VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

i kazu "Kad je VW napravio lijepo auto?"..... svaka cast, odlicno ce ovo da izgleda ;)
jest da je dizel, al eto... :D
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

Fine mu te nove cipelice. Pravi "ciciban" za cc-a.:cool: Svaki put odradis extra update u temi, ali i nemas izbora kada su ti i vozilice takve. ;)
 
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

Merrro je napisao(la):
Fine mu te nove cipelice. Pravi "ciciban" za cc-a.:cool: Svaki put odradis extra update u temi, ali i nemas izbora kada su ti i vozilice takve. ;)

Hvala drug ;)
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

bolje nisi mogao uzeti definitivno, stoje cc-u samo tako, odlican izbor:cool:
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

Da mu dobro stoje, stoje, da ima i ljepših ima.... jesi li probao eksperimentirati s nekim drugim felgama....?
Meni su njegove "turbinke" ljepše...
 
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

Yellow je napisao(la):
Da mu dobro stoje, stoje, da ima i ljepših ima.... jesi li probao eksperimentirati s nekim drugim felgama....?
Meni su njegove "turbinke" ljepše...

Imo sam nekoliko felgi u opticaju sto mi se svidjaju na cc-u,medju njima su bile i interlagos(turbinke),i da nisam vidio obje uzivo jednu pored drugw moguce da bi uzeo turbinke a ovako sam se odlucio za ove lugano pobijedila me je nekim detaljima sto turbinka nema
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

sve pet, ti najbolje znaš zašto si izabrao baš ove... .. samo me zanima kako bi mu stajale "turbine" Lorinser sa SLR-a......kad ga samo zamislim na tim felgama, uhh
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

extra, extra, samo sto su na onoj slici 19", al to je tu negdje, odlican update :cool:
 
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

felge su lijepe, ali ja na svoje auto nikada ne bi stavio repliku, orginal je orginal ovdje je kvaliteta upitna malo jači udar i felga je sigurno kriva, a možda i napuknuta...smiješno je na ovakvo ili bilo koje novije auto iz više klase staviti neku tamo kopiju felge
 
Član
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

Daleko najljepše nešto što je VW izbacio :icon_biggrin:
 
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

cowboy_307 je napisao(la):
felge su lijepe, ali ja na svoje auto nikada ne bi stavio repliku, orginal je orginal ovdje je kvaliteta upitna malo jači udar i felga je sigurno kriva, a možda i napuknuta...smiješno je na ovakvo ili bilo koje novije auto iz više klase staviti neku tamo kopiju felge

Drug moj vjeruj mi da je to felga neka ala arizona ili kina made nebi je stavljo prvo ne radi sigurnosti moje porodice,wsp italy nije kao prvo nikakva "znj" marka,a kao drugo ispunjava sve kriterije svicarskog saobracajnog i sigurnosnog zakona,pogledaj link wsp italy i bice ti sve jasno,tako da nemam nikakve griznje savjesti sto sam se odlucio za ovaj model,jer ako cemo iskreno sve felge drugog brenda a da nisu orginal iz kuce automobila su na meki nacin reprika,a sto se tice pucanja i krivljenja felgi svaka ce se iskrivit ili puci kad uletis u bunar od rupe
;)

@ zlaja & enes thanks drugari
 
RE: VW-CC by Frenkie (pristigla ljetna obuca)

konacno danas nabacele ljetne sandalice,iako je u svici danas pado snijeg ja sam odlucio da ih namontiram :icon_smile:,slike nisu neke kvalitete ali zato sam ja pre pre zadovoljan s ucinkom, i obecavam da cu poslikati jos po ljepsem vremenu CC-jca i ubaciti kvalitetnije slaje ;)






:123:
 
Top