VW Caddy mk1 1.9TDI AFN, staro auto-NOVA tema

VW Caddy mk1 1.9TDI AFN, staro auto-NOVA tema

Član
Evo iskopa jednu staru sliku pretrazujuci po albumu..
:icon_biggrin:
1zu735.jpg
 
Član
Zanimljivo auto a i dobra oprema :icon_eek::cool:

Samo kakvu dobro boju naci al neku unikatnije da nije bas obicna kad je i auto posebno :icon_smile::cool:
 
Član
Nadjoh par slika od prije 2-3 godine pa posto su se sve one stare iz garaze pogubile, nije naodmet...
2yphwjk.jpg

2mcwr35.jpg

iog9bl.jpg
 
Član
Samo jedan mali Update u najavi
Nas i vas, svima poznati clan ovog foruma, tacnije mirsadgolf ili Mirso kako god zelite mi je uveliko pomogao u pronalasku nekih dijelova za caddy-ja, a na tome sam mu neizmjerno zahvalan!
U pitanju je sljedece:
1. Plastike A-stuba od gti-a
2. Unutrasnji rukohvati od gti
3. Karmann body kit, ukljucujuci zadnji branik, rubove i pragove, po koje idem nadam se aBd sada u subotu!

Covjek je otisao 40km od Zenice i dogovorio kit, odnosno kupio umjesto mene cijeli body kit i sve to prebacio do sebe, covjeka do sada nisam vidio, samo smo se culi nekoliko puta preko foruma i razmjenjivali neke ideje... Sto je naravno za svaku pohvalu, i ovime dokazuje kako jos ima ljudi kako kod "nas" tako i na forumu, a ne samo varalica...
Znaci cisto na povjerenje, Mirso jos jednom, od srca hvala i svaka cast!!!;)

jos su nabavljene naknadno male ladice ili dzepovi unutra na tapacirunzima sa zvucnicima.... Trazi se jos par detalja sto se konkretno vrata tice, ali nadam se da ce i to uskoro biti!!!

Slijedit ce mala dorada rubova i pragova, i uskladjivanje branika da se fino poklope sa zavrsetkom rubova, tako da bi to na nesto licilo jer karmann rub ne ide po cijelom luku tocka nego samo do branika, pa je potrebno fino napraviti identican nastavak...
Najvjerovatnije zadnji branik ce mi biti visak, pa tako da cu njega prodavati... ali o tom' po tom'..

Malo se jos dvoumim oko boje rubova i pragova da li ici u crno na mk2 g60 fazon u kompletu sa branicima jer imam i lajsnice, ili u boju auta kao karmann cabrio, tu dilemu bi trebao photoshop da rijesi...
 
ma nema na čemu drug.ima nas i koji hoće da pomognu i izaći u susret.nadam se da će biti kao na jednoj slici koju ću postaviti pa da vide i drugi na koji fazon ćeš raditi.pa evo i slika primjera sa karmann plastikama na caddy-u
14tbh1l.jpg
zspffn.jpg
 
Član
Ima na cemu Mirso !! E upravo tako, takvo nesto slicno bi trebalo da bude, s obzirom da imam plan i zadnji branik raditi , nece biti ovako naked odzada kao ovaj plavi na slicii ako je i ovo pravo dobro ispalo, ali mom ne stoji zbog produbljenog zadnjeg dijela...
Evo nekoliko stvarcica jos kako je to neko radio..
whfwid.jpg
1zlw2vc.jpg

2chl05u.jpg
 
Top