vozacki ispit

vozacki ispit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hehe,meni sad u nedelju 18-ti ali prov mora licnu kartu da vadim jer nisam vadio maloljetnu,zatim moram da idem na casove to jeste predavanja koja traju jednu sedmicu pa se polazu testovi,pa prva pomoc,pa obuka voznje,pa dobijas uvjerenje da si polozio,pa cekas vozacku....ako sve zavrsim do pocetka marta bice to extra :cool:
 
Limpi je napisao(la):
Cuj ako imas dobru stelu mozes dobiti vozacku bez da uopce izlazis na voznju, provjereno, znam jednog takvog:D Inace, mozes sve zavrsiti za mjesec i koji dan, najcesce tako, pod uslovom, da ti se i vremenski poklopi i da polozis iz prve. A onda cekas jos vozacku 10dana, ali eto ja sam vozio sa onim papirom i nikom nista:lol:

A jedan jaran je dva mjeseca vozio samo sa potvrdom o polozenom vozackom, imao i "P", ali bez broja vozacke, mrsko mu bilo predati za vozacku, i eto policaji ga ipak natjeraju da preda, koma vozamo se mi zaustavljaju nas ljudi i smiju se, kaze de Bogati vise predaj za vozacku, nema smisla, bili fini neki,hahahaa

Pa mene su praznici zahvatili i ja sam se vozio nesto vise od sedmice bez potvrde ikakve, imao samo saobracajnu od auta, i auto nije bilo ni preveno na neme ni na oca, kupili bili tek hehe.. Ni P ni nista, doduse i do dan danas nemam P na autu!
 
Član
@ 0g1 - vidis da nisam jedini koji je skoro sve zavrsio prije 18. bez kakvih stela ili kojeg *urca..........i da, zivim u Živinicama kad te vec zanima
 
Član
gdje vam se zuri toliko sa polaganjem tesko vam docekati 18god ali vas razumijem jer sam isti bio jedva cekao da polozim a sada mi mrsko sjesti i voziti:icon_smile:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ja znam da u Sarajevu ni ljekarski nisam mogao prije 18te izvaditi ;)

tako je :)

Btw , miloshinho ako te zanima oko toga svrati u najblizu auto skolu i saznaj sta te zanima a ova tema ode u offf i prepucavanja sta moze ko moze i slicno pozz
 
duurma je napisao(la):
gdje vam se zuri toliko sa polaganjem tesko vam docekati 18god ali vas razumijem jer sam isti bio jedva cekao da polozim a sada mi mrsko sjesti i voziti:icon_smile:

Kako ko, ja primjer imam malo vise od godine vozacku, a i dan danas kad sjednem za volan volim se vozati isto k'o i prvog dana kada sam polozio!
 
hm, hvala svima, ja sam u Sipovu,, polaganje u Mrkonjic Gradu,, msm da je kod nas puno raznoraznih stela,, prvo vadim licnu (tu maloljetnicku) sad odma', da i nju ne cekam kasnije, nastrebam testove, to svakako, ! A pogledacu sa ovim instruktorom sta on kaze,, ! I hahaha, odo spavati da vrijeme brze prolazi,,...:) i onda :123:
 
E da jos nesto,,, ako ko zna,,, dal mogu sa 18 godina, i dok imam ono P, bez 2 godine iskustva, taxirati, legalno,, ?????
 
Član
miloshinho je napisao(la):
E da jos nesto,,, ako ko zna,,, dal mogu sa 18 godina, i dok imam ono P, bez 2 godine iskustva, taxirati, legalno,, ?????

:lol::lol::lol::lol: pa gdje si jos vidio taxistu koji ima P pozadi i nebi mogao taxirati navecer iz 11 sati ja mislim:D
 
Član
jaa se raspito za polaganje jer uskro punim 18 :) .. ii da.. meni je receno da legalno mogu sve odradit,,znaci odvozit voznju,, ljekarsko,, prvu pomoc,, ii testove odradit.. i samo kad napunim 18 izac pred komisiju :) ... zato i trebam pocet :D.. aa "P" se mora nosit prve 2 godine -.-".. zatim jos jednu godinu vrijedi ono do 11 sati :) .. raspito sam se sve heheh ...
 
hehehe, ok, hvala, a bilo bi zanimljivo,, taxi tabla i veliko P pored,, nebi niko sa mnom sjeo, :p :D :icon_smile:

A i seru puno oko tog vozackog, daju dozvole i nesposobnim, a mnogi ljudi kojima to puno znaci i ide od ruke moraju cekati 100 godina raznorazne procedure,... uf, :icon_mad:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Mislim da se samo mogu predavanja i to odslusati, a na testove izaci kada napunis 18.

Onda prva pomoc i voznja, mada se mogu i casovi voznje raditi ako nisi polozio prvu pomoc... recimo termina nema i sl., pa da ne gubis vrijeme, imas casove voznje a prvom prilikom polazes i prvu pomoc, ujedno i najsmjesnija stvar, ne moras ni slusati, a polozis, heh...

i sutra ti se u kuci nekome nesto desi, npr padne u nesvjest i ti najblizem svom ne mozes pomoci, zato sto ti je bilo mrsko odslusati par sati...

savjetovao bih svima da "ne preskacu" tu prvu pomoc, prvenstveno radi sebe, ko zna kakva se situacija moze sutra desiti... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top