Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ihhh ovo mi jr biciklo ubijalo tugu i drzala adrenalin dok nisam polozio,ako cs kupit dogovorimo se za cijenu,dobri talijanski legend:D
hvala:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ma ide u qrac hahaha sve bi,a nemogu nista ,sad dobi glupu kaznu za parking,jucer mi došđe kazna da me uslikalo u sarajevu 16.8 taman kad sam pomislio evo ga nece doci :D
najvise me sad vuku gewinde,al treba parica,ide registracija,al sve mi se cini da cu ipak skrsiti love u ovaj auto da lici na nesto:D

i da ,vagao sam ga,mrcina ima oko 1530kg ahahh:cool:

mislim se da mi je posuditi lovu i uzeti ovu mrcinu,za samo 800€ jedino sto je na hr tablama
ali fora je 2.0 turbo 170ks i ono glavno,zadnja vucaaaaa:icon_twisted::icon_twisted:
img_2910.jpg

img_2911.jpg


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W9iTcFy3G5Q[/video]

samo sam sad u klincu s parama,al mi je ovo velia zelja,vise bih ga vozao nego ovaj v40:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

mrcina mrcina tona i po,laksi sam :D,svasta nes nasao i ja al para treba,eh i meni registracija pocetkom 11og,gdje sticker uradi i meni bi jedan trebao
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

meni u najgore vrijeme, u prvom mjesecu hahahah al tebi je sad u firmi dobro valjda tmao,daje li brko para ? haha
sticker narucio sa ebaya,ak oces mogu ti poruciti
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

CoL3 je napisao(la):
mislim se da mi je posuditi lovu i uzeti ovu mrcinu,za samo 800€ jedino sto je na hr tablama

Jednom sam ga ovdje na forumu predlozio kao najbolje auto za drift na nekoj temi ali me napadose da je lakse naci djetelinu sa 4 lista nego njega kad ti ga nadje na hr tablama,cak ni ne izgleda lose. :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

u nas je preeeeteskoo naci,sve dieseli,a ovaj se daje za sitne pare,drama ocuvan,prvi lak na njemu...stari misli prodat passata lubenicara pa uzeti u mostau jedan ovakav samo karavan 2.0 benzin za posla,pa bih volio da imam love sad uzeti i ovo,vozat ga godinu dana na HR tablama i onda kasniej swap,stvarno tesko da ce ikada biti ovakva prilika,stvarno rijetko auto,ovo je nepoderivo
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Ovi Volvo 740 su kultna auta u Norveskoj:D

Znaci fakat im omladina ima para,mogu sebi priustiti svakakvih auta,ali vjerujte mi kult im je uzeti ovog Volva i napucati ga,da ono baš,baš grmi:D:icon_eek:

Nedavno idem na autoputu mozda nekih 120-130,i lik pored mene uporedo ide,i onda samo stisnu valjda do daske...ma da ne povjerujes ubrzanje i drift.Manijak neki opasan:lol::123:

Bio sam na ''prezentaciji'' kad su ovi moji uzeli istog,svu mu tecnost ispustili,ulje,antifriz itd,i pun gas stisli. Auto pod full turažom radilo preko sat i po vremena:icon_eek: i tek onda motor zaribao...

Tad sam vidio sta je Volvo:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

da da,primjetio sam gore da ih ima,stvarno je sila auto i pogodno za raditi,kao svaki volvov turbak,zato sam se u njih zaljubio,tesko da bih presao na drugu marku sada osim bmw:cool:
mene isto pravo lozi ovo auto,svatko kaze ruzan,jeste,ali je mrciiinaaa,onaj tko poznaje auta to i zna,a ljepota ga vidit za razliku od bmw-a da ide bokom,jos turbak koliki obrtni moment ima,jooooooj:icon_twisted:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Kazem ti,ima raje koja vozi nove E-klase,A6,BMW itd...ali vjerujte mi,da ima BRUKU ljudi kojima taj isti Volvo(440,740,760 itd) stoji u garazi dok recimo novije neko auto(Mercedes,Audi,BMW) su napolju i kisnu:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ahahaha to je poso:cool: ovo su pravi tenkovi,sviđa mi se opasno,uvijek sam volio kontra drugih bit,da nije sve isto:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

neću ništa komentirat dok nevidim uživo ovo što si naprijed radio.... jesi li koristipo prajmer kad si farbao masku?
 
Super Moderator
RE: Volvo V40 Turbo

smeta li ova spaga zvucniku? lijepo svidja mi se sve osim zmigavaca ne znam sto :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

da,plasticna je,pa sam nanjeo na sve plastik:icon_biggrin:
budes vidio,ako padala sutra kiša opet u garažu pa uraditi klješta u crveno,to jos zelim uraditi za sada:cool: onda idu ubrzo alu 15" sto sam imao na proslom volvu sa sve 4 nove zimske gume da sigurno gazi kilometre,samo sto ce vjerovatno ove zime biti crne:cool: i onda nam ide registracija u provm mjesecu i kriza neko vrijeme,u međuvremenu cu mozda odraditi unutrasnje osvijetljenje sredisnje konzole sa klimom u crveno,a cajger u plavo sa crvenim kazaljkama i to je to,a kada otopli ja se iskreno nadam gewinde i mozda u međuvremenu trampim 17" :icon_smile:
slika-20409-2012-07-1342533102-velika.jpg


ne smeta,mada je privremeno sada,ali nema smetnje:icon_biggrin: i meni jedino zmigavci ne leze,al bolje nego da su sivi,a i uzivo je malo drugacije,ovdje su pretamni,uzivo su ipak prozirni i vide se i rabe stakla cak,al u svkaom slucaju ovo je privremeno:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Neznam ni ja zašto, ali ni meni se žmigavci na sviđaju..... ali felge sa slike su vrh.. Ako ti nešto bude trebalo pomoć, zovi
 
Top