Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

hvala:cool:

vrijeme auta s proslajdravanjem cijele prve brzine,te osjetna turbo rupa u 3-oj mi je bilo 16.1,kasnije kada sam bolje vozio,losije vrijeme :icon_confused:
mada iz auta od standarda izvađ jedino naslon zadnjih siceva:lol: toliko je olakšan,gume su malo potvrđe,i plin je u autu bio,tj. nista nisam vadio:icon_biggrin: mada sam siguran da bi bolje bilo da sam stavio nove zimske 15-ke sto imam i da nije toliko otežan,inace on ovako sa neolaksanim autima ide pravo,ako bude opet test day tu cu izvaditi siceve i gume nabaciti pa cemo vidjeti,i ja prvi put vozim,tako da ce valjda biti bolje,inace sam ja zadovoljan kako on ide,znaju i drugi sto su ga probali i vozili,mada me je prije napisti vakum turbine zezao,al on sada ide:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Odlično.

Cole, stalno spominješ turbo rupu. Ona ne postoji pri potezanju na pisti, jedino ako ga iz prve ubacuješ u petu brzinu:lol:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

E Zela kuco ni meni to nije jasno,Cole kaze da mu okretaji odjednom pri saltanju padnu ispod 3500 rpm.
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

onda moja greska pri kontanju,uglavnom kada ga usaltam u 3-u auto posustane na tren pa pođe dalje puniti,kao da ne zavrti turbo,to mi je bilo i na treningu i na kvalifikacijama,dok protiv ćuste 3. put je bilo dobro,tek sam tad i ispuhao malo gume,tj. triza mi ispuhao:D

@yellow
to sam i mislio,ali imam jos puno planiraih mjesta za obići,provesti se do registracije,pa registracija pa tek onda o tom razmisljam:lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ja opet mislim da je to sto se dogodilo turbo rupa jer to bi trebalo biti vrijeme od stiskanja papucice gasa do odaziva turbine,jer mi turbina ne ragira koju stotinku mozda i onda povuce,kako sam pricao s ljudima na pisti i citao mislim da je to to

nisu jos,gdje ces prije:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Ako je vreme auta bez reakcije 16.1, to i nije bas neko vreme za t4, mada fabricki ide oko 15.6 prema podacima sa neta. Dobro ga preispitaj u kakvom je stanju pa ako je sve ok, chip i uzivaj ;)
 
RE: Volvo V40 Turbo

Koza je legla super ;) a sto se vremena tice,, ne trebas biti nezadovoljan
ta dvica je 2.9vr6, pa preracunaj odnos snage i tezine,, a druga stvar sto nisi volva olaksavao,,
16 mu je realno vrijeme,, da nisi imao tih problema sa turbinom, zastoja mozda bi za koju
desetinku bolje bilo,,, vidimo se abd iduce godine na pisti,, mozda stanemo jedan pored drugog ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

hvala:cool:
ma da,sto se tice vremena i ja kazem da sam zadovoljan,auto i nije za SR,evo nocas otisao u trogir i vratio se bez problema,vozim 200 bez problema,slusam muziku i pricam se u autu,to je meni bitno,da on sa svojom tezinom i dodatnim opterecenjem moze povuci,u mjesec i 10 dana s plinom sam presao okruglo 3000km,tako da sam ja zadovoljan,a uz olaksanje moze posluziti i na SR,aBd neki chip mali pa se vidimo na pisti do godine:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

odlican stiker ;) noFi ide volvo, samo puni al pokvari video sa ovim gangnam stajlom il kako se vec zove ova pjesma :lol:
 
Top