Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

nisam ga htio cepiti,bas reko da mu vidim potrosnju,uspio spustiti na 10l plina otvorene i onda ga autoput zaebo:lol: al moze on ici,i ovdje sam posao sa oko 3-4rpm i nisam ga do blokade vukao,al ide:icon_biggrin:
a to rodica mi pustila pjesmu jedno 20x:lol::lol:

ima dosta sad po gradu ovakvih,al samo je moj T4 (turbo benzinac),ovi ostali su obicni 1.8 ili dieseli:icon_smile: ima jedan sivi najslicniji,al 15-ke petokrake,fin ocuvan,stariji covjek ga voza
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Ako te zanima mogu ti poslati sliku gdje je čovjek u CLSu drvo pofarbao u klavir crnu, ta ljepota se nemože opisati riječima
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

pa to je V40 u mene
V je oznaka za karavana, S za limuzinu, 40 je model,a T4 je oznaka isto kao sto je oznaka TDI,GTI i sl.:icon_biggrin:
ima ih tonu i ovih sa crnom bojom,al necu to jos da diram,kada radio staviti cu foliju crnu i to je to,ne bih se oko toga vele zamarao:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

pricaj mi o tome:lol:
gdje sad studiras,kad si ovamo,kad cemo je pit:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Tu sam na faksu,odnosno studiram,samo što obnavljam,pa sam kući,u Konjicu.A piti ćemo je prvom prilikom kad dođem,javim ti ranije ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

kad ce bola ti farovi u crno da vidim na sto ce licit da narucujem i ja sebi foliju:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

stane imas broj zovi :D

ooo kolega :D stigla je folija,mocno izgleda,ali je smanjena vidljivost,bio sam stavio na jedan far,prilicno debela folija,sa fenom se grije i stavlja,pravo dobro izgleda i ovako je kvalitetna,ali je manja vidljivost za nekih ajmo reci 30% tako da nisam htio stavljati,uraditi cu samo zmigavce s njom,a farove unutra ofarbati u crno,za stop svijetla se jos mislim:icon_biggrin:
i naleti nekad ovamo,viđam ti auto svako malo u komsiluku,uvijek mislim neki zijan praviti,ma rekoh necu:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

aha 30 posto a uh to onda kad stilo progleda sa xenonima,naletim mozda kasnije u selo ti pa i do tebe ak budes
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

neznam,ja nikako vremena da otvorim farove pa uradim,kad zavrsim zmigavce ostaviti cu ti sto neiskoristim pa oprobaj :)
naleti na pivu,rakiju,sok,ja sam kuci do nekad vcrs :D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Uh bit ce sad i kvalitetne muzike sa zvucnika, do sad je kvalitet zvuka dolazio od motora :D:cool:

Ovo je zanimljivo auto naizgled obiteljski karavan a ispod haube 200 KS otreses svaki GTI :lol:

Koje si senzore stavio jel one sa displayom ?
 
Top