Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Rocco je za vikend prevalio 900 i kusur kilometara bez ikakvih problema, kao sto je nekima vec poznato isli smo u Karlovac na X Vw Tuning Show gdje je Rocco dobio jedan mali pokloncic
554416_4105995057362_1265580095_n.jpg

A u povratku kuci smo svratili u Sarajevo na 1st Venom Tuning show.
Mislim da je do sad autic dao svoje i da je sad vrijeme za nesto ozbiljnije, stoga mu spremam jedno kvalitetno lakiranje, malo ce potrajati al mislim da ce do iduce sezone zasjati u novom sjaju. Do pisanja lijep pozdrav :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo jedan mali update, nisam odavno :D
Zadnjih dana smo ja i Rocco prosli svasta, nervoze, bjesa ljutnje i puno medjusobne ljubavi :D
Slucajno sam naisao na orginalni Vw Golf Mk1 GTI volan koji je nakon malo ciscenja i osvjezavanja nasao mjesto u Sciroccu uz jos jednu u nizu GolfBall rucicu mjenjaca :D
548441_4229673069235_1886632339_n.jpg

Takodje sam tablu donio kuci pa sad cekam da se nakanim da i to zamjenim :D
Onda smo malo ceprkali po motoru uradjen veliki servis i uz to kupljena azbestna traka koja jos nije namontirana, napravljen qick shifter homemade, olaksan zamajac i stavljen mjenjac od Golf Mk1 GTI rezultat: Ja zadovoljan :D
Ovih dana idu pripreme zadnjeg branika bez kuke da se farba, i onda napokon secer na kraju gewinde marke JOM su porucene i u dolasku su ocekujem paketic oko 15og i onda ide odma montaza i tad naravno jos slika.
U Zenici smo stali ispred imena kluba i naravno malo zapalili atmosferu:
603471_4283226208030_1740078067_n.jpg

I za kraj jos jedna slicica iz Karlovca sa Tuning showa odakle smo donijeli nagradu kuci
533058_4109271699276_1687017599_n.jpg


Toliko za sada, uskoro jos slika kad dodju gewinde i eventualno nove felge :D do pisanja lijep pozdrav :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Nisam odavno nista :D
Nekima je vec poznato da sam poceo skupljati ATSice, jedan od setova je dosao sa gumama pa malo nabacen na auto za promjenu al odma skinuto jer su gume fuj debele:
XA2N0.jpg

Nakon toga smo isli na Styling show by 69 team u Sarajevo gdje sam dobio 3.mjesto na db-u, tim povodom nabacene Rial Cobra 8x15 malo za kuliranja :D tko zna mozda ostanu do daljnjeg :D
PXD9C.jpg

1jfrw.jpg

wuMbC.jpg

bvt8r.jpg

nIHQX.jpg

Chelavstonke:
3aFRj.jpg

KsRF8.jpg

Glavni krivac:
imRG2.jpg

Na kraju za AK Burnout 3 pehara, Rocco 1 i Astra 2 na style-u
ALWor.jpg

Zavrsetak dana na cevapima, kazu grehota proc kroz Sarajevo a ne svratit na cevape :D
GSM3n.jpg

:cool:
Toliko za sada, uskoro jos radova
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala :D ic ce dole jos kad gewinde zbavim :D al malo mi je problem naci gewinde za Golf Mk1 (pasu na Rocca orginal) ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Pa ne znam sta da ti kazem, ali mozes da kupis nove i da ti izadju oko 200-250e preko ebay-a. To bi bile neke Raceland ili TA, nije ultra kvalitet ali zavrsavaju posao.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Veljabg je napisao(la):
Pa ne znam sta da ti kazem, ali mozes da kupis nove i da ti izadju oko 200-250e preko ebay-a. To bi bile neke Raceland ili TA, nije ultra kvalitet ali zavrsavaju posao.

Nije mi problem koja su marka ni sta ni kako auto se ne voza nesto puno, tako da bi bilo kakve pasale, al mi je problem kako te sa e-baya dovuc vamo...
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Pa sigurno ima kod vas neko ko prima porudzbine sa ebay-a i donosi vam. U Bg-u ima dosta njih :)
Ako ti je samo to problem, mozemo da sredimo to nekako...
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

vidi po ebayu jel salju za BiH,ima momak iz capljine iz njemacke dogoni sto se ne salje ovamo,a ako salju ovamo lako cemo rijesiti za carinu,vec sam u talu s njima koliko narucujem s ebaya:D
 
Top