Vicevi

Vicevi

Eko

Član
Umrli Amerikanac , Hrvat i Bosanac ;

- I pitaju Amerikanca, sta je bilo, sto si ti umro ? Kaze Amerikanac, kupio ja mercedesa i vozio 200kmh i zapucam se u stub;
- Pitaju Hrvata, sta je bilo, sto si ti umro ? Kaze Hrvat, kupio ja bmw-a, vozio 200kmh i spucam u zgradu;
- Pitaju Bosanca, sta je bilo, sto si ti umro? Kaze Bosanac: Ma stid me da pricam ... Ma ajde reci sta je bilo : ? Kaze : Kupio ja Yuga na kredit i umro od gladi.
 
BHT Ovisnik
- Tata, kako sam se rodio ??

- Dobro sine,znao sam da ces me jednom to pitati.
Evo kako je to bilo:

Tata i mama su malo chat-ovali,dopisivali se preko interneta, pa je usljedio copy/paste fotografija.Tata je onda zakazo mami sastanak e-mail-om.Nasli smo se u Cyber-caffeu, malo pricali i onda otisli u WC. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memori stickom.Kad je tata bio spreman za upload, primjetili smo da nemamo firewall.No vec je bilo kasno za Undo, a ni delete vise nije pomagao. Devet mjeseci kasnije virus je poceo da djeluje.
 
Član
vw_damir je napisao(la):

:lol::lol::cool:

Djecak uleti u roditeljsku sobu i vidi svoju mamu na tati kako skace gore-dolje, gore-dolje. Roditelji su odmah prestali i dok se majka oblacila djecak ju upita:

- "Što ste ti i tata radili?"

A majka mu objašnjava:

- "Znaš sine, tata ti ima veliki trbuh pa se tu i tamo mama popne da ga pomogne tati izravnati."

Na to ce sin:

- "Pa mamice uzalud trošiš svoje vrijeme. Kada si ti na poslu dolazi susjeda, klekne na koljena i napuše ga opet natrag."



***



Uciteljica:

- "Perice, zašto služi biber?"

Perica:

- "Pa, za spavanje."

Uciteljica:

- "Pa kako to Perice za spavanje?"

Perica:

- "Pa, tata svaku noc kaže mami haj da ti ga zabiberim bolje ceš spavati."



***



Uciteljica upozorava dake da ce sutra biti pismeni zadatak iz matematike i da nitko ne smije izostati i da nikakva lijecnicka i druga opravdanja nece pomoci.

Perica pažljivo sasluša i pita:

- "A što ako budem iscrpljen od seksa?"

- "Ništa Perice, pisat ceš drugom rukom", odgovori uciteljica.



***



Dode sin do majke i pita:

- "Mama, lete li andeli?"

Mama:

- "Lete, dušo."

Sin:

- "Sinoc sam cuo kako je tata našoj novoj pomocnici rekao "andele". Kad ce ona poletjeti?"

Mama:

- "Odmah sutra,dušo."



***



Razgovaraju zaručnica, ljubavnica i domaćica o seksu, pa se dogovore da obuku crnu kožnu seksi odjeću te tako iznenade svaka svog partnera, a kada se sastanu ponovo reći će kako je bilo. Nakon nekoliko dana sastanu se ponovo. Zaručnica:

- "Joj kad me je vido rekao je ženim te odmah i navalio." Ljubavnica:

- "Otišla sam u kancelariju, razgrnula mantil i kad me je vidio, prestao je raditi i navalio."

Domaćica (25 godina u braku):

- "Ja obukla sve crno seksi, stojim kraj vrata, a muž otvori vrata, gleda i reče: "Betmene, šta je za večeru?"."



***



Nakon jedne lude i strastvene noći upita on:

- "Draga, jesam li ti ja prvi?"

Ona ga pažljivije pogleda i kaže:

- "Pa i moguce! Odnekud si mi poznat."
 
Ide zec šumom i naiđe na medu....i medo ubije boga u njemu.I zec onako sav u fosnama krene dalje i naiđe na vuka, i pita njega vuk ko te to tako dobro nalupo?Kaže njemu zec pa medo me razvalio ni krivog ni dužnog.I vuk kaže njemu hajmo sad mi njega nalupat,al moramo mi naći neki razlog....I haj oni razmišljaju i njemu kaže zec pitaj ga ima li kapu...ako je nemadne polomi ga.......:lol::lol:
I odu oni da traže medo i nađu ga....i vuk ga pita imaš li kapu?Ovaj reće da nema i polomi njega vuk....I pita vuk kasnije zeca jesam li ga dobro razvalio....a zec kaže pa eto on je mene više,mogo si ga još.....i haj oni smišljaju sad drugi razlog....a medo ih sluša sve što pričaju....i haj kaže zec vuku pitaj ga imal cigare....ako nebude imo polomi ga....a njemu kaže vuk šta ako bude imo.....e ti kaže njemu traži malboro,nema toga niđe kupit sad....a šta kaže ako i to bude imo.....e onda mu traži upaljač....al ne bilo kakav....traži mu da ti pripali zipovcem....i haj medo ih sve ćuo i otrćo u supermarket da sve to kupi.....a oni otišli da ga traže.....i nađu oni njega...Priđe njemu vuk i pita ga imal cigaru.....oooo ima kume dobre morave...nemoj mi kaže moravu nisam nešto dobar...imaš li malboro??imam kaže eo ostala posljednja u kutiji....i dadne mu....pita njega vuk imaš li vatre....imam kaže i izvadi zipovac i pripali mu........i ovaj vuk jadan se izgubio.....nezna šta da ga više pita....a vuk će njemu ovako: A GDJE TI JE KAPA PIZDA TI MATERINA???:lol::lol::lol::lol:
 
Član
DOBAR OVAJ HAHAHAHA

Mali perica je zivi u veoma sirotoj porodici, tako da je imao samo jedne jedine gaće. Jednog dana nema Perice u skoli. Sledeci dan zabrinuta uciteljica pita Pericu sto nije dosao:
- "Uciteljice, ja sam vidjeo vase gace se suse na striku pa sam skontao da nema skole..."
 
Član
uhvatio četnik u ratu hodzu i kaze njemu
hodza mi te pustamo ako uzmes ovu curicu i silujes je
-ma nema sanse to nije po propisima, to je najveci grijeh
-hodza mi te pustamo ako odes u ovu crkvu klanjati
-ma ja se samo klanjam allahu ,ne dolazi u obzir
-hodza ako popijes casu rakije sa nama pustamo te
-ma daj tu rakiju klanjat cu za taj grijeh vise

ide u hodze jedna rakija 2,3,4, ode litra

pita ****** hodzu valja li nasa rakija
-ma sta valja daj vamo sad onu malu curicu
 
Član
Zaglavila se dvoica policajaca u kanalizaciju i jedan kaze drugom: Ako nas ne izvuku do sutra ja odo kuci.

Izlazi policajac iz pekare, sretne jarana i kaze mu: Ako pogodis koliko sam kupio kifli dat cu ti obje.

Pao avion na groblje i policija pronasla 2000 mrtvih.

Koje su slicnosti izmedju policajca i psa, oboica te gledaju ko da te razumiju.
:lol:
 
Član
Pita Japanac Bosanca:
- Hoćeš da ti pokažem nešto japansko?

Ovaj mu potvrdno odgovori i Japanac ga zviznu šakom u nos i reče:
- Ovo ti je karate.

Pita ga opet:
- Hoćeš da ti pokažem još nešto japansko?

Bosanac mu opet potvrdno odgovori, Japanac ga prebaci preko sebe i reče:
- Ovo je džudo.

Tada Bosanac upita Japanca:
- Mogu li sad ja tebi pokazati nesto japansko?

Naravno, Japanac kaže da može, a Bosanac dohvati čeličnu šipku i ubije boga u Japancu.

Japanac ga sav krvav upita:
- Pa šta tu ima japansko?

Mujo će njemu:
- Poluosovina od Toyote, pas ti mater!

Jedna gospođa uđe u ljekarnu i traži arsen.
Ljekarnik: Radi se o jakom otrovu, moram Vas pitati za što Vam je potreban?
Gospođa: Želim otrovati svoga muža.
Ljekarnik: Žao mi je, ali u tom slučaju Vam ga ne mogu dati.

Gospođa otvori torbicu, iz nje izvadi jednu fotografiju na kojoj se vidi njen muž i ljekarnikova žena kako vode ljubav i pokaže ljekarniku.

Ljekarnik: Oprostite, gospođo, nisam znao da imate recept!
 
Dođe Mujo u javnu kuću i na recepciji veli:
- Dobro veče. Ja bih jednu ženu.
Veli recepcionar:
- Bože, gospodine, kako ste Vi zaostali...pa to Vam više nije in...pa to Vam se sad radi sa životinjama...evo, večeras za Vas imamo jednog labuda.
Gleda Mujo...misli si...pa šta sad....
- Ajde de...daj jednog labuda.
Plati Mujo, ode u kabinu, nađe tamo jadnog labuda i "obradi" ga.
Kasnije se zahvali i ode.
Slijedeći tjedan, eto ti opet Muje, drito na recepciju:
- Daj jednog labuda!
A recepcionar će:
- Oh, gospodine! Labuda!? Ma kakav crni labud!? Di Vi živite!? To Vam više nitko ne radi...
A Mujo:
- Ma jel'? A što se sad radi?
- Pa, sad Vam je in gledati druge kako to rade i tako se zadovoljiti...
- Hmm...pa dobro...što sad...daj jednu kartu!
Uđe Mujo u mračnu dvoranu, dosta "gledaoca", jel... unutra i Mujo se sjedne, kad ispred njega prizor - dva crnca vode ljubav.
Gleda Mujo, čudi se...u čudu trkne tipa do sebe:
- Jooooj, matere ti! Gledaj što mu radi...
A tip će njemu:
- Ma, nije ti to ništa! Da si vidio prošli tjedan jednog s labudom!
 
Član
Sta kaze muskarac (na osnovu nacionalnih, vjerskih, politickih i mentalnih preferenci) svojoj zeni, kada mu ona sa koferom u ruci objasni da ga ostavlja zbog drugog:

Ateist: Ne vjerujem.
Budista: Samo da si ti sretna...
Katolik: Ja sam kriv.
Zidov: Vratit cu ti!
Pravoslavac: Samo da je nas!
Agnostik: Zasto nemas obojicu?
Musliman: Jedna manje-vise
Melankolik: Ubit cu se
Kolerik: Ubit cu te
Apatik: Dobro...
Pesimist: Znao sam...
Optimist: Uzmi kljuc - za svaki slucaj
Realist: To je moj kofer
Naivac: Kad se vracas?
Racionalist: Nemas argumenata
Skeptik: Jesi sigurna?
Romantik: Ali ja te volim!
Filozof: Zasto bas danas?
Odvjetnik: To ce te puno kostati
Bankar: To ce me puno kostati
Japi: Kolika mu je placa?
Liberal: Konacno slobodan!
Komunist: Duzan sam da te dijelim
Ekolog: Idi biciklom
Klerikalac: Grijesila si...
Socialdemokrat: Postujem tvoju odluku
Slovenac: Samo da nije Hrvat!
Hrvat: Samo da nije Slovenac!
Albanac: Samo da nije Srbin!
Bosanac: Mars u picku materinu!
:D
 
Top