Ultrazvucno ciscenje dizni

Ultrazvucno ciscenje dizni

ne znam sad kakve razlike ima ultrasonicno ili ultrazvucno uglavnom ultrasonicno ciscenje dizni 10 km po komadu putnicki program 15 km teretni, usluga podrazumijeva navedeno ciscenje i podesavanje pristiska, po potrebi zamjena uloska dizne ulozak nije uljucen u cijenu i po potrebi zamjena podloski koje su uracunte u cijenu ;)

Jasmin M zepce bosch diesel servise
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
ne znam sad kakve razlike ima ultrasonicno ili ultrazvucno uglavnom ultrasonicno ciscenje dizni 10 km po komadu putnicki program 15 km teretni, usluga podrazumijeva navedeno ciscenje i podesavanje pristiska, po potrebi zamjena uloska dizne ulozak nije uljucen u cijenu i po potrebi zamjena podloski koje su uracunte u cijenu ;)

Jasmin M zepce bosch diesel servise

Imas PM! ;)
 
Član
dzenan90 je napisao(la):
Vec kada smo kod tih dizni da ne otvaram novu temu znali neko gdje mogu reparirat dizne ali PD sistem :icon_confused::icon_confused::icon_confused: Molim vas pomoc nemogu nigdje da nadjem dizne a nasao sam ove polovne ali lik kaze da su zakovale da se moraju reparirat znate li gdje i kako sta koliko molim vas hitno je :icon_confused::icon_confused::icon_confused:

mogu se i te reparirat, sad samo je pitanje koliko ti se to isplati. Ako hoces da ti ja preporucim servis u sijama, gdje sam ja radio dizne, meni su uzeli 200km s rukama, jedna dizna toliko, bosch je u pitanju, nije siemens, ja sam prezadovoljan, i uslugom i kvalitetom;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
Vec kada smo kod tih dizni da ne otvaram novu temu znali neko gdje mogu reparirat dizne ali PD sistem :icon_confused::icon_confused::icon_confused: Molim vas pomoc nemogu nigdje da nadjem dizne a nasao sam ove polovne ali lik kaze da su zakovale da se moraju reparirat znate li gdje i kako sta koliko molim vas hitno je :icon_confused::icon_confused::icon_confused:

mogu se i te reparirat, sad samo je pitanje koliko ti se to isplati. Ako hoces da ti ja preporucim servis u sijama, gdje sam ja radio dizne, meni su uzeli 200km s rukama, jedna dizna toliko, bosch je u pitanju, nije siemens, ja sam prezadovoljan, i uslugom i kvalitetom;)


ma nije problem nemogu nigdje da nadjem ove dizne a naletile su mi jeftino pravo ove su bosch isto =) samo adresu na pp ako mozes molim te ;)
 
Član
nemam sta krit, servis Zilkić Šije, imam u autu negdje vizit kartu ako bude trebalo, naci cu broj telefona
znaci ja sam njima otisao jer sam imao problem s jednom diznom, auto je pusio nenormalno i nije nikako dobro radio, nije isao uopste
otisao sam kod njih, ljudi su sve rasklopili, stavili svoju diznu, meni moju dali u slucaju da trebadne nekad i to je to, naplatili su mi 200km s rukama, mislim da je to dosta povoljno s obzirom na kvalitet na koji sam naisao, stvarno su ljudi sve profesionalno odradili i moja topla preporuka za njih,kome god sta treba;)
 
Top