Ultrazvucno ciscenje dizni

Ultrazvucno ciscenje dizni

Član
Pozzzzzzz.....
Motor je TDI 66kw, sad ubih se trazeci nekog da je provjeren za ciscenje dizni.
Sad dali neko zna provjerenog covjeka za to?;)
 
Član
Pokusaj kod njih imaju neku masinu prikopcaju na dovod goriva i ocisti komplet sistem ubrzgavanja ;) 50KM ja misim da kosta ta zezancija http://www.acf.ba/kontakt.htm
 
Član
Stilo je napisao(la):
Pokusaj kod njih imaju neku masinu prikopcaju na dovod goriva i ocisti komplet sistem ubrzgavanja ;) 50KM ja misim da kosta ta zezancija http://www.acf.ba/kontakt.htm


Pročitaj šta je čovjek htio,ultrazvučno čišćenje dizni a ne ovo...
 
Član
joj imao sam ja broj od radnje koji to rade u sarajevu, kad je meni trebalo, ali sad se sjebah trazeci po telefonu a ne znam broja. Roman (allroad) mi je dao taj broj, mozda se on javi pa ce biti iz prve ruke info
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Pokusaj kod njih imaju neku masinu prikopcaju na dovod goriva i ocisti komplet sistem ubrzgavanja ;) 50KM ja misim da kosta ta zezancija http://www.acf.ba/kontakt.htm


Pročitaj šta je čovjek htio,ultrazvučno čišćenje dizni a ne ovo...

Znam sta je htio!! ali ovo mu je bolje jer komplet sve procisti a ne samo dizne!
 
Član
Stilo je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Pokusaj kod njih imaju neku masinu prikopcaju na dovod goriva i ocisti komplet sistem ubrzgavanja ;) 50KM ja misim da kosta ta zezancija http://www.acf.ba/kontakt.htm


Pročitaj šta je čovjek htio,ultrazvučno čišćenje dizni a ne ovo...

Znam sta je htio!! ali ovo mu je bolje jer komplet sve procisti a ne samo dizne!

Taj proces je čisto bacanje novaca. Ultrazvučno čišćenje jedino vrijedi...
 
Član
Da i ja sam cuo da je UZ. ciscenje zakon, ali svejedno hvala Stilo pogledacu i to ali link nesto nefercera :icon_biggrin: jebiga neznam zasto.
Sve u svemu jeli moguce da nema niko da to radi u Sarajevu, mozda negdje drugo????????
Neznam jebiga slomih se trazeci ali niko nista, ima lik na raskrscu u Lukavici, ali znam da je radio samo benzince(UZ kadu nije imao neznam sad)znam kad sam isao kod njega dok sam imao dvicu golfa, ali hvaljeni majstor za karburatore nije mi nesto odradio posao kako valja, bilo uredu jedno stotinjak kilometara ha ha ha:icon_smile:
 
Član
Ima u SA tacnije u barama prije bosnalijeka kod land rovera rade ultra zvucno ciscenje dizni neznam isplati li ti se 80 km po komadu.Moram napomenut da je ovo ciscenje aditivima pogotovo u ACF-u je cisto bacanje para ne pocjenjujem ali nema svrhe kazem to iz iskustva. Sretno :icon_biggrin:
 
Član
80 km po komadu:icon_eek: Što deru blago majci...

To je mnogo i za reparaciju i zamjenu gumica.
 
Član
Kod HOTE u Sarajevu kad sam radio zamjenu svjecica i jos uradio ciscenje dizni, mislim kad se sve obracuna da me doslo 4 dizne 60KM...;)
 
Član
Tnx momci ;) vidjecu to vidis nije mi palo napamet da odem kod Hote, otici cu tamo sigurno aovi kod bara jebiga skupo ali staces ko moze moze :icon_rolleyes:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Kod HOTE u Sarajevu kad sam radio zamjenu svjecica i jos uradio ciscenje dizni, mislim kad se sve obracuna da me doslo 4 dizne 60KM...;)

Jel radi bas ultrazvucno ili spoji samo na masinu onu?
 
Član
Ako vec imas problema sa tim,mogu ti preporuciti momka koji samo radi sa programom sistema ubrizgavanja goriva,meni je radio Forda 2005 god,pumpa mi je bila zveknula,2 mjeseca sam hodao i trazio,dok nisam nahodao do njega. I odradio mi je pumpu za 5 dana i dao mi je garanciju od 6mjeseci,,plus sam savjetovanje dobio kao u skoli..pa eto ako ti sta zapne,javi
 
Član
Vec kada smo kod tih dizni da ne otvaram novu temu znali neko gdje mogu reparirat dizne ali PD sistem :icon_confused::icon_confused::icon_confused: Molim vas pomoc nemogu nigdje da nadjem dizne a nasao sam ove polovne ali lik kaze da su zakovale da se moraju reparirat znate li gdje i kako sta koliko molim vas hitno je :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Početnik
dzenan90 je napisao(la):
Vec kada smo kod tih dizni da ne otvaram novu temu znali neko gdje mogu reparirat dizne ali PD sistem :icon_confused::icon_confused::icon_confused: Molim vas pomoc nemogu nigdje da nadjem dizne a nasao sam ove polovne ali lik kaze da su zakovale da se moraju reparirat znate li gdje i kako sta koliko molim vas hitno je :icon_confused::icon_confused::icon_confused:

Obrati se clanu RS_TURBO on je prodavao dizne ispravne,provjeri da li pasu i sl,i Bekir_SA samo nezz jesu li prodali..Ugl oni su imali pa se raspitaj ;)
 
Top