Ugradnja plina

Ugradnja plina

Član
OggyBoy je napisao(la):
Ma imam ja i broj od tog servisa i rekao sam mu da mi se javi da mu pošaljem, ali očigledno je da nas sve loži, a mi se trudimo da mu pomognemo. Žalosno.:icon_confused:

ma napisao sam sve ovo sa ciljem da pomognem nekome, bez obzira da li je to pokretac teme ili neko drugi.
a sto se tice opravdanosti ugradnje plina, navest cu vam primjer renaulta scenica 2.0 16v u koji je ugradjen sequent sistem (autogas radic) prije nepune dvije godine. Do sada bez ikakvih problema. Redovan servis onog filtera i to je to. Potrosnja smijesna, maximalno opterecen (5 odraslih osoba i stvari za more) vuce sasvim normalno.
 
BHT Ovisnik
rođak na audiu 80 1.8 ajnspric vec 3 godine ima plin,među prvim ugradnjama na divlje i zadovoljan je,trosi mu oko 15 kad ga stišće,samo podesi sam sebi kako treba i goni
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
-adnan- je napisao(la):
bila je nedavno reklama u novinama, sekvent sistem u autogasu Radic 700 km.
PS Auto gas Radic se nalazi u I.Sarajevu.

To je taj gdje je drug ugradio. Išao iz Laktaša u SA i sad je 800KM. Prešao je već par hiljada i super mu radi. U početku nije bio naštelovan dobro namjerno, do prvog servisa, da bi vidjeli kako će se ponašati. Poslije servisa bombonica, extra radi i ne primjećuje se razlika benzin-plin.

Nego, ovdje je izgleda problem što je otvorio temu, a nikako da se odluči, najviše bi volio za džabe, a to više nema ni kod stare babe.:D

druze izvini ak sam ti nes uradio al mislim da nisam imam ja i poso niej sam comp ko neki a dobio sam ja br od tog radica al j efrka sho izgkleda ima neki se lazno predstavljaju sad nam pojma koji pozz
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
provjericu ja kod radica koliko kosta, fino bi to bilo kad bi bilo,
mislim 800 umjesto 1200 km

800KM košta. Mislim, sa Lovato i BRC da košta 1200, čini mi se.:icon_confused:

@M_iKy: Vidim ne pišeš u svojoj temi duže vrijeme, a mnogi se potrudili da ti pomognu. Nema ljutnje.:cool:
 
Član
nema ljutnje al jebg drug poso ubi cak se i nedeljom radi!!! ahvala momci na pomoci posto sam stvarno los sa vremenom pa tak da mi puno pomogli posto sam se bio i dvoumijo dali ikako da ugradim a sad sam siguran! sad samo da odlucim kod koga i ak mogu brojevi od tih servisa hvala jos jednom
 
Član
http://www.suzuki-viba.ba/ ovi rade fino, a znam i momka koji radi privatno, malo jeftinije dodje pa ako kome teba ima pm
 
Član
eh lhudi ja se konacno odlucio radim u radicu u i sarajevu jebg 800 ce me izac najpovoljniji su i ak hocete moze loockkkk
 
Član
M_iKy je napisao(la):
eh lhudi ja se konacno odlucio radim u radicu u i sarajevu jebg 800 ce me izac najpovoljniji su i ak hocete moze loockkkk

Da li si ugradio kod Radica i jesi li zadovoljan?
Ja isto imam dilemu da ugradim sekvent na svom autu pa ne mogu da se odlucim kod koga da radim. Za sada sam najblizi ugradnji kod Vibe u Tuzli jer su oni i ovlasteni serviser i prodavac za Suzuki ili kod Njegosa Radovica u Lukavici mislim da se radnja zove Lovato. Za Radica sam cuo da ima dosta lose ugradjenih uredjaja i tako da kod njega ne bih ugradjivao iako je najjeftiniji i trazi 1200 KM za V6 motor.
Da li neko zna ko jos dobro ugradjuje sekvent u automobile?
Inace rijec je o Suzuki Grand VItara 2.5 V6 iz 2002. god.
 
Član
-stefan- je napisao(la):
M_iKy je napisao(la):
eh lhudi ja se konacno odlucio radim u radicu u i sarajevu jebg 800 ce me izac najpovoljniji su i ak hocete moze loockkkk

Da li si ugradio kod Radica i jesi li zadovoljan?
Ja isto imam dilemu da ugradim sekvent na svom autu pa ne mogu da se odlucim kod koga da radim. Za sada sam najblizi ugradnji kod Vibe u Tuzli jer su oni i ovlasteni serviser i prodavac za Suzuki ili kod Njegosa Radovica u Lukavici mislim da se radnja zove Lovato. Za Radica sam cuo da ima dosta lose ugradjenih uredjaja i tako da kod njega ne bih ugradjivao iako je najjeftiniji i trazi 1200 KM za V6 motor.
Da li neko zna ko jos dobro ugradjuje sekvent u automobile?
Inace rijec je o Suzuki Grand VItara 2.5 V6 iz 2002. god.

nisam jos u cetvrtak imam termin nisam ima vremena a ima neko drugi radic toj mozda taj Njegosa ja radi su sarajevu ii koj kod je tu radio je zadovoljan ev ti p a vidi http://www.autogasradic.com/
 
Član
Znam za ovog radica sto si postavio link, ovaj Njegos je malo dalje od ove radnje sto pise da je falisfikat Radica kada se ide iz Lukavice prema Trnovu..odmah posle mosta s desne strane..
Javi sta su ti uradili i kako se ponasa auto, ima li isto snage kao i na benzinu?
 
Član
Na par auta ugradjivao u PLIN PROMET Zenica.1200 km sekvent za 4 cilindra motor.
Prezadovoljan bio i ostao.Nikakve promjene prilikom prebacivanja sa benzina na plin i obrnuto.I sad vozim na plin bez ikakvih problema.
 
Top