TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

Član
Ev da ja kazem da ako ko zeli da se upozna samnom bicu u ROZOJ majci vjerovatno i takva jakna kratko osisan :D:D:D:cool::cool::cool:


Usput mi iz SM krecemo oko 8h tako da smo do 10 gore ... 061 604 478 z3k4 ev ti moj br pa mozes me nazvati da dogovormo kolonu ...
 
Član
U koliko sati mislis da mozete biti kod prijedorske petlje da se mi skontamo, dok ove kolege is zenice i mostara vide kad krecu... Mostar Zenica ostavite neki kontakt broj da se mozemo cuti moze i na PM.... Evo i moje broj 066/702-023
Bad boy dolazite zajedno sa bihacem i cazinom ?
 
Član
z3k4 je napisao(la):
U koliko sati mislis da mozete biti kod prijedorske petlje da se mi skontamo, dok ove kolege is zenice i mostara vide kad krecu... Mostar Zenica ostavite neki kontakt broj da se mozemo cuti moze i na PM.... Evo i moje broj 066/702-023
Bad boy dolazite zajedno sa bihacem i cazinom ?

Jarane s enesom sam se cuo oni ce preko Dubice ici ,enes ide rano ujtru tako decki ce tom rutom ici , a ovi iz bihaca niko nista koliko vidim ne pisu jbg ... isto kao ni decki iz prijedora
 
Član
Nazalost kolega jedan sto je trebao u autu sa nama ic je otkazao pa zbog povelikih troskova ne isplati nam se ic nama dvojci samim tako da ni ove godine nista od gradiske :(
 
Član
Sa lica mjesta 23:26

1ifpzk.jpg
 
Član
badboy je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
U koliko sati mislis da mozete biti kod prijedorske petlje da se mi skontamo, dok ove kolege is zenice i mostara vide kad krecu... Mostar Zenica ostavite neki kontakt broj da se mozemo cuti moze i na PM.... Evo i moje broj 066/702-023
Bad boy dolazite zajedno sa bihacem i cazinom ?

Jarane s enesom sam se cuo oni ce preko Dubice ici ,enes ide rano ujtru tako decki ce tom rutom ici , a ovi iz bihaca niko nista koliko vidim ne pisu jbg ... isto kao ni decki iz prijedora
Dečaci iz PD će krenuti oko 09:30h a okupljaće se
na onoj samouslužnoj praoni preko puta OMV pumpe...;)
 
Član
Jbg to je nama malo kasno Sale , mi smo oko pola 8-8 na putu vec za Gradisku ... :cool::cool: Jedino ako ih stignemo pa se ubacimo
 
Top