TEST DAY MOSTAR

TEST DAY MOSTAR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AMK Carbon krece u nedjelju rano ujutro standardno u koloni, al stvarno bi volio da bude lijepo vrijeme bas mi se ide :(
 
Član
Anais je napisao(la):
AMK Carbon krece u nedjelju rano ujutro standardno u koloni, al stvarno bi volio da bude lijepo vrijeme bas mi se ide :(

daj drug da se privalim svama da idem hehehhe :D ak moze u koliko idete i gdje cete se naci ! :)
 
Početnik
najavljuju ove sedmice cak i snijeg ali se eto u subotu razvedravcanje najavljuje s obzirom da je mostar u pitanu moglo bi nesto se uradti
 
Član
Ovdje u mostaru snijega garant nece biti, to vam mogu garantirati...nije ga bilo vec ima pokoju godinu :D
 
Početnik
i ako bude kisa IMHO nista od toga, tako da nebi bilo lose da se zna barem u subotu hoce biti sta od toga ili nece...
 
evo i ja pratim vrijeme i najavljeno je od subote suncano...

mi idemo najvjerovatnije vec u petak dole, tako da cu se javiti na svim forumima sa informacijom o vremenu najkasnije u subotu u 12.00 sati, tako da svi na vrijeme znaju kakva je situacija...

slicna situacija sa vremenom je bila i za SaMoStreetRace u novembru, pa ispadose dva super suncana dana na pisti.. nadam, se da ce i ovaj put biti tako..
 
Evo vremenska prognoza za mostar! http://www.meteo-info.hr/grad_eu.php?aGrad=mostar
Najavljuje se suncano vrijeme i subotu i nedelju. Nedelja do 19 stepeni! Ljudi su 99 posto uvijek u pravu kakvo ce vrijeme da bude!
 
Početnik
svi najavljuju bez padavina za vikend , cak do 20 stepeni u mostaru a to je optimalna temperatura za postizanje rezultata , mi cemo iz Zagreba za Mostar :) pa se vidimo dole...
 
mi veceras krecemo za mostar..
sutra cemo raditi sa momcima iz nitra na pripremi piste..

buduci da je vec izvjesno da nas ocekuje lijep i suncan vikend sa temperaturama oko 20° - idealno vrijeme za ovakve manifestacije - necu se vise javljati iz mostara vec mi preostaje samo da onima koji dolaze pozelim sretan put i vidimo se u mostaru !! :icon_arrow:
 
Član
Evo ako kome pomaze danas suncan predivan dan u mostaru, ja vani u kratkim cijeli dan bio i jso mi malo vruce bilo hehe :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo kao i sto sam obecao nekima da cu javit, i dobio sam par PM sa pitanjem kad idemo.

Dakle AMK Carbon krece u nedjelju 30.3.2008 za Mostar u 06:00 sa Vrbanje.

Kao i na svaki race prikljuce se nasoj koloni ostali klubovi i clanovi ovog foruma tako da ni ovaj put nema problema.

Pozdrav i vidimo se u Mostaru.
 
Član
zelim vam superlijep provod u mostaru, suncano vrijeme i sretan put

autofahren.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top