TEST DAY MOSTAR

TEST DAY MOSTAR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ako stignemo izmapirati ovaj novi motor vozit cu na TEST DAY, bas da ga iztestiram!! :cool:

I tko smije onda samnom na crtu? hihihhii
 
Početnik
silverstar je napisao(la):
pise u obavijesti...

30.03


necu voziti test day, radit ce se jos nesto po pitanju pojacanja do mapiranja motora koje ce biti u 4-om mjesecu tako da nista.. ali zato bude li sve ok nastupam na sr mostar :cool:
 
silverstar je napisao(la):
ima jos fore..
mi takodjer idemo dole u subotu..
kad skontamo tacan termin postavicu ovdje pa ko zeli moze sa nama...

:icon_arrow: subota: night racing na pisti :icon_twisted:

Tamo negdje pred mrak krecemo lagano ,a nista jace od night racing-a u mostaru ;)
 
Početnik
BUBA-Racer je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
ima jos fore..
mi takodjer idemo dole u subotu..
kad skontamo tacan termin postavicu ovdje pa ko zeli moze sa nama...

:icon_arrow: subota: night racing na pisti :icon_twisted:

Tamo negdje pred mrak krecemo lagano ,a nista jace od night racing-a u mostaru ;)


pa gdje si ti bolan, sta ima :cool:
 
Član
he ljudii mozeteli mi reci hocel tu biti trke ono pravo takmicenje,,mislim ovi zescii kao ona lancia delta i onaj S4 i rs2 audi....ili ce to biti samo medu rajom trkeee to me zanima...i dal ima u toku godine jos kakvih organizacija u mostaru?????....


hvallaa... :)
 
pa u obavijesti sve stoji..

nije prava trka, ali za one sto ce voztiti bit ce kao prava trka, dakle full simulacija sa redanjem u predstartnom prostoru, mjerenjem vremena itd, itd..

razlika je u tome sto nema klasa, i ucesnici ce sami moci izabrat s kim ce voziti, i imat ce priliku odraditi vise voznji za jedan dan nego sto bi to bio slucaj da je pravi race u pitanju...

ko ce sve doci vidjet ce se na dan manifestacije, a sto se legalnosti tice, test day je uredno najavljena i prijavljena manifestacija kod nadleznih organa u HNK, kao i svaka druga oficijelna manifestacija koja se odrzava na pisti u mostaru... ;)

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top