Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009

ako nebudem iso dole noc prije mozda vam se pridruzim, naravno ako je OK ....
 
RE: Test Day 2009

ko god zeli znaci u nedelju se sastajemo pijemo prvo kafu na mujicima pa polazimo svi moji jarani lugiano tuning ce prije na noc otici da mi jave kakvo ce biti vrijeme a za polazak znaci od benziske pumpe Braca mujic u 6.15 polazak murija ce nas cekati na svakom cosku pa je bolje da idemo dzuturaelagano ja sam nabro vec 480 km kazni za 3 mjeseca pa mi netreba vise a konto sam auto zatamniti 70 posto i prednju sofer sajbu 30 posto bice ugalvnom ludnica auto saljem sad u pon na farbanje karabolke se vec rade muzika je uradzena pa tako do nedelje smo spremni za ludilo
pozdrav tim 3
 
RE: Test Day 2009

mi smo vjerovatno od cetvrtka ili petka u mostaru tako da cemo moci javljati s lica mjesta i situaciju s vremenom i sve ostalo sto je bitno za znati, tako da nemate brige ...
 
Član
RE: Test Day 2009

autobusom do mostara i onda zvat tetka da me vozi dole,jaranu nije jos vozacka dosla..al se ne propusta...i onda odozdo laganini stopirati..heh mora se snalazit nekako..heh
 
Član
RE: Test Day 2009

mislim da ti se nikako ne isplati to sve radit, al ako je volja jaka, bujrum .... mada mozda ima neko iz konjica da ide i ima mozda mjesta u kolima i za tebe, mozda nebi bilo lose da se malo raspitas ovdje na forumu ak ima neko iz konjica da ide da ides sa njim ....
 
Član
RE: Test Day 2009

wade je napisao(la):
autobusom do mostara i onda zvat tetka da me vozi dole,jaranu nije jos vozacka dosla..al se ne propusta...i onda odozdo laganini stopirati..heh mora se snalazit nekako..heh

Druze to cijenim volja je najbitnija.A kada nesto volis nista ti nije tesko da bi uradio za to.Svaka cast ;)
Ajde momci javite se ko ide iz Konjica neka poveze momka :cool:
 
Član
RE: Test Day 2009

ja sam jedne godine isao tako, tad nisam znao raju nisam imao auto i vjeruj mi ne isplati se ici vozom (ili autobusom) a jos manje pjeske. bolje sto edo kaze nadji nekoga ko ide iz konjica pa sa njim polako do piste i nazad. mora neko od raje ici
 
Član
RE: Test Day 2009

Idem ja, ali još neznam tačno kad krećem i s kim uopšte ide... jer ima puno kandidata samnom što bih išli iz Jablanice... eh sad imaju dvije varijante... ide nas 4 kao posmatrači, ili idu ova troica jarana mojih, i ja s jednim školskim drugom da mu vektru isprobamo... ako on išao, možeš s nama... u slučaju da on nebude išao onda ti nemogu ništa obećat.. uglavnom znat ću tačno u toku radne sedmice, pa ti javim ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

Evo vidis da ima dobrih ljudi ;)
E jarane vidim iz Jablanice si moram ti nes prizanti:U Jablanici su najbolje zene nisam ono nigdje vidio kao dole pih:D
 
Član
RE: Test Day 2009

samo da potvrdimo dolazak ;)
ova moja ekipa i ja krecemo u subotu 21.03 oko 16-17h
kao i prosli put , dan ranije ;)
silverstar opet nas cekaj u onoj kafani :D
imal dje kakva zajebancija u subotu dole? gostuje li neko ,koncert neki nesto , neka spica ...???
LP
 
RE: Test Day 2009

ne znam sad za gostovanja, znat cu vjerovatno kad dole dodjemo, a ako nista kafana ne gine ;) , valjda jos ona dobra konobarica radi xD ..

broj imate pa se javite kad dodjete.. gdje god mi budemo i vi ste dobrodosli ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

z3k4 je napisao(la):
wade je napisao(la):
autobusom do mostara i onda zvat tetka da me vozi dole,jaranu nije jos vozacka dosla..al se ne propusta...i onda odozdo laganini stopirati..heh mora se snalazit nekako..heh

Druze to cijenim volja je najbitnija.A kada nesto volis nista ti nije tesko da bi uradio za to.Svaka cast ;)
Ajde momci javite se ko ide iz Konjica neka poveze momka :cool:

jarane hvala,al nas ima dvojica..

znam ja da se to ne isplati,al volja je bitna..jebo pare heh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top