Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009

z3k4 je napisao(la):
Evo vidis da ima dobrih ljudi ;)
E jarane vidim iz Jablanice si moram ti nes prizanti:U Jablanici su najbolje zene nisam ono nigdje vidio kao dole pih:D

Najbolje žene, istina je... ali brate red je red, najbolja janjetina pa žene :)

c SEat a: gdje mislite noćiti dole... i ja evo noćas neke nove ponude dobio... možda budem u subotu išao... kako organizujete sve to noć prije ?

silverstar: i za tebe isto pitanje vrijedi kao i za c SEat a ? :)


wade: ako šta se novo promijeni, javim ti... ;)

pozz.
 
RE: Test Day 2009

evo neko e pitao za desavanja u Mostaru u subotu navece...
imate u subotu
Subota, 21.03.2009
Sejo Boy u restoranu Borik to vam je na ulazu u Mostar s desne strane, svi cete tuda proci, svaki vikend bude atmosfera na nivou, curice, minici sjevaju.. cuga se, pjeva se, do nekih doba

(ne)normalni Balasevic tribute band... u diskoteci Oxygen, nije ni tu lose, zavisi ko sta voli...:icon_rolleyes:

to vam je sto ja znam za subotu a

Inace vam je subotom navece u gradu ludilo, kao i svugdje heh moze se naci dobra zabava gdje god upadnete..;)
 
Član
RE: Test Day 2009

ma hebes tu zabavu ajmo tamo na pistu dic onaj sator, zapalit rostilj, odvrnut cecu i palit gume .... neznam za vas al meni je to bolje od minica, picica i seje boy-a .... :lol:
 
Član
RE: Test Day 2009

Adma mogli smo napravit u offu dole temu da se dogovorimo oko muzike i malo onog rostiljskog ciganluka pa da zasjednemo da bas vidim gdje ti je dno .... et ako hoces otvori temu pa da dogovaramo sa rajom dobro druzenje :cool: ....
 
Član
RE: Test Day 2009

antrax je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
Evo vidis da ima dobrih ljudi ;)
E jarane vidim iz Jablanice si moram ti nes prizanti:U Jablanici su najbolje zene nisam ono nigdje vidio kao dole pih:D

Najbolje žene, istina je... ali brate red je red, najbolja janjetina pa žene :)

c SEat a: gdje mislite noćiti dole... i ja evo noćas neke nove ponude dobio... možda budem u subotu išao... kako organizujete sve to noć prije ?

silverstar: i za tebe isto pitanje vrijedi kao i za c SEat a ? :)


wade: ako šta se novo promijeni, javim ti... ;)

pozz.

Auuuu kani se reda drzi te zene dole jbt.
Proslog ljeta mi krenuli na more i prodjemo kroz Jablanicu a ono ugrijalo sve se skinuli minjak tu sijeva ovo ono a medju nogama cvrci:)
Hoce li biti kakve jeftine Pive toce,moram da pitam admu on to najbolje zna haha
 
RE: Test Day 2009

ne bih bas preporucio nocenje na pisti jer je ipak preko noci dosta hladno jos uvijek..
mi smo prosle godine htjeli napraviti dernek na pisti pa smo se presomislili nakon sto smo se smrzli :=)

nocenje mi imamo vec dogovreno, a ima dosta mjesta gdje se za 10-ak maraka po krevetu moze nociti..

ako nekog zanima nek se javi na pm pa cu pokusati naci brojeve ljudi sto izdaju sobe

mi smo bili svuda pomalo ali je u onom extrem-u i onoj podzemnoj diskoteci ludnica bila..
ali je kafana prema pisti.. uhhhh .. :)
 
RE: Test Day 2009

VAZNO

zbog trenutno nepovoljne vremenske prognoze za iduci vikend odluka o odrzavanju ili odgadjanju test day-a na rezervni datum 29.3.2009 bit ce objavljena u petak, 20.03.2009 do 12.00 sati na portalu www.amknitro.com i www.srcsarajevo.com , kao i na svim vecim forumima ..

tada ce se vec sa poprilicnom sigurnoscu znati vremenske prilike, a nikome nije u interesu da (ne)vrijeme pokvari zabavu..

za sada termin 22.3. jos stoji

pozz
 
Član
RE: Test Day 2009

silverstar je napisao(la):
VAZNO

zbog trenutno nepovoljne vremenske prognoze za iduci vikend odluka o odrzavanju ili odgadjanju test day-a na rezervni datum 29.3.2009 bit ce objavljena u petak, 20.03.2009 do 12.00 sati na portalu www.amknitro.com i www.srcsarajevo.com , kao i na svim vecim forumima ..

tada ce se vec sa poprilicnom sigurnoscu znati vremenske prilike, a nikome nije u interesu da (ne)vrijeme pokvari zabavu..

za sada termin 22.3. jos stoji

pozz

Ma ja mislim da su vec krenuli lijepi dani... ali eto svasta se moze promijeniti ...
 
BHT Ovisnik
RE: Test Day 2009

http://www.weatheronline.co.uk/BosniaandHerzegovina/Mostar/Day5to8.htm
inače su točni,ali ovdje gledam tjedan dana unaprijed pa pogrijese kako kad
 
Član
RE: Test Day 2009

HFintegrale je napisao(la):
evo neko e pitao za desavanja u Mostaru u subotu navece...
imate u subotu
Subota, 21.03.2009
Sejo Boy u restoranu Borik to vam je na ulazu u Mostar s desne strane, svi cete tuda proci, svaki vikend bude atmosfera na nivou, curice, minici sjevaju.. cuga se, pjeva se, do nekih doba

(ne)normalni Balasevic tribute band... u diskoteci Oxygen, nije ni tu lose, zavisi ko sta voli...:icon_rolleyes:

to vam je sto ja znam za subotu a

Inace vam je subotom navece u gradu ludilo, kao i svugdje heh moze se naci dobra zabava gdje god upadnete..;)

ee hvala burazere, ja sam pitao za desavanja!!
ajde vidjet ce mo nesto uglavnom ima da bude lom =)
daj vidi te Mostarke dole nek budu spremne, vidi nest to najavi,sredi :D

antrax @ nocit ce mo dje stignemo,ima nekih motela,hotela pa vidjet ce mo,a nije zima ba ni na pisti, ako i zapuhne upalit malo da odradi i to je to.

silverstar@ vidimo se dole , ma jasta ona kafana prije piste lijevo xD ako bude jos ona konobarica sisata :D
javi ocel bit kakvih promjena , sta je s tim vremenom kakvo ce bit i to!?! trebalo bi bit udure al et, opet....

silverstar je napisao(la):
mi smo vjerovatno od cetvrtka ili petka u mostaru tako da cemo moci javljati s lica mjesta i situaciju s vremenom i sve ostalo sto je bitno za znati, tako da nemate brige ...

ovo ne vidjoh , tako znaci , to mi radi macko ;)
LP
 
RE: Test Day 2009

Ako se odgodi za 29.3 ja sam u Zenici tada pa kako onda da dodjem u Mostar jedino ako neko ide iz Zenice ja ga cekam i idem sa njim pa se vratim onda sa svojim iz Livna.E sad neka se jave ako ima tko iz Zenice da ide ako se odgodi jel ako ja ne dodjem nije to tooo ;):icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Test Day 2009

c SEat a: Ma imam ja gdje noćit i u Mo i u Blagaju... nije za mene frka, a i nije mi do Jablanice problem kući otići i opet ujutru nazad, preživljavao sam i gore :D Već kontam ono jel išta vi unaprijed organizujete pa da se negdje zajedno bude od subote do nedjelje iza podne, pa zato pitam hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top