Terror Golfa II dizel - foto

Terror Golfa II dizel - foto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a sta li bi vi uradili da imate 2000 km u dzepu ,a auto vam prijeko potrebno, plata mjesecno 450 KM , bez zivotnog osiguranja i jos imate 2 djece na koje dobivate 40 KM djecijeg doplatka, sta bi vi ajde recite , uzeli bi jel cetvorku sa pacifik opremom i 8 zracnih jastuka i abs-om ????
ja recimo na putu postujem i golfa dvojku , kad unutra vidim postenog covjeka " seljaka " koji je mukom zaradio pare i uzeo auto sebi.

e sad treba razgraničit tatine sinove i lopove, koji ne maknu nicem a voazju se benzinci sa po 2000+ ccm ;)
 
Član
Bili smo sarkastični, bar sam ja bio. Nije uopće bitno tko šta vozi, važan je vozač i njegov mentalitet. Sramota je da moderator jednog auto foruma pokreće i potpaljuje ovakve teme.

Što se tiče mene, sa prvim autom od 45 ks sam bio veća opasnost na cesti nego sada:D

Ako je zadnja rečenica tvog posta namijenjena meni, nisam ni jedno ni drugo. Možeš je slobodno sebi napisati jer prodaješ tatina auta:lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Bili smo sarkastični, bar sam ja bio. Nije uopće bitno tko šta vozi, važan je vozač i njegov mentalitet. Sramota je da moderator jednog auto foruma pokreće i potpaljuje ovakve teme.

Što se tiče mene, sa prvim autom od 45 ks sam bio veća opasnost na cesti nego sada:D

Ako je zadnja rečenica tvog posta namijenjena meni, nisam ni jedno ni drugo. Možeš je slobodno sebi napisati jer prodaješ tatina auta:lol:

hoces da ti posaljem kopiju svog i ocevog pasosa ?
Il pitaj adija i lolu s bune ko ovdje prodaje auta i ko je dolazio u mostar 5 puta u sedmici iz zivinica.
I de ziv bio kad gdje vidis moj post pravi se da su slova bijele boje, svojim gore postom nisam nikako na tebe mislio, svima je ovdje jasno da ti svima sve kontriras
 
Legend
Naravno da cu da potpaljujem, nista sramota nije, a to moderator okaci o klin sebi... ne pije vode nisu moderatori osudjeni na vjecnu sutnju i banovanje papaka po forumu..

Nema to nikakve veze koliko ko zaradzuje mjesecno, ciganluk nosis iz kuce, bez obzira koliko para imas ili nemas, i kakva kola vozis.
 
Član
Neznam,manite se vi mentaliteta vozaca golfa dvojke nego razmislite o "mentalitetu" ovdje na forumu,bio to golf 2,golf 1,yugo,spaček ***** palac i ostala auta 1986 godina pa nadalje,nije do njih nego je do vozaca,auto je napravljeno da traje a iako mrzim golfa 2 iz dna duse,sebi kad sam kupovo auto mogao sam da kupim golfa 2 i nagovarali su me dosta na famoznog dizlu ali nisam htjeo kupio sam sebi auto koje se meni svidjelo,kako bilo golfu 2 treba da se digne spomenik jer znam susjeda svoga vozao ga je 21 godinu i prodao ga i kupio nesto novije,vratio se sa terena,21 godinu vozanja bez remonta motora i preko 700 000 km na satu uz "dobro" i jeftino odrzavanje,zato ne serite golf 2 ovo ono ovako onako,vozamo sta mozemo,kolko para toliko muzike,nek dadne neko 5000 maraka za auto pa me jebi sto bi iko golfa pogledo,ne serite dalje i zatvarajte ovo,svijet se okolo smije i nemere da skonta ko je budala ovde
 
daki je napisao(la):
Nema to nikakve veze koliko ko zaradzuje mjesecno, ciganluk nosis iz kuce, bez obzira koliko para imas ili nemas, i kakva kola vozis.

i eto, sam si sebi dao ovim odgovor na ovu tvoju citavu besmislenu temu
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Bili smo sarkastični, bar sam ja bio. Nije uopće bitno tko šta vozi, važan je vozač i njegov mentalitet. Sramota je da moderator jednog auto foruma pokreće i potpaljuje ovakve teme.

Što se tiče mene, sa prvim autom od 45 ks sam bio veća opasnost na cesti nego sada:D

Ako je zadnja rečenica tvog posta namijenjena meni, nisam ni jedno ni drugo. Možeš je slobodno sebi napisati jer prodaješ tatina auta:lol:

hoces da ti posaljem kopiju svog i ocevog pasosa ?
Il pitaj adija i lolu s bune ko ovdje prodaje auta i ko je dolazio u mostar 5 puta u sedmici iz zivinica.
I de ziv bio kad gdje vidis moj post pravi se da su slova bijele boje, svojim gore postom nisam nikako na tebe mislio, svima je ovdje jasno da ti svima sve kontriras

Čovjek kontrira sa razlogom. Neki shvataju, neki ne, jbg, nismo svi isti.;)

Death_beat je napisao(la):
daki je napisao(la):
Nema to nikakve veze koliko ko zaradzuje mjesecno, ciganluk nosis iz kuce, bez obzira koliko para imas ili nemas, i kakva kola vozis.

i eto, sam si sebi dao ovim odgovor na ovu tvoju citavu besmislenu temu

Sad si me iznevjerio.:D
Tema je skroz na mjestu.
Prije nekoliko dana se prodaje Fiat Punto, tek izlakiran i mehanički perfektan i Golf 2, pola boje na njemu fali, čukan sa svih strana, ali kao utegnut, ali dreš živi.
Naravno, vlasnik Golfa objašnjava ljudima da je to auto nad autima, da je toliko jak i da bi radije bio u njemu prilikom udesa nego u, citiram, Clio-u, Peugeot 206, Punto-u i još neka mala auta nabroja, jer oni nisu sigurni i jaki kao Golf i da mu je bolje da svoju familiju voza u Golfu nego u autu mlađem 20 godina generacijski od Gnojfa 2.
Naravno, Punto '99. godište u perfektnom stanju je bio 2800KM za keš, ali je čovjek izbroja 2750KM za Gnojfa dvicu trulju koji je sastavljan od 3 ista i varen na svim mogućim i nemogućim mjestima (pouzdano znam) i otišao sav srećan. Krenuo sam da kažem čovjeku, ali sam odustao.
Kako uopšte pričati sa čovjekom koji odabira takav auto, na koji način mu se obratiti jer je poveo još 2 mehaničara sa sobom koji su mu uz prodavca savjetovali da je to bolji izbor:icon_question:
KAKO STUPITI U KONVERZACIJU SA TAKVIM MENTALITETOM RETARDIRANIM?!
KAKO LJUDIMA REĆI DA TO NIJE AUTO VEĆ 10 GODINA, DA JE TO DREŠ ŽIVI PRECJENJENI?!
Ovom prilikom želim da kažem da ima izuzetaka, neke i poznajem i cijenim, NEKE BIH ČAK I SAM VOZIO, ali NIKAD ih ne bih platio po toj cijeni retardiranoj!
 
Član
Svasta sam ovdje procitao i ne mogu svakome nesto reci i odgovoriti.Jest da vozim tog golfa2 ali nije to neko auto niti nesto za hvaljenje ;)
E sada sto se tice punta 99´nikada ga ne bi uzeo bez obzira sto vozim gofla2..Ali daki je posteno napisao prvi post vecina divljih vozaca je u golfu2 al ista je sa ovim u novim passatima,BMWima sto ugrozavaju sve moguce,samo je poenta u ovome svemu sto oni mogu prije izbjeci nesresu i ostalo nego neko sa neispravnim golfom2 koji jedva nabije 120km/h,ali bili ovi sto imaju BMWa ili Mercedesa da voze golfa2 isto tako vozili ???
Mislim preticali i ostalo ?..
 
Ma svako auto staro 20 godina moze biti ispravno,pa tako i Golf 2.Problem je raja voza golfa i pravi od njeg rugobu od auta stavljanjem svakakvih spojlera,naljepnica i ostalih gluposti a ispod haube mocni 1.6D :lol:,takvim vozacima se treba fino skloniti nek voze svojim putem :icon_smile:
Normalno nas mentalitet je uvijek bio naopak pa ljudi kupe Golfa 2 umjesto punta,clia,206 i ostalih u toj klasi.Nikako da shvate da to auto ne moze
parirati autima mladjim vozilima ni u jednom segmentu pa i da je nov ne moze,jer je G2 davno tehnicki prevazidjeno auto.Ko misli drugacije on je 100% lud!


No hard feelings :D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Daki u obračunu sa narodnom bijedom i seljaklukom. Samo naprijed, imaš moju podršku :lol::lol:

+1. :icon_smile:

dakija za preCjednika :cool:

suti Anele i ti si vozo famoznu crvenu dvicu i oro si kanale sa famoznih 54ks :lol::lol:

suti, ne ponovilo se :D:lol:

u prethodnim postovima sve receno;)
zakljucak, najvise je do mentatliteta, posebno oggyjev post to objasnjava i to je bit, problem je sto ljudi ne mogu da se oproste od "ratnog auta" dvice u 21 vijeku i da shvate da je davno prevazidjen i da je to nekad bio jedan od boljih auta koje mozes voziti (recimo prije 25-30 godina :) :cool:
a neipravnih auta na sve strane i novih i starih, to treba regulisati tehnickim pregledom koji opet treba urediti ;)
glasam za lock teme ;)
 
Član
pa ako ti već nije ispravno auto i ti to znaš onda vozi sporo i biće sve super... Ali su najveći rejseri ovi sa krševima kojima treba 150m da stanu i vuku u stranu i uvijaju se ko skije u krivinama na 4 različitim gumam i profilima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top