Survivor FINALE

Survivor FINALE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Niki Lauda je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
Trebali su ih sve ostaviti na onom ostrvu. Snasli bi se oni... :lol:
Glupost, to je moje misljenje. Provodis toliko vremena radeci za "dz" i jos ti ne daju da jedes. Pa to mogu samo debili :lol:

jarane svaki ovaj reality show osim glavne nagrade, kad potpisujes ugovor ima naveden honorar za svaki provedeni dan... tako da vjeruj mi da niko od njih nije bio tamo za "DŽ"... ;)

Da, ali samo kada su u pitanju poznate licnosti. Koliko ja znam, od njih to niko nije bio... Nema tog honorara koji ce me natjerati da gladujem. :D

ne vjerujem ni ja da su imali honororar po danu,to je samo slucaj bio sa poznatim licnostima,svi osim ace su bezveze izgubili 53 dragocjena dana zivota,mogu pricat nisu isli zbog para,to ce im samo budala povjerovat
 
ArminM je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
Trebali su ih sve ostaviti na onom ostrvu. Snasli bi se oni... :lol:
Glupost, to je moje misljenje. Provodis toliko vremena radeci za "dz" i jos ti ne daju da jedes. Pa to mogu samo debili :lol:

jarane svaki ovaj reality show osim glavne nagrade, kad potpisujes ugovor ima naveden honorar za svaki provedeni dan... tako da vjeruj mi da niko od njih nije bio tamo za "DŽ"... ;)

Da, ali samo kada su u pitanju poznate licnosti. Koliko ja znam, od njih to niko nije bio... Nema tog honorara koji ce me natjerati da gladujem. :D

ne vjerujem ni ja da su imali honororar po danu,to je samo slucaj bio sa poznatim licnostima,svi osim ace su bezveze izgubili 53 dragocjena dana zivota,mogu pricat nisu isli zbog para,to ce im samo budala povjerovat
ne znam za ovaj show al znam za onaj obicni Veliki brat da su dobijali dnevno 50 evra za honorar,a za ovo mi nije poznato,niti ovo pratim.........;)
 
Član
ma svi bolan dobivaju "dnevni honorar" + pobjednik glavnu nagradu. pa nije niko budala ici hebavat se mjesec-dva i onda na kraju ne dobiti nista...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma svi bolan dobivaju "dnevni honorar" + pobjednik glavnu nagradu. pa nije niko budala ici hebavat se mjesec-dva i onda na kraju ne dobiti nista...


Pa po njihovoj prici svi su isli da budu bogatiji za jedno iskustvo i da testiraju individualnu izdrzljivost ..:lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma svi bolan dobivaju "dnevni honorar" + pobjednik glavnu nagradu. pa nije niko budala ici hebavat se mjesec-dva i onda na kraju ne dobiti nista...

upravo, svaki show na ovom principu isplacuje dnevni honorar, dakle gdje god odes i "gubis" dane oni ti moraju platiti, sad sve zavisi ko koliko daje ali uglavnom je to neki prosjek kao sto bi zaradili da nisu "zatvoreni". ;)

Rece mi drug koji radi na OBN da su oni levati u onoj big mama hause dobijali po 50KM dnevno (cisto sumljam da je ono iko gledao i opet im davali po 50KM) a kamoli ovi gledaniji show-ovi po 4,5 milijuna gledalaca
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma svi bolan dobivaju "dnevni honorar" + pobjednik glavnu nagradu. pa nije niko budala ici hebavat se mjesec-dva i onda na kraju ne dobiti nista...

upravo, svaki show na ovom principu isplacuje dnevni honorar, dakle gdje god odes i "gubis" dane oni ti moraju platiti, sad sve zavisi ko koliko daje ali uglavnom je to neki prosjek kao sto bi zaradili da nisu "zatvoreni". ;)

Rece mi drug koji radi na OBN da su oni levati u onoj big mama hause dobijali po 50KM dnevno (cisto sumljam da je ono iko gledao i opet im davali po 50KM) a kamoli ovi gledaniji show-ovi po 4,5 milijuna gledalaca

one iz Big mama house je trebalo sve zatvorit u kucu,i zapalit ih zajedno s kucom,ono je bilo sramota,vidio sam jednom dva puta sta rade,zalosno nema sta:icon_sad:
 
G

GoPlay

tvrdoglavi je napisao(la):
:lol: :lol: :lol: :lol:
nisu vise sapunice u modi,sad je reality show :D

najjeftiniji oblik emitovanja programa :) zato ima toliko RS po televizijama....
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma svi bolan dobivaju "dnevni honorar" + pobjednik glavnu nagradu. pa nije niko budala ici hebavat se mjesec-dva i onda na kraju ne dobiti nista...

upravo, svaki show na ovom principu isplacuje dnevni honorar, dakle gdje god odes i "gubis" dane oni ti moraju platiti, sad sve zavisi ko koliko daje ali uglavnom je to neki prosjek kao sto bi zaradili da nisu "zatvoreni". ;)

Rece mi drug koji radi na OBN da su oni levati u onoj big mama hause dobijali po 50KM dnevno (cisto sumljam da je ono iko gledao i opet im davali po 50KM) a kamoli ovi gledaniji show-ovi po 4,5 milijuna gledalaca

ma oni su na obn-u dobro prosli. eto po petobanku dobivali, jos su pojeli i popili svaki po stoju dnevno :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Ja mislim da ce Bora Drljaca uzet ovo ... ali vidjece se jos

promasio si skroz,ne govorimo o Velikom bratu,,o surivor-u se prica;)

:icon_question::icon_question::icon_question:
Ne stigoh ti ranije zahvaliti sto me ispravi ... :icon_rolleyes:

Pa nisam bas toliki debil da ne znam o cemu je rijec ... napisao sam to iz zaj***ancije, jer i meni nije jasno da neko moze gubiti vrijeme gledajuci i jedno i drugo (mislim i na Survivor i na VB), a opet jednostavno je nemoguce ne znati nista o tome kad su i TV i novine pune toga.
Ne zelim nikoga vrijedjati i ako je neko fan toga ... neka mu ... svako od nas nesto voli, ali za mene su ovo ciste gluposti ...
A to sto je nesto najgledanije uopste ne mora podrazumijevati da je to isto kvalitetno ... neko je to uporedio sa onim sranjima od spanskih serija, koje isto imaju nenormalnu gledanost, a ne postoji nista gluplje i debilnije od njih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top