Survivor FINALE

Survivor FINALE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mada sad kao svi nesto u fazonu niko negleda.... a kad su se lozili na kasandru i sapunice... hehheh
 
Početnik
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:
 
Član
Bas mi je drago da je neko temu sa ovim sadrzajem,meni licno je ovo najbolji reality show. Od samog pocetka showa favoriti su mi bili Nikola i Aca,dok mi je Visnja bila najantipaticnija osoba. Cula sam spekulacije da je Aca pobjednik i iskreno to bih voljela jer je vecinu ˝borbi ˝ pobijedio i jako je spretan i snalazljiv s druge strane mislim da je njemu najpotrebniji novac od svih ostalih ucesnika survivora.
 

187

Član
scorpio je napisao(la):
mada sad kao svi nesto u fazonu niko negleda.... a kad su se lozili na kasandru i sapunice... hehheh

potpis brate... i usput ACA je pobijedio, tako sam cuo i drago mi je kad je najbolji ;)
 
Legend
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

ti ako ne gledas reality show, ovaj ili neki drugi, nemoj misliti da niko ne gleda, za tvoju informaciju SURVIVOR je pored "Operacije trujumf" najgledaniji reality show na balkanu.. tako da suzdrzi se nepotrebnih komentara i nemoj spamati..

I meni je drago da je neko otvorio ovu temu, iako vec predpostavljam ko je pobjedio, jer se nisam mogao suzdrzati pa sam trazio po netu , al nebitno vidjet cemo veceras..

sto se mene tice, moj favorit je Aco, momak je osvojio najvise pojedinacnih imuniteta, i mislim da je .. realno zasluzio da pobjedi..

takodje me jako nervira, u reality showu kao sto je ovaj, sto uvijek pobjedjuju najveci seratori u manipulatori, nadam se da se to ovaj put nece desit, jer realno.. vesna ni 1% nije zasluzila da udje u finale pored recimo Nikole, Klemena, Bibija, Pecea i ostalih..
 

LSD

Član
ACA mi je favorit ali mislim da iako je zasluzio da nece pobijediti....mislim da je Vesna pobjednik
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

ti ako ne gledas reality show, ovaj ili neki drugi, nemoj misliti da niko ne gleda, za tvoju informaciju SURVIVOR je pored "Operacije trujumf" najgledaniji reality show na balkanu.. tako da suzdrzi se nepotrebnih komentara i nemoj spamati..

I meni je drago da je neko otvorio ovu temu, iako vec predpostavljam ko je pobjedio, jer se nisam mogao suzdrzati pa sam trazio po netu , al nebitno vidjet cemo veceras..

sto se mene tice, moj favorit je Aco, momak je osvojio najvise pojedinacnih imuniteta, i mislim da je .. realno zasluzio da pobjedi..

takodje me jako nervira, u reality showu kao sto je ovaj, sto uvijek pobjedjuju najveci seratori u manipulatori, nadam se da se to ovaj put nece desit, jer realno.. vesna ni 1% nije zasluzila da udje u finale pored recimo Nikole, Klemena, Bibija, Pecea i ostalih..

ja se iskreno ispricavam....;)

nisam se nadao da neko ove gluposti gleda ali ocito da ima ljudi pa sam pomslio da je neka zaj*ancija......a to za gledanost ,mozes li samo zamislit kolika je gledanost onih meksickih serija.......sve je to jedno te isto ,samo malo drugacije upakovano.....:icon_biggrin:
 
Član
LSD je napisao(la):
ACA mi je favorit ali mislim da iako je zasluzio da nece pobijediti....mislim da je Vesna pobjednik

Bas se nadam da nije Vesna...to nebi nikako bilo fer s obzirom da se jedva i provukla do finala!
 

LSD

Član
GTI 16V je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ACA mi je favorit ali mislim da iako je zasluzio da nece pobijediti....mislim da je Vesna pobjednik

Bas se nadam da nije Vesna...to nebi nikako bilo fer s obzirom da se jedva i provukla do finala!

slazem se s tobom u potpunosti....ali znas i sama kakva je situacia...
nadam se da nisam u pravu i da e Aca car proci
 
Trebali su ih sve ostaviti na onom ostrvu. Snasli bi se oni... :lol:
Glupost, to je moje misljenje. Provodis toliko vremena radeci za "dz" i jos ti ne daju da jedes. Pa to mogu samo debili :lol:
 
Član
LSD je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ACA mi je favorit ali mislim da iako je zasluzio da nece pobijediti....mislim da je Vesna pobjednik

Bas se nadam da nije Vesna...to nebi nikako bilo fer s obzirom da se jedva i provukla do finala!

slazem se s tobom u potpunosti....ali znas i sama kakva je situacia...
nadam se da nisam u pravu i da e Aca car proci

Uskoro cemo saznati:)
 
Član
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

komso ja sam sve gledao,od pocetka sve,ako te bude zanimalo sjednemo na kafu i sve ti prepricam,da te malo uputim ako te bude zanimalo:cool::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top