sudar u nedjaricima kod taleta

sudar u nedjaricima kod taleta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta je sa ovom rajom danas boze sacuvaj. pa dokle ovo divljanje!!! lik sad sa toyotom celicom ja mislim opali momak na semaforu bmw trica zlatna. daj boze da ovaj momak ostane ziv sto je bio u bmw-u.
 
Član
0g1 je napisao(la):
imas kaku sliku kad to bilo ja maloprije pored taleta prolazio ? ? ?

e jbga nemam. to je bilo ja mislim negdje oko pola 1. ma momak sa bmw-om bio kod taleta i krenuo. i stao gore na onom semaforu sljedecem. odmah z anjima prolijece lik sa celicom i nije skontao da ovaj stoji na semaforu i zapuca se u njega. i niko ne izlazi iz bmw-a. ovaj moj haver otrca gore da im pomogne. i kaze da je neki lik stao sa pasatom da vozi tog lika u hitnu i bili ga ponijeli i onda se pocnu svajdati sta raditi jer je momak krkljao i isla mu krva na usta. i sacekali su hitnu. odvukla ga je hitna.
 

LSD

Član
ccc ne moraznaciti daje umro...ali ako jekrv krenula nausta onda nije dobro:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Hebaji ga brate,svašta se subotom navečer dešava,svega sam vidio...Naj gore je kad ni kriv ni dužan stradaš:icon_confused:Mene je nedavno lik pukao direkt,proklizao i prešao u moju traku.frontalni udar!Subota večer isto bila.Pijan kao majka
 
koja generacija Celice u pitanju?Boja?Nema ih puno pa zato...a daj Bože samo da taj povrijeđeni bude ok... :icon_sad:
 
Član
djavolica je napisao(la):
koja generacija Celice u pitanju?Boja?Nema ih puno pa zato...a daj Bože samo da taj povrijeđeni bude ok... :icon_sad:

celica je bila siva ja mislim da je ovo ona 90-92 godiste. ma lik je pored taleta proletio oko 100 km/h. i zapuca se u lika koji je ni kriv ni duzan. jbg. :icon_cry:
 
ccc svašta...mislim da je negdje sa Dobrinje i taj ili bar često dolazi ovamo...danas sam ga baš vidjela popodne a često bude ovuda negdje u prolazu...a šteta kako god što neko ni kriv ni dužan strada radi glupog divljanja, nadam se da će taj momak biti dobro...
edit: joj i ta kocka zlatna pa nedavno imala udes isto :S nema čovjek sreće sa njom izgleda ako je to ista a jedna takva samo ima ja mislim...
 
Član
Znam tu kockicu, jest malo zatamljena straga, al cudi me da je nikako nije vidio, mozda je malo popio taj u Toyoti.

Bio je i u Pofalicima veceras isto udes, par auta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top