sudar u nedjaricima kod taleta

sudar u nedjaricima kod taleta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Znam tu kockicu, jest malo zatamljena straga, al cudi me da je nikako nije vidio, mozda je malo popio taj u Toyoti.

Bio je i u Pofalicima veceras isto udes, par auta...

a jeste dva merca su bila u tom sudaru jedan udario u reklamu. a bas taj lik sa mercom sto je bio zadnji,, isto on se nadje kod taleta kad je bio taj sudar govori zapucao se i on veceras. al on nije puno. al mora kaznu platit 50 km ja mislim da rece.
 
Član
Ja i dvojica jarana vozamo te celice,zato sam sav pretrnuo kad sam pročitao ovo. Ostala je još samo ova siva.
Ovu voza neki lik sa alipašinog, samo je ovaj stariji sumnjam da je on divljao, možda je prodao ili dao nekome auto...
Je li povrijeđen ovaj što je vozio celicu?
 
Član
2FAST je napisao(la):
Ja i dvojica jarana vozamo te celice,zato sam sav pretrnuo kad sam pročitao ovo. Ostala je još samo ova siva.
Ovu voza neki lik sa alipašinog, samo je ovaj stariji sumnjam da je on divljao, možda je prodao ili dao nekome auto...
Je li povrijeđen ovaj što je vozio celicu?

ja mislim da nije on je izasao da vidi kako su ovi iz bmw-a
 
Član
zalosno sto stradaju ni krivi ni duzni, a steta sto taj sa celicom nije pogodio stup ulicne rasvjete.:icon_sad:
 
Član
Nije mi jasno kako je uopšte neko povrijeđen. Vidio sam toyotu osim male ogrebotine na karambolci nema nikave štete...
 
Član
2FAST je napisao(la):
Nije mi jasno kako je uopšte neko povrijeđen. Vidio sam toyotu osim male ogrebotine na karambolci nema nikave štete...

e ne znam jarane al lik koji je bio u bmw-u je fkt dobro opalio u nesto i kazem ti krv mu je isla na usta i krkljao je. pa sad.....
 
Član
ado_d je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Nije mi jasno kako je uopšte neko povrijeđen. Vidio sam toyotu osim male ogrebotine na karambolci nema nikave štete...

e ne znam jarane al lik koji je bio u bmw-u je fkt dobro opalio u nesto i kazem ti krv mu je isla na usta i krkljao je. pa sad.....

moguce da nije bio vezan, pa opalio glavom u volan... kako god bilo, nadam se da ce se sto bolje zavrsiti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top