Street Race BL malo videa

Street Race BL malo videa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Vice ce ici jako brzo , na drugoj voznji (probnoj) je isao 11.1. Niko se nije zalio na podlogu sem tebe a ne vidim da bi i ako je navodno losa mogla pretjerano uticati na bimoto auto sa cetri vuce tako da mislim da je Basta zbog volananja ili neusaglasenosti kolicine nitra na motorima na trenutak poprilicno izgubio kontrolu i odvezao vrijeme kako je odvezao. Kadett da bi isao u 10 ce morati da se jos malo preslozi sto se tice trapa a masina je vec tu.

Svi su se zalili na podlogu i ja koliko znam samo je tebi bila dobra i nikove vise.
Zalio se:

Basta,Vlada(kadett 4.2),Kostas(kadet 2.0 turbo),Mirko(corsa 2.0 gsi),Topic(astra coupe)...
ko god je vozio zalio se,samo ti plasiras pricu kako je krivudav(dzombav) i klizav asfalt bio idealan,prestani vise da me izazivas sa tom trkom i tim situacijama koje su se tu desile,ako sam ja prestao da pricam o tome,zasto se sad opet vracas na tu jebenu trku.
Idemo dalje,nema potrebe da pricamo o necemu gdje je vac sve receno,neslazemo se tu u nekim stvarima i ok,nema smisla da se o tome dalje naglaba,bilo i proslo...Treba dalje raditi,sad ce sezona,samo sto nije pocela:icon_smile:

Moram malo ,aj o asvaltu je Marko rekao da mu je extra ai Kostadinovic se nije zalio. Sezona je blizu ,sarafajte aute a sto se tice vremena davno su sva okacena na www.srcbl.com/forum:lol::cool:
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Mozete vi ta vremena okaciti negdje drugo....;)

`ebi ih nisam ih ja mjerio...:lol::lol::icon_smile::icon_smile:

Ukratko neke stvari ipak idu po Murphy-evom zakonu , najgore se desava onda kad ti najmanje treba. U svim ostalim klasama je bilo OK ali kod ovih greska i ode sve u PM.
Mozda bi bilo dobro razmisliti pa nabaviti i kontrolne celije a SCORE BOARD je vec. porucen
 
Član
Octane je napisao(la):
Ukratko neke stvari ipak idu po Murphy-evom zakonu , najgore se desava onda kad ti najmanje treba. U svim ostalim klasama je bilo OK ali kod ovih greska i ode sve u PM.
Nemoj me pogresno shvatiti,nisam htio provocirati niti omalovazavati sami event,nego mi samo zao sto je tako zavrsilo sa mjerenjem vremena.Inace,sve pohvale za organizaciju i sami zakup autoputa i kamo srece da je vise ovakvih susreta.Steta sto je kratko trajalo.Al bolje i to neg nikako.
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Ukratko neke stvari ipak idu po Murphy-evom zakonu , najgore se desava onda kad ti najmanje treba. U svim ostalim klasama je bilo OK ali kod ovih greska i ode sve u PM.
Nemoj me pogresno shvatiti,nisam htio provocirati niti omalovazavati sami event,nego mi samo zao sto je tako zavrsilo sa mjerenjem vremena.Inace,sve pohvale za organizaciju i sami zakup autoputa i kamo srece da je vise ovakvih susreta.Steta sto je kratko trajalo.Al bolje i to neg nikako.


Ma sve 5 razumijemo se potpuno;);) Duze nije moglo jer je MUP dao odobrenje do 18 tako da smo do 17h morali zavrsiti trke da bi mogli otvoriti cestu na vrijeme. Bice bolje dogodine!
 
Član
Ja vas ljudi uopste nerazumijem stalno mlatite praznu slamu!!!

daj vise dosta je to sr... sa vremenima pa nisu na stopericu mjerena stalno se bune oni koji nisu sa tim imali nikakve veze-
ja sam licno stajao i gledao vrijeme vice bojka i uopste to nije neko iznenadjenje pa ljudi napreduju sklapaju bolja auta a bila je zadnja trka sezone i svi su odvrtali do kraja zar ne krvoloce!!!
manite se foruma i sarafajte treba dotaknuti magicni broj ja to nemogu ali ima ko moze!!! Pozdrav
 
Član
ma necu ja vise da o tome pricam:icon_smile:

Sto bozo rece,bez duplih celija moguce opet da se ovo ponovi,jer je velika sansa da frzopov spool system opet napravi pometnju na senzorima,na obe vase trke uradio je to.U rijeci nije to napravio jer je bila sira pista pa su senzori bili dalje od njega.

I ja sam misljena da vise netreba diskutovati o tome,bilo-proslo,idemo dalje.
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
ma necu ja vise da o tome pricam:icon_smile:

Sto bozo rece,bez duplih celija moguce opet da se ovo ponovi,jer je velika sansa da frzopov spool system opet napravi pometnju na senzorima,na obe vase trke uradio je to.U rijeci nije to napravio jer je bila sira pista pa su senzori bili dalje od njega.

I ja sam misljena da vise netreba diskutovati o tome,bilo-proslo,idemo dalje.

Pošto je mala doplata za duple ćelije a auti su sve brži i sve više "galame" iduće sezone obavezno duple ćelije sa kontrolom izlazne brzine auta.
 
Octane je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
ma necu ja vise da o tome pricam:icon_smile:

Sto bozo rece,bez duplih celija moguce opet da se ovo ponovi,jer je velika sansa da frzopov spool system opet napravi pometnju na senzorima,na obe vase trke uradio je to.U rijeci nije to napravio jer je bila sira pista pa su senzori bili dalje od njega.

I ja sam misljena da vise netreba diskutovati o tome,bilo-proslo,idemo dalje.

Pošto je mala doplata za duple ćelije a auti su sve brži i sve više "galame" iduće sezone obavezno duple ćelije sa kontrolom izlazne brzine auta.
E to mi se vec svidja;)
 
Član
Octane je napisao(la):
Pošto je mala doplata za duple ćelije a auti su sve brži i sve više "galame" iduće sezone obavezno duple ćelije sa kontrolom izlazne brzine auta.
Bome,bome...Skidam kapu.To ce biti posao.
 
Član
Evo još par friških :)
http://www.youtube.com/watch?v=JU5Z1woS4iY
http://www.youtube.com/watch?v=g8W9Wc_ITN8
http://www.youtube.com/watch?v=ACWvvCp9B6I
http://www.youtube.com/watch?v=9X-KLPOHosc
http://www.youtube.com/watch?v=MFiAyucTBec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top