Street Race BL malo videa

Street Race BL malo videa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BMW M5 http://www.youtube.com/watch?v=svKF_bcpiNo
CHEVY je zlooo http://www.youtube.com/watch?v=u3gOm9x2rgA
Race je bio extra stvarno ali me chevy izbio !!!!
 
Početnik
interesuje me koje je mjesto bio ovaj kadet sa pocetka prve snimke? gledao sam par video klipova od prije i bas mi je zapeo za oko, ko god je ono sklopio svaka cast, fenomenalno je odradjen, a kako ide nije potrebno spominjati, to i ptice vishe znaju :D
 
Član
To je nas Basta iz Gradiske,naravno.Kadett je isao u kvalifikacijama 11.5,a na kraju je pobijedio klasu 11.A kako ide,ne treba objasnjavati.:cool:
 
Član
nije imao s kim da se trka pa nije ni forsirao.
Vice nemoze vise nego visokih 11 a alexa i frzopa igrom slucaja stavili u 10 sec klasu i kad ostao samo sa vicom i sta ce,vozio koliko mu treba da pobijedi.
 
Član
u banjaluci mu je bila bas pogodna situacija
kaddet je po meni sada trenutno najjaci i ja mislim da ima najvise prostora za popravljanje vremena

koliko je golf vozio najnize ove godine i koja je masina u njemu
protiv baste nije navodno ukljucio pogon na zadnje
pa je trazio da sam vozi samo da izmjeri vrijeme
i cini mi se da mu je izmjereno 11.114 sa reakcijom
ali nisam siguran
 
Član
ma golf nikad nije vozio ispod 12 cijele godine,na kvalifikacijama je odvezao 11.9 i upao u 11 klasu,ma to je glupo da nije upalio pogon i basta kad izbubi moze reci da nije upalio zadnji motor ha ha.Neznam koliko je vozio sam ali nemoze on ici ni srednjih 11 a kamoli 11.1,podloga je totalno losa i zato basta nije ni forsirao auto da je trka bila u mahovaljanima sigurno bi vozio dobrih 10 sec.
 
Član
drugu tu voznju je dosta brze odvozio
nego prvu ali nije se racunala i momak je stvarno dosta molio da ga puste da samo izmjeri vrijeme

i ja isto navijam za bastu ;)
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
ma golf nikad nije vozio ispod 12 cijele godine,na kvalifikacijama je odvezao 11.9 i upao u 11 klasu,ma to je glupo da nije upalio pogon i basta kad izbubi moze reci da nije upalio zadnji motor ha ha.Neznam koliko je vozio sam ali nemoze on ici ni srednjih 11 a kamoli 11.1,podloga je totalno losa i zato basta nije ni forsirao auto da je trka bila u mahovaljanima sigurno bi vozio dobrih 10 sec.

Vice ce ici jako brzo , na drugoj voznji (probnoj) je isao 11.1. Niko se nije zalio na podlogu sem tebe a ne vidim da bi i ako je navodno losa mogla pretjerano uticati na bimoto auto sa cetri vuce tako da mislim da je Basta zbog volananja ili neusaglasenosti kolicine nitra na motorima na trenutak poprilicno izgubio kontrolu i odvezao vrijeme kako je odvezao. Kadett da bi isao u 10 ce morati da se jos malo preslozi sto se tice trapa a masina je vec tu.
 
Auto mi je zaplesao zato sto sam izduvao zadnje gume na 1bar inace to nisam nikad radio i sam sam se prepao da cu izletiti imao bi puno bolje vrijeme jer sam malo pustio gas kad me ponijelo.Nema vise izduvavanja:icon_rolleyes:
 
Član
Kad je Frzop isao 10.4,onda i Vice moze 11.1..... :lol: Koliko je onda isao Kostadinovic,koji je bio 5 duzina auta ispred?9.9 mozda?I otkad je to valoviti autoput Banjaluka ,koji je prljav i zamazan od svakodnevne upotrebe,bolji asfalt nego,recimo, Grobnicki ili Mahovljanski,pa se postizu bolja vremena?Taj golf nije nikad isao 11.5,a kamoli 11.1.Nemojte pricat gluposti.
Taj dan je isao 11.1 ko nije nikad isao.Dajte vi vremena da se vide,a ne ovako "isao onaj ovoliko,onaj onoliko".A vremena nema da se vidi na semaforu.Svaka cast na organizaciji,al mjerenja vremena i semafor-nula bodova.
 
Član
Octane je napisao(la):
Vice ce ici jako brzo , na drugoj voznji (probnoj) je isao 11.1. Niko se nije zalio na podlogu sem tebe a ne vidim da bi i ako je navodno losa mogla pretjerano uticati na bimoto auto sa cetri vuce tako da mislim da je Basta zbog volananja ili neusaglasenosti kolicine nitra na motorima na trenutak poprilicno izgubio kontrolu i odvezao vrijeme kako je odvezao. Kadett da bi isao u 10 ce morati da se jos malo preslozi sto se tice trapa a masina je vec tu.

Svi su se zalili na podlogu i ja koliko znam samo je tebi bila dobra i nikove vise.
Zalio se:

Basta,Vlada(kadett 4.2),Kostas(kadet 2.0 turbo),Mirko(corsa 2.0 gsi),Topic(astra coupe)...
ko god je vozio zalio se,samo ti plasiras pricu kako je krivudav(dzombav) i klizav asfalt bio idealan,prestani vise da me izazivas sa tom trkom i tim situacijama koje su se tu desile,ako sam ja prestao da pricam o tome,zasto se sad opet vracas na tu jebenu trku.
Idemo dalje,nema potrebe da pricamo o necemu gdje je vac sve receno,neslazemo se tu u nekim stvarima i ok,nema smisla da se o tome dalje naglaba,bilo i proslo...Treba dalje raditi,sad ce sezona,samo sto nije pocela:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top