Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ok evo prve fotke da ne galamite. Nisam isao posebno nekim redosljedom, preumoran sam za to, a ostali bujrum izvolite Vase fotke, misljenja i komentari, samo molim bez nekih uvreda, i bespotrebnih ubacivanja. Kultura pleas da ostane na nivou sve :lol:

















































 
Član
Dobre slike, nema šta... malo ih jest, ali su dobre... aBd se i ja pridružim koloni na sljedećem SR-u :)
 
Član
evo i od mene a posto mi je bezze slikat te auto nagledo sam ih se onda malo navijacke atnosfere :)



evo jedna zanimljiva slika :)


malo blize :)

 
Legend
Ja nisam stigao vise fotki napraviti, medjutim drugi nas clan glavni i neodgovorni g.din freak je to sve detaljno odradio, pa cekamo njegov upload.
 
Član
Kec golf ima oko 200 ks Gti 1.6 16v s leptirovima (1.6 uradjen u njemackoj blok) a najbolje mu je vrijeme 15,4 na 402m
 
Početnik
vrijeme kadetta bi-moto 11.8, jeli to vrijeme sa reakcijom ili bez reakcije (vrijeme samog auto na stazi) ?
 
Član
Evo par sličica i od mene! Morao sam ih smanjit zbog dial-up korisnika, zato su izgubile na kvalitetu! :(
 
Član
Pozdrav svima. Daki cestitke na slikama.....

I drago mi je sto sam uspio skupiti desetak auta na OMW-u...
 
Član
ma nisam ni ja zadovoljan sa kadetom,poslije prvog starta pukao mu je zadnji nosac motora i morao je da ide da ga vazi tu u tuzlu.Kad je to napravio vise nije smijeo da krece sa vise obrtaja i zato je vrijeme tako slabo.
Auto je isao 11.4 oba puta ali je reakcija vozaca bila katasfrofalna prvi put 0.9 a drugi 1.1

Ide kadet niskih 11 samo dok se upuca,zao mi je sto nije mogao sa vise obrataja da starta kad je vozio trku,izbubio je puno na startu,ali OK,sta je tu je.
Dobar je grip bio i prvi put kad je startao tad se isplaio kako treba ali je to uzrokovalo pucanje nosaca zadnjeg motora i nemogucnost mijenjanja brzina na zadnjem motoru.
Eto tako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top