Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Street race 402m / Zivinice / Foto by bhtuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo svaka cast.....za sve sto si ostavrio na sr :) ubi vr6-ca :) a pricali su da je to najgore auto za SR-a :) samo tako....
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
ma nisam ni ja zadovoljan sa kadetom,poslije prvog starta pukao mu je zadnji nosac motora i morao je da ide da ga vazi tu u tuzlu.Kad je to napravio vise nije smijeo da krece sa vise obrtaja i zato je vrijeme tako slabo.
Auto je isao 11.4 oba puta ali je reakcija vozaca bila katasfrofalna prvi put 0.9 a drugi 1.1

Ide kadet niskih 11 samo dok se upuca,zao mi je sto nije mogao sa vise obrataja da starta kad je vozio trku,izbubio je puno na startu,ali OK,sta je tu je.
Dobar je grip bio i prvi put kad je startao tad se isplaio kako treba ali je to uzrokovalo pucanje nosaca zadnjeg motora i nemogucnost mijenjanja brzina na zadnjem motoru.
Eto tako...

na sledeci race ponesi i meni onaj jesan mini suncobran da ne padam u komu :)

@Nary TNX
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Kec je super, al 200 KS, nemojte pretjerivati. Kec sa 200 KS bi vozio bar 14.5 sekundi...

Prijasnji motor je imao cca 200 KS
ono sto huka nezna, je da je promjenjen motor, kupio je blok od ade nick quattro iz njegovog audija, i sve je prepravljeno ponovo tako da to nije vise onaj skupi motor.
 
Član
onaj motor sto je uzet u tom golfu je bio maksuz napravljan za brdske trke 250 ks ali to je bilo nekad davno dok nije crko pa oni poceli ubacivat djelove od drugih auta. Ali elektronika na tom autu i bregasta sportska ostalo i zato kazem 200 ks "odokativno" kako bi se reklo :) . al ne bitno....ne zanima me ni da je moje auto a kamoli tudje...
al jos da se nadodam na to "da ima 200ks vozio bi 14,5sec" ne bih se slozio s tobom jer na to vrijeme utice kamaru faktora koji i nemaju veze s konjima. Npr ti u startu ako gubis 1,1 sec na reakciju da vozis ferrarija ne mozes vozit 14,5 I T D al da ne pocinjem raspravo.... :)
LP
 
Član
a inace sam primjetio da taj kec ima jako losu prvu brzinu, bukvalno se nekako zaguši i onda ved drugom pocne da kida
 
Član
ma ima on problema s kretanjem a i auto ne moze da ufati asvalt ni sa slikovima kako treba pa je veoma los u startu jer kad je bio i na brtskoj trci imo je veoma ocajan start al sve u svemu ide lijepo golf
 
Član
nismo je napisao(la):
Edo jesi li to uzeo Galeta ? aaaauuu pa onda golf stvarno leti

Gale je usrao start maksimalno, sekunda reakcije,jos mi je progutao gas,pa sam morao vratiti kvacilo i jebes ga,ode edo :)
Ma cestitke svima koji su vozili,bilo je vruce nenormalno,jops pod kacigom,ja sam se na momente gubio :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top