sta placamo prilikom registracije vozila

sta placamo prilikom registracije vozila

Član
Šta se bunite? Meni je sa 87 kw i 1.6 motorom prva registracija bila 580 km. Prošli put je bila 560 km.
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
krajem 2010 godine kupio hondu, nova saobracajna, nove tablice, registracija, sve izaslo 330 KM, a sad sam produzio registraciju samo za 431 KM

Kada si produzavao sada, i koliko ccm i kw, ja sam prosle god produzenje platio 344km (132kw i 1781ccm), naravno u Brckom ;), da znam sta me ceka za koji mjesec.

To mora da je greška "132kw"

Ma jeftine registracije u Brckom, samo i to je malo kw :cool:

SašaCRX je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
krajem 2010 godine kupio hondu, nova saobracajna, nove tablice, registracija, sve izaslo 330 KM, a sad sam produzio registraciju samo za 431 KM

Kada si produzavao sada, i koliko ccm i kw, ja sam prosle god produzenje platio 344km (132kw i 1781ccm), naravno u Brckom ;), da znam sta me ceka za koji mjesec.

77kw i 1599ccm pise mi u saobracajnoj, produzenje registracije sam sad platio 431km

Hvala drug na info, znaci lagano ce biti min 500km :icon_rolleyes:
 
Prosle godine rega za motor od 2226 ccm i 100 kw izasla oko 690 KM u BSO dok nisam ubacio diesel-a.. sad cemo viditi koliko ce biti.. deru li deru.. samo glupo mi sto su svrstali motore po kw u kategorije u odredjenom opsegu.. npr. da je ista rega za auto od 85 kw i za auto od 110 kw.. velika je razlika u kw ali et..
 
Top