sta placamo prilikom registracije vozila

sta placamo prilikom registracije vozila

Član
Dobro je znati ja 50km placo kad sam auto razbijo na koji sad zovem sa mobilnog 1282 ili ovaj 282 100 da upisem;)
 
Početnik
Nisam znao za ove besplatne intervencije,nedavno kad sam sletio mi se lomili da ga izvucemo,trebo sam njih nazvat :icon_biggrin:
 
Član
ja kad sam imao sranje u banovicima zvao 1282 kaze servis nije u funkciji, a reko mamu vam *****, kad vas covjek treba nigdje vas
ja sam znao da placam na registraciji nesto za njih, al et, ne dobi ja njih
 
Član
ja kad sam registrovao maminog golfa, isao sam u osiguranje BSO i kaze meni ona neka kao dobit cu dzabno clanstvo u BIHAMK-u od njih...reko ajd super makar nesta,sad kontam da to nije samo neka navlakusa da ja to svakako platim?:icon_question:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
c/p putujbih.com

Pozivom na tel. (033) 1282 odnosno (033) 282-100 sa fiksnog ili mobilnog telefona besplatno možete dobiti sljedeće usluge:

informacije o stanju i prohodnosti cesta i uvjetima za vožnju u Bosni i Hercegovini
tehničku pomoć na cesti u cilju osposobljavanja vozila za nastavak putovanja (usluge popravke manjeg kvara na vozilu)
uklanjanje neispravnih i oštećenih vozila na ceste u cilju nesmetanog odvijanja prometa.
Spomenute usluge pomoći na cesti mogu se besplatno dobiti jedanput mjesečno i najviše tri puta godišnje.

Po ovome ne bi rekao da ce te slepati 10 kilometara,radi se samo o uklanjanju vozila sa ceste.

Dodju s bagerom i ćusnu te pod put besplatno :lol:
 
Član
Pu jbt ... Ovdje sve naplacuju ...

Kolegi ostao kljuc u u autu a zakljucalo zvali njih ... frajer uzeo 60 KM .. i jos nam prica kak navjise idu ovi audi - vw- bmw

kaze to mi je za 10 min. uzet 150 KM ccc


MAJKU IM
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Mediteran je napisao(la):
c/p putujbih.com

Pozivom na tel. (033) 1282 odnosno (033) 282-100 sa fiksnog ili mobilnog telefona besplatno možete dobiti sljedeće usluge:

informacije o stanju i prohodnosti cesta i uvjetima za vožnju u Bosni i Hercegovini
tehničku pomoć na cesti u cilju osposobljavanja vozila za nastavak putovanja (usluge popravke manjeg kvara na vozilu)
uklanjanje neispravnih i oštećenih vozila na ceste u cilju nesmetanog odvijanja prometa.
Spomenute usluge pomoći na cesti mogu se besplatno dobiti jedanput mjesečno i najviše tri puta godišnje.

Po ovome ne bi rekao da ce te slepati 10 kilometara,radi se samo o uklanjanju vozila sa ceste.

Dodju s bagerom i ćusnu te pod put besplatno :lol:

tako mozda zvuci :D ali u ovim nabrojanim kantonima gdje je BIHAMK dobio tender imas pravo na prevoz do 10KM. ne znam kakva su iskustva drugih,moje je pozitivno
:123:
 
Član
10km do najblizeg servisa po zelji...znaci,ako ces u ovlasteni i imaju 2,voze u onaj koji ti izaberes...preko 10km placas...uglavnom,pozitivno iskustvo,nikad problema,u Zenici za nekih 10-tak minuta dodju,samo je,ako trebate slepu,potrebno naglasit da je auto recimo slupano i da ne moze vozit na tockovima,jer dodje onaj levat s kedijem i konta da ce te kablovima upalit il rijesit kvar sa svoja 3 kljuca...odmah preko telefona trazite slepu
 
Početnik
Ne mogu da vjerujem koliko vas nije znalo za ovo vezano za Bihamk i njihove usluge :icon_eek:
 
Član
Ja kad sam se skrko pita mene zandar imam li koga da me odslepa il da zove AMS reko zovi njih lik nazvo i lole dodjose natovarise prevezli feninga nisu naplatili cini mi se da su rekli da imam jos neka prava kod njih po pitanju slepanja, pitali su me dje cu sa autom ja konto u Sije il na Jelah al Nedjelja plus Bajram necu ljude da bihuzurim reko kipuj kod kuce, kazu oni kao nije frka ako treba dje i dalje gratis prevoz kuca casti:lol:

Sto se tice putarina ja nzm zasto to uopste placam, ne vozim se putem vozim se po rupama. Asfaltira se nova ulica jednom u par godina, krpaju se rupe i sl stvari plus i onog asfalta sto valja neki ljakse isjece pa zatrpa sljunkom il zaspe betonom (sto je bolje nego krupni kamen ili sljunak kojeg prva kisa ispere) ako udari novi asfalt to je cudo nevidjeno. Dodje mi da placem kad vidim slike grada od prije 30-40 godina i danas nebo i zemlja, koliko se malo gradilo i koliko je bilo sve uredno, da se hoce vratit Titino doba kad nisi smio pljunit po cesti a ne da rusis javno dobro.
 
Član
U principu usluge auto-moto kluba treba odvojiti od registracije. Šta da radim ako imam nov auto i jedno 4-5 godina mi ne treba nikakva intervencija!? Gospodi priučenim mehaničarima plaćam bez potrebe.
Ko hoće neka plati tu članarinu i neka koristi usluge, ko neće nek plati šlepu kad mu zatreba po cijenama za obične građane i to je to...ko putuje vani neka plaća dodatne usluge koje pokrivaju cijelu Evropu....
 
Član
Kenno je napisao(la):
U principu usluge auto-moto kluba treba odvojiti od registracije. Šta da radim ako imam nov auto i jedno 4-5 godina mi ne treba nikakva intervencija!? Gospodi priučenim mehaničarima plaćam bez potrebe.
Ko hoće neka plati tu članarinu i neka koristi usluge, ko neće nek plati šlepu kad mu zatreba po cijenama za obične građane i to je to...ko putuje vani neka plaća dodatne usluge koje pokrivaju cijelu Evropu....

za 8 KM imas tri intervencije godisnje...to tebi puno?? kakve veze ima starost auta s recimo potencijalnim udesom? niko te nece dignut na slepu ispod 20-30KM,a pogotovo ne vozit...JEDNOM...
crkne akumulator...za pisljivih 8KM ne bih nazvao nekog u sitne sate i molio ga da me dodje slepat,klemat il sta vec...
al,domaci mentalitet, "nece trebat garant"
ja sam do sad 2-3 puta koristio,zezao me alternator na astri i samo nestane struje,ljudi dodju,napune akumulator i odem do servisa...koliko se sjecam da sam cuo da puno clanstvo u bihamku,koje je 25KM,pokriva i Europu...mada nisam 100% siguran...
 
Top