sramota,sramota,sramota !!!

sramota,sramota,sramota !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
vidim koliko patis za mnom da mi motris profil cijeli dan.....
uzviajte na forumu bez strogog moderatora
cao svima vidimo se na SR ovo preko monitora nema smisla vise ;)
 
Početnik
IGY je napisao(la):
evo mene i obrazlozenja
kao prvo ja nemam opciju da brisem reputacije stoga sam zamolio nekog od administratora da mi to ucini, jer da si napisao bilo sta drugo kao razlog ok prihvatio bih.... ali to da sam ja strog? mislim da sam jedan od najblazih moderatora koji je najmanje banova podjelio a najvise prijeti tim banovima, cisto iz razlgoa ne bi li se ljudi opametili, sad smo uveli ovo upozorenje, znaci nisi dobio odmah ban za spamanje po oglasima nego upozorenje ne bi li se opametio... jok ti meni dajes neki minus na neku j*enu reputaciju koja opet ponavljam nista mi ne znaci kao ni broj postova, no vidim da nekima to smeta, stoga nek mi se obrise cijela reputacija i nek mi se ukine broj postova ne interesuje me, nisam ovde zbog toga nego da bih nekome pomogao, kao mnogo puta do sad, da bi forum odrzavao sto kvalitetnijim, brisoa vas nepotrebni spam iz tema koje nemaju veze sa vezom
ne moras se brinuti neces dobiti ban ovo je slobodna drzava i svako ima pravo na misljenje, a sad svi koji ste mi dali reputaciju nazad na moj profil brisite je kao sto su neki do sad radili... stavite minuse

Eto toliko od mene nastavite spamati upropastavati ovaj forum, jer kako vidim to ste svi naumili .......


svaka cast... nije to nista problem .. al spam brate i drzi ovde 50-ak ljudi .. jer nema dovoljno kavlitetni tema ..pa onda trosimo se na spanje ..uz to dolazi humor i dobra zabava ..jedino svadjanje i prepucavanje kaznjavat ..al kad te covjek nasmije sa svojim spamom ..onda ga brate treba nagradit ..to je moje misljenje .. nije stvar u reputacij ..al skonto sam jedno ( vise volis zelenu boju ,,zato si izbriso crveni minus :lol::lol: sala mala) hajd zivo ti meni :cool:
 
IGY je napisao(la):
vidim koliko patis za mnom da mi motris profil cijeli dan.....
uzviajte na forumu bez strogog moderatora
cao svima vidimo se na SR ovo preko monitora nema smisla vise ;)

E o tome ja pricam,ovo je auto forum..Zna se samo spamati..A kad trebas nekku pomoc oko motora ili vec sta..Samo se otvori i zatvori,il se ceka da neko sta napise i da se ubaci neki smile....Glupostii...
Zasto su ovi stari odustali od foruma...Zbog vise i vise ovi gluposti sto se pise..tj spamanja...
Ajd prije je bilo,pomagalo se al sad slabo sve...Citao sam u nekom topicu bas o ovome..Kako neki reaguju na ove neke gluposti,otvori se neka tema,da vidis kako i sta..Dok dodes do pametnog odgovora prelistas stranica i stranica,Zasto? jer je samo neki spammm....valjaju se gluposti..sve to bez potrebe,ako nemozes pomoci nemoj brate ni pisati neke gluposti...al neznam stvarnoo..Zato imam neke sad forume,gdje su ozbiljni malo, gdje mogu nesto pametno i nauciti i pomoci nekom..

Toliko od mene!
Nema me vise ovdje u ovom topicu...Iznio sam svoj stav..
 

IGY

Član
nek tih 50 ljudi sto su ovde radi spama ode, koji su ne bitni i bezkorisni odu sa foruma, da im podjelimo trajne banove, budi siguran u to da bi se vratilo nekih 10-tak ljudi koji bas zbog toga ne zele da bude ovde....
tih 10 ljudi koji se razumije u stosta, od koga nesto mozes nauciti, ko te moze posavjetovati kako treba, a ne da neki balavac koji nema ni polozen vozacki a kamoli auto pise neke budalastine.....
 
Član
IGY je napisao(la):
nek tih 50 ljudi sto su ovde radi spama ode, koji su ne bitni i bezkorisni odu sa foruma, da im podjelimo trajne banove, budi siguran u to da bi se vratilo nekih 10-tak ljudi koji bas zbog toga ne zele da bude ovde....
tih 10 ljudi koji se razumije u stosta, od koga nesto mozes nauciti, ko te moze posavjetovati kako treba, a ne da neki balavac koji nema ni polozen vozacki a kamoli auto pise neke budalastine.....

bravo drug i mene to najvise nervira, svi nesta pametuju a u zivotu nisu vidjeli kako izgleda kljuc, a kamoli otvorili haubu a nesto pametuju. a ljudi koji nesto znaju, koji imaju neke projekte iza sebe, uopste se ne javljaju jer bi se morali upustati u diskusije sa gore navedenim likovima.
 
Početnik
IGY je napisao(la):
nek tih 50 ljudi sto su ovde radi spama ode, koji su ne bitni i bezkorisni odu sa foruma, da im podjelimo trajne banove, budi siguran u to da bi se vratilo nekih 10-tak ljudi koji bas zbog toga ne zele da bude ovde....
tih 10 ljudi koji se razumije u stosta, od koga nesto mozes nauciti, ko te moze posavjetovati kako treba, a ne da neki balavac koji nema ni polozen vozacki a kamoli auto pise neke budalastine.....

eh ovako cemo .. odsad pisem samo u off topicu i tamo gdje znam da mogu pomoc .. evo ti primjer MTR .. covjek je za kratko vrijeme nabio gomilu postova .. a pola tih postova je spam a pola je pomaganje i pametne stvari i doprinos forumu.(MTR care nemoj da se ljutis ti si legenda ). eh po mom misljenju .. dovoljno je da 20% nasih postova (bilo kojeg clana) bude u nekim pomaganju i pametnim stvarima da bi forum lijepo i normalno funkcionirao ..kladim se da u tih tvojih 10.000 postova ima najmanje 6000 od spama .. sto je jako dobro .. ..evo primjer ..ti si meni dao 20% warninga i napiso spamanje po oglasima ..ja nisam spamo po oglasima ja sam samo napisao kako je pojacalo dobro i da imam pare da bi ga uzeo .. to pomaze da covjek prije proda pojacalo .. to je znaci neka reklama .. ja nisam napisao 3 posat nego sam jedan u toj temi ..a da sam pitao ..mozel to sta jeftinije to nije spam?? neznam meni nije nijedno ..al eto vi najbolje znate zato forum nije ni upola kosto je bio;)
 

IGY

Član
sine dragi uzmi i prelistaj moje postove od pocetka ja sam od januara 2007 godine ovde i svaki dan provedem po par stati ovde, brise se svaciji spam kako vas tako i moj, kojeg ne kazem da nema i da nije bilo ranije jer se dizao forum....
ok od sad cemo drugacije sad svaka greska se kaznjava nema vise upozorenja od mene, prvi na koga naidzem da je u Lokaciju napisao neku glupost a ne ime grada ide BAN jer fino stoji da je to pod obavezno, prvi na koga naidzem da pise gluposti ide BAN nema vise upozorenja
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
O tome ja pricam cjelo vrjeme Amele i IGY!!!

eno opet se uvlaci :lol::lol:

IGY je napisao(la):
sine dragi uzmi i prelistaj moje postove od pocetka ja sam od januara 2007 godine ovde i svaki dan provedem po par stati ovde, brise se svaciji spam kako vas tako i moj, kojeg ne kazem da nema i da nije bilo ranije jer se dizao forum....
ok od sad cemo drugacije sad svaka greska se kaznjava nema vise upozorenja od mene, prvi na koga naidzem da je u Lokaciju napisao neku glupost a ne ime grada ide BAN jer fino stoji da je to pod obavezno, prvi na koga naidzem da pise gluposti ide BAN nema vise upozorenja

postujemo ;)
 

IGY

Član
kako ce shvacati ovde raspravljmo o necemu bitnome za tebe a ti se opet nesto zaj*avas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top