sramota,sramota,sramota !!!

sramota,sramota,sramota !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Stvarno sam se sad uvjerio da su ovde ljudi neposteni .. i lazovi i levati i muljatori .. evo jedan primjer kako je nas drug IGY (najpoznatiji admin sa najvise reputacije ) dao sebi oduska da radi sa forumom kako on hoce i da upravlja sa istim. (isti primjer je Milorad Dodik ..premijer republike srpske )

jutros dam IGY-u jdan - (minus) i lijepo napisem sta je razlog ..
(imo sam osjecaj da ce igy to da izbrise pa sam to samo usliko da imam neki dokaz)

evo sllika:
34nli82.jpg



danas u 13 casova opet ulazim na forum i vidim da igi opet ima 125 reputaciju ,,,reko hajd neko mu dao + .. kad ja tamo .. Jaro je sebi izbriso minus sto sam ja stavio.. (pa zar je toliko vazna ta reputacija i toliko se boji IGY minusa???)
il ce mozda izgubit ugled ?? mozete pogledati igy-evu reputaciju da se sami uvjerite
evo i slika:
a9sj9d.jpg




eto ..vjerovatno ce ovaj thread biti izbrisan .,,a ja vjrovatno banovan .. sto me nimalo nebi cudilo od strane nasih admina ,,uostalom nije me ni briga :cool::lol::lol:
 
Član
a dobro, ima nas svakakvih :D nekome je forum sve u zivotu, a neko ne zna ni da postoji ovo :)
 
I treba biti strog!!! Sta bi se sve radilo ovdje da nije strogo!! Jos ovo nije nista ni S od strogog...Kako je na drugim forumima...
Sto se tice IGY-a, on jee legenda od covjeka.. I ostajem pri tome da treba biti strog,mislim jos strozi...;)

Samo naprijed IGY nedaj da se svasta radi na forumu..Jer ipak ovdje ima svake rase,ljudi,dobri il losii... Zatoo ostani na toj razini tj strog,ako to ikako mogu reci... Npr na nekim ozbiljnim temama se pisu neke gluposti,a od koga,od oni koji nema pojma o tome...I samo gledaju sta ce neko napisati..Da stave nesto bezzz na too... Glupost!!
 
Početnik
funky je napisao(la):
a dobro, ima nas svakakvih :D nekome je forum sve u zivotu, a neko ne zna ni da postoji ovo :)

ma nije to ,,j*es reputaciju i to sve .. al neznam zasto je sramota imat jedan minus medju 124 plusa?? ili mu je toliko tesko kad je vidio da sam mu dao minus..poceo plakat i naljutio se i obriso .. :lol:

black_devil je napisao(la):
I treba biti strog!!! Sta bi se sve radilo ovdje da nije strogo!! Jos ovo nije nista ni S od strogog...Kako je na drugim forumima...
Sto se tice IGY-a, on jee legenda od covjeka.. I ostajem pri tome da treba biti strog,mislim jos strozi...;)

Samo naprijed IGY nedaj da se svasta radi na forumu..Jer ipak ovdje ima svake rase,ljudi,dobri il losii... Zatoo ostani na toj razini tj strog,ako to ikako mogu reci... Npr na nekim ozbiljnim temama se pisu neke gluposti,a od koga,od oni koji nema pojma o tome...I samo gledaju sta ce neko napisati..Da stave nesto bezzz na too... Glupost!!

nije bitno sto je strog ..bitno je da sam sebi moze dat reputaciju i uklonit ako hoce .. a ja imam pravo da mu dam MINUS ..a on ocigledno ima pravo da ga obrise ako mu nepase :lol:
 
Bezzz se neke reputacije dajuu..Tebi je bio cejf dati njemu - bezveze...Sad ti on samo moze dati vjecni ban, i sto ti je to trebalo:D
 
Član
Ajme majko sramote,nemogu vijerovati,a na onoj temi o ukidanju reputacije je govorio:"Evo ja imam 125 reputaciju,šta imam od toga,baš me briga"

Jao,jao:lol::lol::lol:
 
Član
Hahahahah j*o te kralj ja sam 3 godine na forumu a prvi put sad pogleda svoje reputacije i komentare :D nisam znao ni da ima neki log hahahhahahah :D jesam kralj :D

P.S: Hvala svima na dosadasnjim reputacijama i lijepim komentarima :lol::lol::lol:

black_devil je napisao(la):
Bezzz se neke reputacije dajuu..Tebi je bio cejf dati njemu - bezveze...Sad ti on samo moze dati vjecni ban, i sto ti je to trebalo:D

To bi bio krajnji bezobrazluk !!! Sta i ja bi isto ucinio da sam primjetio takav potez administratora ili moderatora... ali neka se Igy izjasni...umije da kuca :)
 
Član
black_devil je napisao(la):
Bezzz se neke reputacije dajuu..Tebi je bio cejf dati njemu - bezveze...Sad ti on samo moze dati vjecni ban, i sto ti je to trebalo:D

Mislim da to ne bi bilo ok covjek je samo u datom trenutku htjeo da se izjasni jbg za sta sluzi reputacija nego...;)
Ali Igy je dobar covjek i sigurno bi trebao da ima neko objasnjenje za ovo sto je ucinio ... :icon_smile:
 
Početnik
@black_devil ..nemoj mu se uvlacit u **** ,, isto kosto si mu ti dao + ja imam pravo da mu dam minus - .. ako ja nisam zadovoljan njegovim postupkom ..isto tako mogo sam mu dat + da ja mislim da je on nesto dobro urdio


a to da ce mi dat dozivotni ban .. bas me briga .. nvidim razlog za to .,ovo je off topic i mogu da pisem sta hocu u svom threadu .. posto nista nepsujem i nikog nevrijedjam nevidim nikakav razlog za ban ..al opet to je djaba .. :lol::lol::lol::cool::cool::cool: hajmo raja party :smajli44: :lol::lol::lol:
 
Član
evo doveo sam ja malo kučaka,nema partija bez njih


:smajli02::smajli02::smajli02::smajli02::smajli02::dojke::dojke::dojke::dojke::smajli02::smajli02::dojke::dojke:
 
Član
meni je ovo fkt smijesno,,bas se sjecam kako je rekao da mu reputacija nista ne znaci,,a sad ovo dokazuje potpuno suprotno,ja licno nisam imao nikakvih problema s adminima,sto ne znaci da necu,jer nisam bas dugo tu;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top