sramota,sramota,sramota !!!

sramota,sramota,sramota !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY primi saucesce za minus i vrati ga nas si j*o te nisi tudžin;););)
Daj te i meni 2 minusa pa sta tu smo da se pomognemo i zezamo;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ako ko dobije ban ..to sam ja . nebojte se vi .. :lol::lol::lol:

Ne vidim razlog za ban mislim da cu prvi protestovati ako dobijes ban jer si pristojan;)

slazem se s Eldinom,ako tebe banuje nek banuje i mene,ti nisi nista slagao,istinu si rekao,i na kraju krajeva nisi nista lose radio,tako da ban nema nikakvog smisla;)
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
neces dobiti ban nema ovdje takvih ljudi, bilo bi to jadno i ocajno;)

ima brate ,,ima ,,mozda ti nisi bio kad je RCat dobila ban ... ee ljudi citali njene privatne poruke (PM) ..e pa nemozes ni privatne stvari pisat ..evo ja sad hocu da tebi nesto da kazem .naprimjer da ti dam svoj broj psto ti nesto kupujes od mene ..a ja taj broj necu da znaju svi pa ti posaljem PM .. i oni to citaju .. znaci da sam zensko i da se ti meni udvaras da imamo intimu ,,nemoze ni to ..kad oni to citaju brale.. (nemoj me pogresno skontat ,nisam peder .,ozenjen sam )samo ti kazem da ni preko privatne poruke nemozes vise sigurno pisat ..(neznam onda sto ih zovu privatne poruke?):lol::lol::lol::cool:

ArminM je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
ako ko dobije ban ..to sam ja . nebojte se vi .. :lol::lol::lol:

Ne vidim razlog za ban mislim da cu prvi protestovati ako dobijes ban jer si pristojan;)

slazem se s Eldinom,ako tebe banuje nek banuje i mene,ti nisi nista slagao,istinu si rekao,i na kraju krajeva nisi nista lose radio,tako da ban nema nikakvog smisla;)

hvala puno na podrsci ..imate veceru odmene (necu pice ..malo je) ako se kad sretnemo .. :cool::cool::cool:
 
Član
Al nafali igya cojk hahahah nije niko rekao da nije dobar moderator/administrator nit da netreba biti strog...pricamo trenutno o reputaciji koju je izbrisao...ocito nisi u toku druze !!!

A ban niko nezaluzuje za ovo i takodjer se pridruzujem protestima ukoliko dodje do bana !
 
Član
znam za RCat vec sam gore napisao:lol:najgore kad ti ta mogucnost da modifiujes forum dode kao lijek za komplekse i pokazivanje nakog znacaja za svijet...to se ne treba ponoviti a njoj izvinjenje treba uputiti kao covjek tj ko je banovo bez obzira sto se nece vratiti;)posteno haja... nisam ni ja peder usput, nisam ni ozenjen:lol:
 
Početnik
Outrage je napisao(la):
Al nafali igya cojk hahahah nije niko rekao da nije dobar moderator/administrator nit da netreba biti strog...pricamo trenutno o reputaciji koju je izbrisao...ocito nisi u toku druze !!!

A ban niko nezaluzuje za ovo i takodjer se pridruzujem protestima ukoliko dodje do bana !


bice brate + ..sutra .dans sam ispuco sve ..hehe ja to djelim ko bombone.. :lol::lol::lol:
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Sandi uz tebe smo;)Al nemoj od teme praviti zahebanciju,gubi se smisao zbog kojeg si je i postavio

hvala tebi ai ostalima ..vazno je da se pise ..da se druzimo ,,zezamo,, i raspravljamo .. nije zaj*ancija nikakva ..samo cekam da vidim sat ce iGY da napise .. nebojim se ja ti banova.. necu bit ni prvi ni posljednji;)
 
Član
Sad bih vam ja svima podijelio minuse, ali ne mogu, vec sam vam dao pluseve.:D
A jeste se raspisali, nacitah se i ismijah k'o lud!:lol:
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Sad bih vam ja svima podijelio minuse, ali ne mogu, vec sam vam dao pluseve.:D
A jeste se raspisali, nacitah se i ismijah k'o lud!:lol:

kad zavrsimo sa ovim ..samo cu preimenovat thread u SPAMING .. pa udrite dalje.. :lol::cool:
 
ako je ovo Igy uradio,trebao bi objasnit jer nije u redu :icon_rolleyes:

a sto se tice rada moderatora na forumu,previse su mlaki i gube reputaciju...
Bgm ja bi bio puno stroziji,svega je doslo na forum,treba ovdje uvesti reda pod hitno :icon_mad:

Ko misli da su ovi moderatori strogi,nek se registruje na BH Telecom forum,pa ce te vidjeti,kakvi su tamo,ma ima da budes ko bubica,cim nesto pogrijesis,dodje ti poruka i kazneni bodovi,pa ti vidi...otvoris temu protiv moderatora,odmah dobijas ban...tako 2-3 puta,ili ces otici ili ces postovat pravila ;)

Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.
Administratori i moderatori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na nevedeni e-mail. (info@bhtuning.com)
Ukoliko i pored svega gore navedenog budete ulazili u prepirke sa administratorima, dobićete samo jedno upozorenje putem PP i e-maila i ukoliko se oglušite dobijate trajan ban sa BHTUNING foruma.
 
Početnik
Žalite se na nevedeni e-mail. (info@bhtuning.com)
Ukoliko i pored svega gore navedenog budete ulazili u prepirke sa administratorima, dobićete samo jedno upozorenje putem PP i e-maila i ukoliko se oglušite dobijate trajan ban sa BHTUNING foruma


da se zalim na ovaj mail ..nikad nebi dobio odgovor ..a ban cu sigurno dobit ..al bas me briga .. halal vam bilo

evo ga igy cita sta se pisalo ..pripremite se za banove :lol::lol:

2dkiuu1.jpg
 
Član
MTR je napisao(la):
sta je ovo danas svi se nesto slazu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ne slazem se ja, bolji je benzin od dizela :cool:












e sad mi je dusa na mjestu, odo samo po kokice pa da mogu gledat : )
 

IGY

Član
evo mene i obrazlozenja
kao prvo ja nemam opciju da brisem reputacije stoga sam zamolio nekog od administratora da mi to ucini, jer da si napisao bilo sta drugo kao razlog ok prihvatio bih.... ali to da sam ja strog? mislim da sam jedan od najblazih moderatora koji je najmanje banova podjelio a najvise prijeti tim banovima, cisto iz razlgoa ne bi li se ljudi opametili, sad smo uveli ovo upozorenje, znaci nisi dobio odmah ban za spamanje po oglasima nego upozorenje ne bi li se opametio... jok ti meni dajes neki minus na neku j*enu reputaciju koja opet ponavljam nista mi ne znaci kao ni broj postova, no vidim da nekima to smeta, stoga nek mi se obrise cijela reputacija i nek mi se ukine broj postova ne interesuje me, nisam ovde zbog toga nego da bih nekome pomogao, kao mnogo puta do sad, da bi forum odrzavao sto kvalitetnijim, brisoa vas nepotrebni spam iz tema koje nemaju veze sa vezom
ne moras se brinuti neces dobiti ban ovo je slobodna drzava i svako ima pravo na misljenje, a sad svi koji ste mi dali reputaciju nazad na moj profil brisite je kao sto su neki do sad radili... stavite minuse

Eto toliko od mene nastavite spamati upropastavati ovaj forum, jer kako vidim to ste svi naumili .......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top