SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jos jedan clip sa race-a:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JZ4pfBK4_zo&NR=1[/video]

doslo je do nekog kvara pa nije fino uhvatio trecu brzinu, vidite i sami kako uspori na sredini staze:)
 

DLS

Početnik
zmayich je napisao(la):
jos jedan clip sa race-a:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JZ4pfBK4_zo&NR=1[/video]

doslo je do nekog kvara pa nije fino uhvatio trecu brzinu, vidite i sami kako uspori na sredini staze:)



hahahah ..arane pa kod njih bolja organizacije nego kod ovih u zivinicama :lol::lol:
 
Član
serialgf je napisao(la):
bitno je da je Sarajevska raja a ko je to nije ni bitno .. Nismo mi ovdje bili pod opsadom toliko dugo da sada ne mozemo hodati po nasoj zemlji smirom...

Uzivajte....

pa ipak ja mislim da je bitno jer ako malo bolje pogledate taj momak je prvi udario u potiljak ovog brundu sto nema majice pa je onda ovaj u zutoj maici udario tog sarajliju

potpuno sam neutralan al ne budite slijepi i pogledajte clip malo bolje(klikajte pauzu play)
 

RS5

Član
Sta je tu je, budala ima svuda, leci ce i oni nekome na rudu! Nego ima li ko rezultate? Konkretno sta je uradio zeleni porse?
 
Član
Ovo zamaloda bude prvi SR na kom bi predstavio svoje auto... sva sreca pa sam odustao u zadnji cas...:icon_evil:

Imam zelju da se upoznam sa dosta forumasa (iako ih znam vec podosta) i mislio sam da je SR pravo mjesto za to, al' zapitam se opet...Inace nisam za generalizaciju, ali ovako nesto se moze desiti bilo gdje, jer jos uvjek je, nazalost, u nasoj citavoj naciji veliki procenat seljaka, krkana i tome slicnih... puu ***** ti zivot...
Treba se sastati 100-200-300-1000 zaljubljenika u automobilizam i da grupa huligana i olosa sve usere... ma daaaj, mislim da bi svi dali po 10KM za ulaznicu da se plati adekvatno obezbjedjenje, da se ovakve i stvari slicne ovoj NE desavaju,...

Inace, ja sam za radikalnije mjere... al' opet to je moje misljenje... :icon_twisted:
 
edvaE2 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
bitno je da je Sarajevska raja a ko je to nije ni bitno .. Nismo mi ovdje bili pod opsadom toliko dugo da sada ne mozemo hodati po nasoj zemlji smirom...

Uzivajte....

pa ipak ja mislim da je bitno jer ako malo bolje pogledate taj momak je prvi udario u potiljak ovog brundu sto nema majice pa je onda ovaj u zutoj maici udario tog sarajliju

potpuno sam neutralan al ne budite slijepi i pogledajte clip malo bolje(klikajte pauzu play)

Ok,prvi ovaj sarajlija udario i sad ga treba cijela Tuzla,Zivinice;kalesija da bije:icon_rolleyes:Jel to mozda ok??? postoji hiljadu nacina da se izgladi situacija ali ovi huligani ne znaju za to.
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
bitno je da je Sarajevska raja a ko je to nije ni bitno .. Nismo mi ovdje bili pod opsadom toliko dugo da sada ne mozemo hodati po nasoj zemlji smirom...

Uzivajte....

pa ipak ja mislim da je bitno jer ako malo bolje pogledate taj momak je prvi udario u potiljak ovog brundu sto nema majice pa je onda ovaj u zutoj maici udario tog sarajliju

potpuno sam neutralan al ne budite slijepi i pogledajte clip malo bolje(klikajte pauzu play)

Ok,prvi ovaj sarajlija udario i sad ga treba cijela Tuzla,Zivinice;kalesija da bije:icon_rolleyes:Jel to mozda ok??? postoji hiljadu nacina da se izgladi situacija ali ovi huligani ne znaju za to.

pa zato se seljaci trebaju prevaspitati....a izgleda da je kod vas obicaj da 3 sela biju jednog covjeka.
 
Upravu si , ne idem na te Ha-Fu trke al slijedeca kad bude u Zivinicama vidimo se gore ;) ponjet cu i ja pistolj nije problem , povest cu i ja s sobom nekog nije problem al kad se vidimo fino gore na stazi ko ima kakav problem brate 1 na 1 po 1 stara dobra na sake pa ko koga boze moj , u boljim odnosima sam s hrvatima i srbima nego s ljudima koji su udaljeni satak dva voznje od glavnog grada , tuzno stvarno
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
edvaE2 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
bitno je da je Sarajevska raja a ko je to nije ni bitno .. Nismo mi ovdje bili pod opsadom toliko dugo da sada ne mozemo hodati po nasoj zemlji smirom...

Uzivajte....

pa ipak ja mislim da je bitno jer ako malo bolje pogledate taj momak je prvi udario u potiljak ovog brundu sto nema majice pa je onda ovaj u zutoj maici udario tog sarajliju

potpuno sam neutralan al ne budite slijepi i pogledajte clip malo bolje(klikajte pauzu play)

Ok,prvi ovaj sarajlija udario i sad ga treba cijela Tuzla,Zivinice;kalesija da bije:icon_rolleyes:Jel to mozda ok??? postoji hiljadu nacina da se izgladi situacija ali ovi huligani ne znaju za to.

ma jok,daleko od toga....samo kazem da su mozda i sarajlije malo krive al ipak ne znamo jel ovaj clip sa pocetka tuce,kraja il iz sredine i kako se sve to odvijala....

naravno da se moglo i trebalo drugacije rijesiti
 
Član
ovaj klip je sa pocetka tuce...ovo nije nista sta je kasnije bilo...
btw da se vratimo race-u..kaze repo je bio tako brz da ga niko nije vidio :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
serialgf - otaj lik pravo zajeban :D


nije brate opasan nego mi je krivo pravo krivo imam osjecaj da mi je krivo vise nego muhi (ma sta rekoh) nego ne mogu nepravde covjece. Papci su dolazili u sarajevo niko im nikada nista ruzno nije rekao ,a vjeruj da ovdje ima bandita koji bi im auta kuci odnijeli ,ali prvo preko Sarajlija pa onda preko ostalih ucesnika..

Ovo su trebali da sprijece clanovi bmw tima ako je neko sa strane ,a ne pridruzivati se
u tuci i podrzavati ih . Ja ne mogu nepravde i ako treba pucat cemo se radi toga nije
problem , meni je i onako dosadno.. pozz
 
Početnik
Oggy je napisao(la):
serialgf - otaj lik pravo zajeban :D


uvjek bio. njima je svima do druzenja al po potebi evo mogu i zapucati :D:D:D

tarik_91 je napisao(la):
btw da se vratimo race-u..kaze repo je bio tako brz da ga niko nije vidio :D


pljuni lagano repi pod prozor..

repo rekorder BIH i sa tim cete morati zivjeti jos dugo dugo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top