SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja nisam bio , al vjerujem da je neko od ovih imao pistolj ...

al opet jbg ... bgm 20 na 1 i ostali gledaju ... pfffffffffffffffffffffffffffffff
 
Član
cera_1.3_12V je napisao(la):
ja nisam bio , al vjerujem da je neko od ovih imao pistolj ...

al opet jbg ... bgm 20 na 1 i ostali gledaju ... pfffffffffffffffffffffffffffffff

izvin prijatelju al ti ne trebas nikako ovo komentarisat niti pocinjat neku raspravu,nisi bio,ne znas kako je bilo,ne znas ko se tukao,ne znas nista,,ja sam bio na sr ali nisam gledao tucu bio sam na kraju piste i nemam tu sta komentarisat jer nisam vidio incident
 
Race je bio super,dok se ova tuca nije desila! Posjecenost extra,dobra i brza auta...a i neka raja sa foruma! A ti pioneer,sto se ne javi kad si me vidio...jos ja pitam green-a,ima li koga sa foruma,da upoznam!?:-D
A to sto pisete,da necete vise doci,nema smisla...radi par budala,napustiti nesto sto volite...nema smisla!
 
Početnik
Dzeniii je napisao(la):
cera_1.3_12V je napisao(la):
ja nisam bio , al vjerujem da je neko od ovih imao pistolj ...

al opet jbg ... bgm 20 na 1 i ostali gledaju ... pfffffffffffffffffffffffffffffff

izvin prijatelju al ti ne trebas nikako ovo komentarisat niti pocinjat neku raspravu,nisi bio,ne znas kako je bilo,ne znas ko se tukao,ne znas nista,,ja sam bio na sr ali nisam gledao tucu bio sam na kraju piste i nemam tu sta komentarisat jer nisam vidio incident




ok posteno ...

samo kazem da je trebalo braniti covjeka ...
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Race je bio super,dok se ova tuca nije desila! Posjecenost extra,dobra i brza auta...a i neka raja sa foruma! A ti pioneer,sto se ne javi kad si me vidio...jos ja pitam green-a,ima li koga sa foruma,da upoznam!?:-D
A to sto pisete,da necete vise doci,nema smisla...radi par budala,napustiti nesto sto volite...nema smisla!

ma nezz ni ja dosta raje, samo pojedine :D:D
 
Član
jbg ja sad cuo da je bila neka frka kad je to bilo u koliko sati.Mada ja nisam bio do kraja sr. Ovo je jedan od bolje sr bilo je puno takmicara i dosta dobri auta.al et jedino ovo sto je se desilo nazalost
 
Član
cera_1.3_12V je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
cera_1.3_12V je napisao(la):
ja nisam bio , al vjerujem da je neko od ovih imao pistolj ...

al opet jbg ... bgm 20 na 1 i ostali gledaju ... pfffffffffffffffffffffffffffffff

izvin prijatelju al ti ne trebas nikako ovo komentarisat niti pocinjat neku raspravu,nisi bio,ne znas kako je bilo,ne znas ko se tukao,ne znas nista,,ja sam bio na sr ali nisam gledao tucu bio sam na kraju piste i nemam tu sta komentarisat jer nisam vidio incident




ok posteno ...

samo kazem da je trebalo braniti covjeka ...

pa branit ga je trebalo,ali ne sad da se mijesaju neka treca lica, tad bi doslo do prosipanja krvi i ko zna do cega jos,,,nego to je bila duznost POLICIJE da razvdvoji tucu i da ih sve odvede u stanicu,,zato nemojte kritikovat nekog ko je samo posmatrao tucu ;)
 
Administrator
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Race je bio super,dok se ova tuca nije desila! Posjecenost extra,dobra i brza auta...a i neka raja sa foruma! A ti pioneer,sto se ne javi kad si me vidio...jos ja pitam green-a,ima li koga sa foruma,da upoznam!?:-D
A to sto pisete,da necete vise doci,nema smisla...radi par budala,napustiti nesto sto volite...nema smisla!

mi zurili a vas bilo 5-6 ondje tako da nisam ni zaustavio se... drugi put jbg ;)
 
Član
samo su jaki ovi momci sta je ovo ovako... njih 10 suta momka na podu... al bitno je da oni voze BMW (benVe, kako to onako nabrzaka kazu)... neki to auto voze jer ga vole a velika vecina jer se osjeca mafijaski.. da ne trunim o tome, ovo sto se danas dogodilo je sramota... nisam vidio sta je izazvalo tucu, al sam vidio kako 10 momaka tuce jednog momka koji ruke drzi dignute u zraku.. SRAMOTA... Cuo sam da su jos dvojica nastradala pored Muhe. Najvise od njih neki momak koji je bio s golfom tricom, jer sam vidio Seju kako momka gura u auto govoreci mu da ide, sto naravno nije stigao jer su seljacine otvarale vrata i tukle ga u autu.. (kako sam cuo, prijatelj od Muhe) ... Taj momak izgleda kao neko ko je zavrsio bokserski meč... Zato SELJACINE fino se nadjete 10 na 10 i tucete se po livadama, a ne izigravati mangupe po manifestacijama koji drugi organizuju, trudeci se da svima nama uljepsaju dan... i naravno siliti se na jednom kad imas 10 nepismenih retarda koji tuku zajedno s tobom...
Takodjer zelim podrzati ideju o organizaciji ovog street racea, jer je to ono jedino sto je valjalo = IDEJA... a realizaciju istog potrazite mozda kod komsija u Hrvatskoj.. (naravno i recesija utice na to, al ako se ne moze platiti neko osiguranje, zasto onda organizovati takvu manifestaciju i ugrozavati ljude koji su dosli gledati street race sa djecom, zenom ili nekom desetom osobom)
Ekipa koja je radila Styling i dB dobro je uradila svoj posao
sto se hrane tice, imam osjecaj da neki ne zele zaraditi paru... ako vec na vrijeme niste obezbijedili dovoljne kolicine rostilja ili pica onda brate s vremena na vrijeme nabavljajte, i onda kazu NEMA POSLA... jednostavno ljudi NE ZELE DA IMAJU POSLA
sama utrka, presporo je sve teklo, tek u 16:00 pocela utrka... pa ajd da je bilo uslova za nocnu voznju, pa bi covjek rekao nek ide kako ide..
toliko od mene

Lijep pozdrav
 
pioneer_09 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Race je bio super,dok se ova tuca nije desila! Posjecenost extra,dobra i brza auta...a i neka raja sa foruma! A ti pioneer,sto se ne javi kad si me vidio...jos ja pitam green-a,ima li koga sa foruma,da upoznam!?:-D
A to sto pisete,da necete vise doci,nema smisla...radi par budala,napustiti nesto sto volite...nema smisla!

mi zurili a vas bilo 5-6 ondje tako da nisam ni zaustavio se... drugi put jbg ;)

jeste prolazili kad smo jeli :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
cera_1.3_12V je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
cera_1.3_12V je napisao(la):
ja nisam bio , al vjerujem da je neko od ovih imao pistolj ...

al opet jbg ... bgm 20 na 1 i ostali gledaju ... pfffffffffffffffffffffffffffffff

izvin prijatelju al ti ne trebas nikako ovo komentarisat niti pocinjat neku raspravu,nisi bio,ne znas kako je bilo,ne znas ko se tukao,ne znas nista,,ja sam bio na sr ali nisam gledao tucu bio sam na kraju piste i nemam tu sta komentarisat jer nisam vidio incident




ok posteno ...

samo kazem da je trebalo braniti covjeka ...

pa branit ga je trebalo,ali ne sad da se mijesaju neka treca lica, tad bi doslo do prosipanja krvi i ko zna do cega jos,,,nego to je bila duznost POLICIJE da razvdvoji tucu i da ih sve odvede u stanicu,,zato nemojte kritikovat nekog ko je samo posmatrao tucu ;)

To je bila duznost OBEZBJEDJENJA koje je trebao organizator uraditi, ali posto je ovo bio Gera stil organizacije (koridarizacije) obezbjedjenja naravno nije bilo...
Odo ja spavat jos jednom svaka cast organizatoru sto je dopustio da se ovako nesto dogodi, svaka cast huliganima koji prljaju nasu SR scenu... pozzz...
 
Početnik
cveckali su nozevi i virili su kundaci, svaka cast vidim u Zivinicama jos uvijek ratno stanje..

papanluk, kretenluk, seljakluk, idiotizam, ( casst izuzetcima) , meni fakat nije nista nego mi zao momaka koji su dobili batine..

@daki : ti si jedan veliki gospodin covjek. vidim....
 
Član
ja sam bio mozda 15m od mjesta gdje je tuca pocela...policije nije bilo, zato sto su sat vremena ranije otisli, kao "nisu na duznosti" (tako nam je redar rekao)...koliko ja znam jedan lik je sa autom je umalo zakacio ovog jednog iz sarajeva (nisam siguran kako se lik zove), onda je on otisao da udara tog, ovi iz bmw team-a su krenuli na njega, onda je krenuo muha da njega brani i jos jedan lik da brani muhu, i onda su se jos malo ganjali po pisti i pola raje i takmicara otisli kuci...kazu da je bilo i oruzja mada nisam vidio tako da ne znam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top