SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Upravo radi ovoga ja ne gledam SR nikada, uvjek SVO vrijeme provedem na dB i Style, cak i u OS sam (kao i u zivinicama) samo prosao pogledao auta izmedju trka i nazad!
Jer znam da UVJEK bude neko takmicenje u velicini pise
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Upravo radi ovoga ja ne gledam SR nikada, uvjek SVO vrijeme provedem na dB i Style, cak i u OS sam (kao i u zivinicama) samo prosao pogledao auta izmedju trka i nazad!
Jer znam da UVJEK bude neko takmicenje u velicini pise

Sutra dolazim u Doboj pa ćemo da odmjerimo piše, čija je manja, plaća pivo.;)
 
Član
prvo nemojte da generalizujete stvari,jer ovo sranje je pocela grupa ljudi,a ne da su se citava tuzla i zivinice digle nekoga mlatiti,tako da ohladite s tim.

Sto se tice organizatora,najveca greska je u tome sto su se za sigurnost race-a oslonili na policiju.
Ljudi ovo nije policija iz bivse drzave,ovo su notari i boli njih ***** za tucom da ih je dvadeset nece uletiti kad je gusto,scekat ce kraj da sve popisu i privedu koga,palica im jedino sluzi za podrpati se kad ih ledja zasvrbe.

ovo je se moglo dogoditi na bilo kojoj utrci,bolestan nam je mentalitet,a jos bolesnija drzava, dogadjat ce se ovakva sranja i dalje,bez obzira u kom se gradu organizuje,ukoliko se sta radikalno ne poduzme,ovakva sranja treba sasijecati u korijenu,a ne pustati ljude da provode krkanluk.

Nema vise ovakvih dogadjaja bez privatnog i jakog osiguranja,kakva policija i ***** materina,pa cim se ko neadekvatno ponasa,krkanski,za pjevalo i van piste,pa mu i malo batina dodati,a ne cekati dok izbije tuca.

Na ova sranja ne idem vise ako nema privatnog obezbjedjenja,bez obzira gdje da se organizuje,sta treba da na jebeni race idem s pistoljem,ko kauboj,ne pada mi napamet,imam pametnijeg posla.
 
Član
Ma isti ti je klinac i privatno obezbjedzenje ni oni nesmiju udariti nikoga,i oni bi cekali dok se frka ne smiri!

Eno pogledajte kako ih mlate na utakmicama,jadni i oni,ostanu bez posla sto se nekome ruzno obrate.
 
Član
nista najbolje je vise nikad ne organizovat nikakav rejs na podrucju BH da bi svi mogli bit bezbjedni kod kuce ...
 

JD.

Član
code: KR je napisao(la):
Sto se tice organizatora,najveca greska je u tome sto su se za sigurnost race-a oslonili na policiju.
Ljudi ovo nije policija iz bivse drzave,ovo su notari i boli njih ***** za tucom da ih je dvadeset nece uletiti kad je gusto,scekat ce kraj da sve popisu i privedu koga,palica im jedino sluzi za podrpati se kad ih ledja zasvrbe.

u trenutku ove frke policije nije bilo na stazi uopste koliko sam ja vidio

bili su prije toga pa su dosli opet nekad kasnije
 
muha je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
muha je napisao(la):
svaka cast silvestaru, svi ostali koji su bili gore crta..
Ja fakat nisam ni bio tu.. Seji jos jedno kapa dole

znao sam da cu nekoga zaboraviti, Ado burazeru tebi svaka cast takodje

Mrva svaka Čast i to se cijeni

Muha sutra možda naletim da te obiđem imam nekog posla u Sa pa možda doletim uglavnom zovem te ako dođem
 
Početnik
ADO MOSTAR je napisao(la):
muha je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
muha je napisao(la):
svaka cast silvestaru, svi ostali koji su bili gore crta..
Ja fakat nisam ni bio tu.. Seji jos jedno kapa dole

znao sam da cu nekoga zaboraviti, Ado burazeru tebi svaka cast takodje

Mrva svaka Čast i to se cijeni

Muha sutra možda naletim da te obiđem imam nekog posla u Sa pa možda doletim uglavnom zovem te ako dođem

valja :)

hocul bit na humanoj TV :)
 
Početnik
ja vas ljudi ne razumjem nikako pa pogledajte malo ljudi se tuku na sve strane... Npr. ja necu vise ici na utakmicu joj tamo se neki tukli joooj boze....

npr. sto mene niko nije tukao i napadao i sta ti ja znam... Zato sto sam dosao da gledam race i sta me briga za ostale....

Nema sanse da su ovi iz 'benVe' tima tek tako uzeli da tuku covjeka bez razloga ma daaaaj. Naravno da ih ne opravdavam seljkaluk obicni ali ako je JEDNA OBICNA TUCA IZAZVANA POD DEJSTVOM ALKOHOLA RAZLOG DA SE VISE NE ODRZAVA RACE U ZIVINICAMA E PA STVARNO JADNO DA JADNIJE NE MOZE BITI !!!!!
 
Član
Ovakva organizacija SR-a nije organizacija, nemojte se zavaravati.

Ovo nije "jedna obična tučnjava", ovo su grubi propusti u organizaciji i meni nije jasno kako je tu uoće izdana dozvola za održavanje događaja. Moglo je biti 5 puta više sranja jer je bilo još sitnih naguravanja koje nekim čudom nisu prerasli u incident, bilo je gomila jurnjave ravno u posjetitelje (i na mene je auto naletio i zaustavio se na 20cm).

Rizik uvjek postoji, i pojedinci koji prave gluposti. Ali stvar je u tome da su to pojedinačni slučajevi koji se brzo moraju riješiti. A ne ovako da su lokalni alkoholičari glavni na pisti cijeli dan.

Mislite da dobro organizirani zaštitari iz privatne firme neće reagirati? Probajte u Osijeku biti frajeri, i recimo potegnuti nož na nekoga. Neki su i to pokušali, ali o tome kasnije nema niti riječi jer su se ti pojedinci veselo proveli, u realnom vremenu. Aljudi koji su stajali samo 5 metara dalje nisu ništa niti primjetili.

Ali, kvalitetno posložen event košta, i lakše je ovako zagrabiti lovu sa ulaza (ovdje samo od toga, jer klope nije bilo) i skakutajući odskakutati doma.

Ovo što se događalo u Živinicama je sramota. I tu više nema riječi.
 

MTR

Član
muha je napisao(la):
svi ste jaki na rijecima, i ovo je ono o cemu ja pricam, na tastaturi su svi najpametniji, kad cita covjek rekao bi pa nema sta ovi ljudi rade ovde trebaju biti vrhunski stratezi i naucnici..

jos jedna potvrda " virtualnog" mangupluka,

JA sam priletio da pomognem momku iz Sarajeva kojeg poznajem a koji je bio napadnut , i nisam gledao ko je okolo, sta ima , jel ima pistolj , noz, stangu..

Bolio me ***** u tom trenutku jer sam htio pomoci covjeku u nevolji, sa kojim se poznajem kao i sa 80% ljudi ovde na forumu, i kontam haj reko ako bude sranja ima nas pa cemo zajedno .. ali ***** , svi su ostali sa strane , na snimku se vide tacno ti ljudi koji su inace ovde na forumu kako stoje sa strane i gledaju....

svaka Vam cast.... virtuelni mangupi

svaka cast silvestaru, svi ostali koji su bili gore crta..

to Muha brate, upravo sam na to mislio kad sam juce pisao post , a ne stajat ko telad spremna za klanje , sta ako ih ima vise , nisam jednom bio u takvoj situaciji pa se krmad povuku kad ih se malo napadne ,trebao ti je jos jedan ili dva momka i sve bi bilo rjeseno , al haj sad gotovo je .Malo mi je glupo da sa sad sa ovog stajalista ( nisam bio gore ) komentarisem ali si postupio srcano kako bi i ja i svaka ti cast na tome ;)

P.S. prosle godine sam bio na Grobniku kad se momak ( malo naroksan ) sa E30 okretao i palio gume , bio je udaljen sa piste u roku od 30 sekundi , eto to je organizacija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top