SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa sta da se kaze na taj primitivizam... sta da ja kazem , zasto meni policija slegne ramenima kada ih uputim na likove koji prave problem. Placeni su bili da vrse obezbjedjenje, i kakav je to propust za organizatora??? To sto nisam uzeo njegov pistolj ili palicu i smirio situaciju? Nemogu ja iz ove koze u drugu, niti iko od nas moze.
Sve das od sebe, sve... metes pistu citav dan, postavljas ogradu i sve pripremis, i desi se ovakvo nesto.

Pa ne prizeljkujemo mi sebi ovakve stvari. Nikome nije do lose reputacije, pogotovo ako si sve uradio, platio redare, policiju, vatrogasce itd. a neki od njih ne urade svoj posao, jer imaju dodira sa lokalnim ljudima, s kojima se vecina njih zna privatno.
Zao mi je sto je doslo do ovog incidenta, zao mi je sto su se gosti nasli u takvim situacijama... jebi ga, mentalitet je takav, neprofesionalna sluzba, i ZATO nije bilo alkohola na prvoj utrci, i svi su se zalili, nema piveee`?!

Vise srece drugi put, ako ga ikada i bude na nekoj drugoj lokaciji, ako je ikada bude...

Jedno je jasno, nikad vise u Zivinice praviti race. Nek to radi neko drugi...
I ne prebacivati lopticu jedni na druge, ovo je cisto stvar sredine gdje se organizuje...

PS: hvala takmicarima na razumijevanju, oni koji su ostali, ko je odustao, dobio je novac nazad od startnina, i ovim se izvinjavamo zbog toga sto se desilo...
Svaka cast Marinu i Zoki na vremenima, napravili su show na kraju, nazalost, vec kada je pao mrak...
Prvi put da se zbog vise od jednog auta otvara kapija na kraju...
I da , svi problemi su rjeseni, sto se tice granicnih problema prelaska. Oni koji se nisu najavili, rjeseni su telefonskim razgovorom, najavljeni su unaprijed rijeseni. No to su stvari koji pojedince ne trebaju interesovati pogotovo ko nije bio tu....
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Ispravi naziv klipa posto kec (odnosno ja) JESTE uzeo Mazdu (i to prilicno) ali je nazalost napravio red light :D
Drugaci ishod nije ni dolazio u obzir, o obzirom na tvoju tezinu :D
Cestitam ovom prilikom ;)
 
Član
Zalosno, dobar potez sam povkao, i ostao da cistim garazu :)

Krivo mi je sto se niko nije umjesao tu da pomogne, vidim jedino seju na klipu ...

Negdje sam jos procitao da je "uzork" velika kolicina alkohola ... u Mostaru se salivalo do jutra pa je sve prolazilo kako treba... elem nemam sta kometarisati jer nisam bio tamo, vidim da je Marin dobro isao i to mi je drago.

pozz
 
Član
i ja sam bio u zivinicama dobro je bilo do jedno 3 sat posle toga je sve krenulo naopako.........................
 

LSD

Član
MTR je napisao(la):
Po svemu sudeci Muha je ispao najveci mudonja gore a ovi ostali sto su bili negdje na "pola staze" ,neki na "kraju staze" , onaj "isao po cigare" joj joj , aj shvatam ljude nece problema , al kako vas nije sramota , mogli ste ih samljet za cevapa .

GRABOVICA rules

da je muhi prisao samo jedan da pomogne sve bi bilo drugacije garantujem,
zalosno sto se desilo al et...
 
Bekir_SA je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
daki je napisao(la):
CCCCCCCCCCCCCCCC ZNAS LI KOJI JE .. koje boje bmw

znamo svi ko je,nismo to samo ja i dzeni vidjeli,nego masa ljudi koja se nalazila u tom sranju,a ko je,mislim da to ne treba javno iznositi...

Zasto ne iznosit javno nek svi znaju tko je lik...

a sto bi neko pricao javno,time moze samo ugrozit svoju sigurnost

Cuvajte vi svoje guzice, a bilo vas je previse da bi zaustavili sve ovo... Picke...U SA tako nebi bili docekani 100%

alo ba bekire,nemoj tako da govoris..neznas ni ko su ljudi....slicno ti je to kad bi usao u cergu i udario nekoga...kontas...its a net.....ne mislim na tuzlu ili zivinice,mislim na ove koji su udarali...
a ima ih i na ovom forumu reganih koji su se tukli...

serialgf je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
kako bas da svi zajebani likovi s foruma koji bi sprijecili tu tucu danas nisu bili u Zivinicama, bemu..
et vidi koja slucajnost..


vjerovanto ni ja ne bi glumio heroja jer se do sada nije imalo potrebe nositi oruzije ili orudze na race. Tako da bi i mene kako i ostale vjerovatno zatekla ova situacija .

ali da se zna da nece ljudi vise dolaziti na race nespremni ako vise budu dolazili ..

aa da ti nisi slucajno rodom iz Zivinica pa prozivas sta li ????

de ti malo druze ohladi,neseri puno..sta se tu pravis brus lee...nije niko iz zivinica kriv niti mozes da ovdje kenjas kada nisi ni bio...a da tebi tvoj jaran nesto kaze...trebala je biti policija(nije je bilo) trebalo je bar neko obezbjedjenje biti(nije ga bilo) a taj dio gdje se desilo bilo je pod sarajevskom organizacijom...a i netreba pljuvati po TK nego treba sankcionisati nekih 10ljudi,jel to toliko tesko....
 
Legend
Ma ja.. sutite, svaki problem se na kraju sutnjom i rijesava.. ovo svakako nije za sutnje ali nema veze, nebitno.. rijesit ce se ovaj problem svakako...
Sto se organizacije tice, bila je na jako visokom nivou, vidim goca gore nesto sere protiv organizatora i ovog incidenta, OVO SE MOGLO DESIT NA SVAKOM RACEU, tako da molim te zaobidji ovu temu sto se glupih komentara tice.. nepotrebni su jer su se momci fakat potrudili da naprave ovaj race kako treba..
Sto se samog racea tice, kako sam vec napisao, race je super prosao, sto se takmicara tice prijavilo ih se u zavidnom broju,cini mi se oko 60 njih, kao sto boki rece race su uvelicali i dolazak marina i zokija, te jos nekih takmicara i srbije, svakako marin sa vremenom 11.2 te zoki sa vremenom 11.7 jednstavno nikog nisu ostavili ravnodusnim..

pozdrav za raju koju sam vidio,upoznao i za one koje nisam,nadam se da cemo se drugi put vidjeti..

evo 2 clipa od mene (ova dva prva) pa cu dodati poslije i ostale.
http://www.facebook.com/video/?id=569855352#!/video/video.php?v=454305385352&comments&po=1
 
Član
Ne mogu da vjerujem seljacina seljackih,eto vam Zivinice iGera,ni hitne ni policije nista na pisti,ubise pijani seljaci momka bez razloga... A citav dan su odjebavali po pisti,pravili sranja,podjebavali djevojke,skidali se po pisti itd,sta ce isfrustrirani momci,kupili BMW da lijece kompleske,e dobili su po pi... od krsa ;) Muha,Sejo i momak koji je najvise batina dobio,stvarno zalosno sto se to desilo njima,momci regularni i fini nista nisu ni uradili a seljaci pijani se zaletili,organizacija nula,trka kasnila 5 sati,obezbjedjenja nigdje,redara za parking nema,moram tjerat bmw sa parkinga isto coban,Goca svaki ti je komentar na mjestu uvijek bio za Geru ;) Svaka vam cast,momke su slomili radi vaseg ''obezbjedjenja'' ko ce momku nadoknaditi sto pisa krv radi seljaka pijanih koji su btw u takvom stanju i vozili utrku ;) Nikad VISE trka kod Gere niti u ovim hill mjestima
 
Član
Aditas je napisao(la):
Pa sta da se kaze na taj primitivizam... sta da ja kazem , zasto meni policija slegne ramenima kada ih uputim na likove koji prave problem. Placeni su bili da vrse obezbjedjenje, i kakav je to propust za organizatora??? To sto nisam uzeo njegov pistolj ili palicu i smirio situaciju? Nemogu ja iz ove koze u drugu, niti iko od nas moze.
Sve das od sebe, sve... metes pistu citav dan, postavljas ogradu i sve pripremis, i desi se ovakvo nesto.

Pa ne prizeljkujemo mi sebi ovakve stvari. Nikome nije do lose reputacije, pogotovo ako si sve uradio, platio redare, policiju, vatrogasce itd. a neki od njih ne urade svoj posao, jer imaju dodira sa lokalnim ljudima, s kojima se vecina njih zna privatno.
Zao mi je sto je doslo do ovog incidenta, zao mi je sto su se gosti nasli u takvim situacijama... jebi ga, mentalitet je takav, neprofesionalna sluzba, i ZATO nije bilo alkohola na prvoj utrci, i svi su se zalili, nema piveee`?!

Vise srece drugi put, ako ga ikada i bude na nekoj drugoj lokaciji, ako je ikada bude...

Jedno je jasno, nikad vise u Zivinice praviti race. Nek to radi neko drugi...
I ne prebacivati lopticu jedni na druge, ovo je cisto stvar sredine gdje se organizuje...

PS: hvala takmicarima na razumijevanju, oni koji su ostali, ko je odustao, dobio je novac nazad od startnina, i ovim se izvinjavamo zbog toga sto se desilo...
Svaka cast Marinu i Zoki na vremenima, napravili su show na kraju, nazalost, vec kada je pao mrak...
Prvi put da se zbog vise od jednog auta otvara kapija na kraju...
I da , svi problemi su rjeseni, sto se tice granicnih problema prelaska. Oni koji se nisu najavili, rjeseni su telefonskim razgovorom, najavljeni su unaprijed rijeseni. No to su stvari koji pojedince ne trebaju interesovati pogotovo ko nije bio tu....
Ima li sta od rezultata?
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
znamo svi ko je,nismo to samo ja i dzeni vidjeli,nego masa ljudi koja se nalazila u tom sranju,a ko je,mislim da to ne treba javno iznositi...

Zasto ne iznosit javno nek svi znaju tko je lik...

a sto bi neko pricao javno,time moze samo ugrozit svoju sigurnost

Cuvajte vi svoje guzice, a bilo vas je previse da bi zaustavili sve ovo... Picke...U SA tako nebi bili docekani 100%

alo ba bekire,nemoj tako da govoris..neznas ni ko su ljudi....slicno ti je to kad bi usao u cergu i udario nekoga...kontas...its a net.....ne mislim na tuzlu ili zivinice,mislim na ove koji su udarali...
a ima ih i na ovom forumu reganih koji su se tukli...

serialgf je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
kako bas da svi zajebani likovi s foruma koji bi sprijecili tu tucu danas nisu bili u Zivinicama, bemu..
et vidi koja slucajnost..


vjerovanto ni ja ne bi glumio heroja jer se do sada nije imalo potrebe nositi oruzije ili orudze na race. Tako da bi i mene kako i ostale vjerovatno zatekla ova situacija .

ali da se zna da nece ljudi vise dolaziti na race nespremni ako vise budu dolazili ..

aa da ti nisi slucajno rodom iz Zivinica pa prozivas sta li ????

de ti malo druze ohladi,neseri puno..sta se tu pravis brus lee...nije niko iz zivinica kriv niti mozes da ovdje kenjas kada nisi ni bio...a da tebi tvoj jaran nesto kaze...trebala je biti policija(nije je bilo) trebalo je bar neko obezbjedjenje biti(nije ga bilo) a taj dio gdje se desilo bilo je pod sarajevskom organizacijom...a i netreba pljuvati po TK nego treba sankcionisati nekih 10ljudi,jel to toliko tesko....





Nermine vazda cu tako reci, jesu Picke su 20 na 1 alo ba đikani, hajte vamo 500 na 20 da vidimo ta muda do poda kojim ste se usudili da ovako ukaljate SR scenu BIH...
 
Član
Nije Nermin ni govorio o njima, to je neminovno da su picke cim se tuku kao copor, nego je mislio sigurno na publiku i druge sto se nisu umijesali
 
Član
pa sto niste kad se sve to smirilo, vi svi iz sarajeva skupili.. otisli do tih momaka iz benVe tima i ubili boga u njima, sjeli u auta u kuci... jebali vas oni, lokalne kabadahije vam uvode red u okolini
:icon_rolleyes:
 
Legend
RedLine je napisao(la):
http://vimeo.com/15713863

Ovo je Street Race ???? UH seljacine

kakve veze ovo ima sa organizatorom boga ti ?
jel se ovo ne moze desit u mostaru,banjaluci,gradisci, ili nekom petom desetom mjestu, seljaka ima na svakom koraku, samo je pitanje bilo kad ce se ovako nesto desit..

i da.. da ne bude da je ovo prvi put, PROSLE GODINE JE BIO INCIDENT I U MOSTARU, O CEMU SE SUTILO, NIKO NISTA NIJE HTIO RECI, A LJUDI KOJI SU BILI TAMO MOGU I POTVRDIT, doduse bilo je u noci sa subote na nedelju, tj ujutro prije same trke u nedelju.. ali je bilo, i sta se to trebao organizator krivit za to, ORGANIZATOR PLATI POLICIJU DA SE BAVI TIM PROBLEMOM (samo sto ubuduce treba placati osiguravajuce kuce, biga, gama,sector security i tako te firme, a ne ove debile koji citav dan sjede u autu)..
 
Član
sub3r je napisao(la):
pa sto niste kad se sve to smirilo, vi svi iz sarajeva skupili.. otisli do tih momaka iz benVe tima i ubili boga u njima, sjeli u auta u kuci... jebali vas oni, lokalne kabadahije vam uvode red u okolini
:icon_rolleyes:

Jer je lakse kriviti sve druge, i praviti se da niko nije bio tu da pomogne. Cast izuzecima, nisam htio da pisem jer znam da ce ovo da potegne jos tovar komentara, al' bilo je sarajlija tu okolo itekako a osim muhe i poslije seje niko se nije mrdnuo.

Tako da ovo uopste nije bila stvar toga ko je iz kojeg grada, nego da su svi vidjeli koliko je sati i cuvali vlastite guzice kad vide da idu protiv copora, a ne par ljudi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top