SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

hahaha btw. kod ta dva gtija crvena odnosno GT i GTI to su dva brata i oba je vozio isti covjek, komentar kad je izasao iz auta od brata nakon divljanja, ka bratu/vlasniku je bio dobre gume nove hahaha...ljudi su fkt predobri momci raja prava ;)
 
Član
Naravno, uvijek moze bolje.
Ovo je, sto kazu, probijanje leda.
Ovako nesto kod nas niko nije ni pokusao a kamoli napravio. Za ocekivati je da ima greskica ali nista strasno

Na YouTube-u imate i HD quality video a u opisu postoji i download link za samu pjesmu (320kbps) :cool:
 

OmO

Član
Kao sto rekao Trizex ima mana ali je ;) normala da ne moze prvi spot odmah biti za 10 ! Meni se svidja, abd da napravite jos takvih spotova! Sve najbolje :icon_smile:
 
Član
Spot je haos ispao kakvi su uslovi bili ..al pjesma je zarazna haosss..beat je strashan i bass strashan...VENOM kao otrov !!! svaka cast da imamo nesto novo nesto divlje :D :cool:
 

187

Član
boze sacuvaj sta ljudi nece sve napisati... Sta hocete 50 Cent-a ???

AMK Venom sve pohvale jbg nekom se svidi nekom ne..

Svi vi pljujete tudji rad i trud, nije mi jasno o kakvom vi divljanju pricate pa vi isti kad sjednete za volan nesta divljate..
Izadjite u grad ostavite auto na parking, prosetajte pa cete vidjeti raju sa foruma svi divljaju a ovdje pricaju joj opasno vako nako...sve sami divljaci, a vamo fine dushe nikad preko 60km/h..

pustite se prvog posta napisite nesta svoje..

Momci svaka cast jos jednom, sretno u nastavku.. ;)
 
Član
ide pjesma u mobitel danas, da je oprobam u autu malo:cool::cool:

kada cujem remus i vidis zestoki xenon bolje skloni se s puta jer to dolazi VENOM:)
 
Član
1. Momci imaju cilj, zelju i volju, zive zivot na ulici i to je prikazano bas onako kako i jeste samo sto konezervatvnost i misao ako zazmiris nije se ni dogodilo dovodi do ovakvih diskusija.

2. Sto se videa tice mene podsjeca na DMX-ove soptove, rep nebih komentarisao nisam kompetentan, jer tu sam subjektivan, a beat dobar!

3. "STREET LIFE, IT IS WHAT IT IS" jedan citat preuzet od DMX-a.

4. SVI GASAJU MANJE ILI VISE! Zakon ima rijesenje za to, a svi znamo o cemu je rijec.

5. Na dosta druzenja sam bio da kazem i jedino se ovdije u SA niko nikog nemoze podnijeti ako ima ljepsi saraf od nekog drugog. Venom i Oxigen su po meni jedan od najkomunikativnijih klubova furaju svoj film, ali nepljuju druge bar ne sto ja znam. Vrijeme je da nastupi bolje vrijeme za te stvari da bi mogli nesto i kvalitetnije organizovati.
Vjerujem da je uzrocno posljedicno i budalesanje po gradu jer jedino medjusobni respect moze donijeti bolje odnose izmedju nas na cesti.

Hajd valjda me necete zajebavat sto onako "naglas" razmisljam. :lol: a ako i budete zaboli me hehehe :cool:

Pozz svima.
 
Član
Nije lose svaka cast za trud i promociju kluba tuning scenei hip-hop-a!
Ima i pomalo smijesnih kadrova al et sve u svemu dobro je sledeci ce bit vjerovatno dosta bolji :)

Al gdje nadjoste ove ribe:icon_question: Sto neko rece skroz su ukocene, moglo se nabacat vise kakvih hot cura malo je tri za citav spot :D
 
Član
Spot je odlicno odradjen u odnosu na budzet i opremu koju su momci imali i svidja mi se ...
Dobra auta u spotu;)
Mozda samo malo da su djevojke aktivnije bile..:icon_smile:
Ovo sto neki kazu izlazi proz prozor momak...to od vas niko nikad nije uradio? Ajd ne glumite finocu..:D

Halcu i Rizmu necu da komentarisem jer nisam kompetentan da bi dao neku sugestiju sto se toga tice...
Meni se svidja i sve 5;);)
 
Član
Svidja mi se spot! Uradjen je dobro pravo! Ali samo ste trebali pustiti onog celu da pjeva vise jer je puno puno bolji! ;)
 
Tipicni bosanski mentalitet svoje gladi , tudje pljuj.
Ne znam kakva je oprema bila ali svejedno spot je odradjen super :)
S obzirom da momci pisu drugacije tekstove,preslusao sam par pjesama na youtube,tekst je dobar.
Sve u svemu ocjena 4/5 .

Svaka cast momci,keep up good work :)
 
Član
S obzirom na okruženje, budžet i uslove rada ovo je za 5!

Ovi ljudi koji kake ovdje ne znaju koliko truda treba da se napravi pjesma + spot za istu, sa malo novca.

Neko će naći manu za jednu stvar, neko za drugu, ali svi se trebamo složiti da je za svaku pohvalu napraviti ovakvo nešto u situaciji kakva jeste, u usranoj BiH gdje 80% ljudi nema za hljeba a ne da se bakću oko auta, SR-a, pjesama, spotova..
 
Top