SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

Član
meni se svidja, zato sto niko kod nas ovo nema, bar nisam gledao, cini mi se da AMK Venom koraca sigurnim koracima. Meni sto je zasmetalo u spotu jeste mozda konacna poruka spota, tekst pjesme nece komentarisati. Konacna poruka spota bi bilo divljanje i te stvari, jer se sve svelo na to, ali ko kaze da mu se ne svidja laze sigurno:cool:;);)
 
Član
Spot je pravo dobar... djevojke u spotu isto tako.. auta odlicna, vidi se da ste se trudili.

Rime su katastrofa, tipa pegla kad se spominje i jos neke stvari:D
I jos nesto, mi smo Sarajlije, a Sarajevo je uvijek imalo svoj stil. Na nas su se furali i Beograd i Zagreb... a sad ove neke maxerice, rijeci brate, kume u spotu sto se spominju. Pa nije Zemun:lol::lol:

Sve u svemu velike pohvale, nije lako imat svoj spot i pjesmu;)
 
Član
moglo je to puno puno bolje... sve sto je daki napisao slazem se... spot ide na fazon funky G- u tvojim kolima...

ne znam... opet svako ima svoje... ;) moja ukupna ocjena 3/5 ;)

EDIT: spot mi je puno bolji od pjesme... rime mi se ne svidjaju...
 
Član
nenad je napisao(la):
Bolje da ste napravili neki promotivni video bez ovih "repera" (oni su katastrofalni kao i pjesma), ostavilo bi puno bolji i ozbiljniji dojam.
U svakom slucaju, sretno u nastavku.

veliki POTPIS ;);)





2 anais : mislio sam na text pjesme , spot mi se dopada , pogotovo najava , al text ....... :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Eh ovako, prvo pozdrav svima. Hvala što ste pregledali spot/preslušali pjesmu.

Kao prvo bi htio da se obratim onima kojima se ne sviđa SPOT. S uslovima i opremom koju smo imali, spot je ispao i više nego solidan. Znači neke MTV spotove tipa spotovi RICK ROSSa, nema smisla da očekujete barem ne na ovim prostorima. Znači ok je kad se nešto ne sviđa, ali pljuvati po tuđem uloženom trudu i radu stvarno je glupo i nekako nezrelo. Svi ste vi bolji, svi bi ste vi bolje, ok svaka čast. Izbacite da vidimo.

Sad da se malo osvrnem na moje "loše rime", način repovanja, Sarajevo-Zemun... i neke slične stvari koje sam vidio gore u komentarima. Svi ste navikli na neki UG Sarajevski rep, način izvođenja pjesama, dođe neko pođe drugačiji rep da radi, odma popljujete tuđi rad, A SVI AL SVI ste klimali glavom uz Belog Groma, Keš Kolica itd... Znači sve su sljedeće rasprave glupe. Radim rap zbog rap-a a ne za rePa... Moje rimovanje je jednostavno u pjesmama da može svak da skapira poentu, rođaci...

i da, hvala Omaru (Magnum) za saradnju Venom-a i Maestro studija, i jedni i drugi dali smo maksimum da ovo ispadne kako treba... Veliki trud je uložen, sad je ostalo sve stvar ukusa ...

To je to. Imate pozdrav od mene svi i hvala još jednom svima na komentarima i pozitivnim i negativnim.
 
Član
ma mozes ti pisati sta hoces(halcho) al me ne mozes ubjediti da je ono izlazenje kroz prozor dobro... takodjer, text je los... uz malo talenta i rada moglo je to biti puno puno bolje jer iskreno ovakav text mogu i ja napisati... uglavnom spot i nije tako los al stvarno ima losih dijelova... bio bi bolji da je popracen dobrim textom i muzikom al et... sta je tu je... ja bih umjesto onih scena dviljanja po putu ubacio koju scenu staylinga po noci... ;)


ugl. ne sumnjam da ce biti bolje drugi put... ;)
 
Član
Nisam ja nista popljuvo, samo sam iznio svoje misljenje.
Kritika je nekad pozitivna, nekad negativna i autor mora oboje prihvatit.

Opet ponavljam, u globalu je OK i zelim vam sve najbolje.
 
Član
meni je stvarno ovo dobro ispalo i ima dosta truda svaka cast momci, i jos nesto dali ostade sta od guma na onom golfu mk5 :D :D :D
 
Član
Super beat,super spot...malo rime tanke...pogotovo pred kraj..ubiii cooeek(drobil ga drobi) sori but jebi ga:p
U sustini moze se slusat;)
Najvaznije je da je klub krenuo i zelim vam puno srece:cool:
 
Član
Postujem trud,spot je dobar ali ovo je furka ala Juice Beli grom,isti kalup. :lol:

[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=2ut9nRJl60c[/video]
 
Evo da i ja šta šarnem. :p
Svaka stvar, pa i ovaj spot mora imati dvije strane.
Krenimo redom.

Negativno:
- Spot je nekako šupalj. Trebali ste više raje okupiti, više cura definitivno. Znam da ćete reći : "Nije spot o trebama", ali opet, nema dovoljno raje.
- Tekst je mogao daleko bolji biti.
- Ove tri cure iz spota, nekako djeluju nezainteresovano :/ , ne znam...pun grad onih pravih ravaKu koje bi jedva cekale da u ovom rade, i odrade kako treba. Trebali ste napraviti audiciju u barlotiju, atili ili sličnim mjestima. :)
- Slažem se sa ljudima koji su napisala da ono "izvirivanje" iz auta nije potrebno, i da se mogao koji noćni kadar ubaciti. :)

Pozitiva:
- Boli likove neka stvar, uživaju, glupiraju se, reklamiraju. :)
- Auta u spotu su superiška :p
- Ovim momcima što repaju, svaka čast.
- Kadar kad murija ulazi najjači xD :D



Uglavnom sve u svemu, dobro je. Ovo je prvi spot, i super je za prvi put. Svaki naredni će biti bolji. Btw. zovite kad bude iduće snimanje, makar moralnu podršku da dam. A i garantujem da cu bolje banner čuvati od onih treba :p

Ps: Nadam se da ste imali kakvu personalnu podršku od mladih dama hahha :D

Support! :cool:
 
Član
joj fkt ovdje na forumu ima toliko jadnika koji samo gledaju kako ce nekog i neciji rad popljuvati..po meni je extra i spot a i pjesma, nisu momci profesionalci kao sto spominjete juice-a i ostale..ko je bio na nastupima juica i voxa vidjeli su koliki su kreteni jedino struka sto valja...svaka cast momci na trudu extra je ispalo a vi sto pljujete uzmite uradite nesto sami ako znate ali jedino sto znate je da kucate i valjate gluposti po forumima..samo tako nastavite momci super odradjeno
 
Član
Prvo sam pročitao kometare pa pogledao video.

Uopće nije loše. Kao da je lako napraviti posebno smislen i dubok tekst za pjesmu koja govori o nečemu tako idiotskom kao što je potezanje sa autima:D

Sve u svemu;)
 
Top