Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
edinko je napisao(la):
Evo slikao sam ja njega jednom.

Gleda me drot i nije mu pravo,

:lol: :lol: hah danas patroliraju takodjer na brnjacima ja "mahnuo" kaznu zbog svjetala glupih u po sunceva dana:icon_mad:
 
Član
danas oko 7 i 20 malo prije pijace heco na semaforu iz pravca grada postavili radar.ja porlazio pjeske tuda kad capili nekokg dedu s novom meckom :Di dedo se ubjedjuje nesto s njima :lol:
 
skide me redar izlaz sa auto puta zenica sarajevo ,na brijegu se posijali uz brdasce a znak 40(radovi na putu????) ,78 kmh,jbg :),otvorite oci tamo ako nemate para
 
Početnik
pazite se,juce sam mogao ostat bez vozacke,u topcic polju imate kameru tj auto a zausstave te u nemili na petlji,ja juce iso prema zenici i na 160 me uslika jedva se izvuko pisali mi 40 za pojas i dao 20 km na kafu da se to rijesi,zato pazite tu

ps rijec je o civilnom autu,ali ako ste fini brisu ljudi za pare :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
pazite se,juce sam mogao ostat bez vozacke,u topcic polju imate kameru tj auto a zausstave te u nemili na petlji,ja juce iso prema zenici i na 160 me uslika jedva se izvuko pisali mi 40 za pojas i dao 20 km na kafu da se to rijesi,zato pazite tu

ps rijec je o civilnom autu,ali ako ste fini brisu ljudi za pare :D
Znas li koje je vozilo?Prijatelju da reknem,njemu je 160 tek zagrijavanje
 
Početnik
Aladin46 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
pazite se,juce sam mogao ostat bez vozacke,u topcic polju imate kameru tj auto a zausstave te u nemili na petlji,ja juce iso prema zenici i na 160 me uslika jedva se izvuko pisali mi 40 za pojas i dao 20 km na kafu da se to rijesi,zato pazite tu

ps rijec je o civilnom autu,ali ako ste fini brisu ljudi za pare :D
Znas li koje je vozilo?Prijatelju da reknem,njemu je 160 tek zagrijavanje

boja tinte cetvorka golf,a zaustavili me na ini prije nemile na petlji sa obicnim patrolnim vozilom i u stalnoj radio vezi su ta 2 auta znaci nek pazi ;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
To sada neki novi hit, mogu "brisati" ako te snime?

eto i ja prvi put cujem da se moze brisat, i meni cudno fkt, na toj dionici gdje stoje drotovi ogranicenje je 70km/h, a on vozio vise nego duplo i prosao tako jednostavno
 
Top