Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Legend
kroz grad, znaci u oba pravca ogranicenje je 60, tako je bar pisalo u zakonu, kao i ulice od z.stanice do mercatora, ogranicenje je 60
znaci da radar puca na 71..

sto se tice kazni, sada ima 3-4 auta sa ugradjenim stacionarnim kamerama i pravo ima digitalni aparat na njoj, radar izmjeri brzinu, ako je preko aparat slika i salje se na adresu, tako da nemojte se iznenadit ako dodje na adresu da je slikala kamera iz nekih "ne karakteristcnih mjesta"..

mene je nedavno pucao kod z. stanice, sreca nisam brzo isao..

neko je gore napisao da ima kamera kod imzita na dobrinji, ta kamera je prebacena u aerodromske ul kurta sorka.. a ona kod vjecne vatre je sada na otoci iz pravca ilidze prema gradu..
 
imaju na dobrinji jos dvije tacnije jedna na ulazu u lukavicu kod odpada a druga na pola puta izmedju imzit pumpe i lukavice
 
Član
benjo 1.6 i je napisao(la):
imaju na dobrinji jos dvije tacnije jedna na ulazu u lukavicu kod odpada a druga na pola puta izmedju imzit pumpe i lukavice

Ta izmedju imzita i pumpe je pomjerena kod aerodroma, a ta na ulazu u lukavicu gdje se tacno nalazi ? Prvi put cujem da ima ta kamera
 
Član
Mrva je napisao(la):
Dobar dobar nema sta
ja na ovom spisku nisam vidio onaj u Kiseljaku, pa se pripazite ;)

Uhhh taj radar je mene klepio preko stoje :) hehehe ravnica majko mila a ogranicenje 40 :D pazite se

beZZa je napisao(la):
benjo 1.6 i je napisao(la):
imaju na dobrinji jos dvije tacnije jedna na ulazu u lukavicu kod odpada a druga na pola puta izmedju imzit pumpe i lukavice

Ta izmedju imzita i pumpe je pomjerena kod aerodroma, a ta na ulazu u lukavicu gdje se tacno nalazi ? Prvi put cujem da ima ta kamera

I ja isto neznam za tu kameru ? ona je skinuta na raskrsnici iznad imzita kad se ide prema lukavicu ? a ta druga ?
 
Član
Pažnja svima koji putuju kroz kiseljak ili tu opštinu, gospoda su zbavili mobilnu kameru/radar, montiraju je pored ceste i odu, tako kad putujete otvorite četvere oči i pridržavajte se ograničenja.
 
ammel je napisao(la):
Pažnja svima koji putuju kroz kiseljak ili tu opštinu, gospoda su zbavili mobilnu kameru/radar, montiraju je pored ceste i odu, tako kad putujete otvorite četvere oči i pridržavajte se ograničenja.

da,pored ceste se izvale i uzivaju u autu :D a ima i ona druga stacionarna,ogranicenje je 50 ja mislim,mene je slikala prosli vikend,ja zaboravio da ima i zamislio se i jbg uslika,sreca nisam isao brzo :D
 
Al_Galone je napisao(la):
benjo 1.6 i je napisao(la):
imaju na dobrinji jos dvije tacnije jedna na ulazu u lukavicu kod odpada a druga na pola puta izmedju imzit pumpe i lukavice

i mene bas interesuje gdje je ta?

kod otpada nema ali ima kod picerije Espana, na semaforu gore skroz u Lukavici, ali to nije kamera za brzinu niti sta vec samo kamera koja "prati" kretanje vozila, dakle kamera bez skoro pa nikakvog efekta, a ona kod imzita odavno premjestena na aerodromski pravac......;)
 
Član
Ova pored ceste sto je mora slati neki signal i mjeriti brzinu, kad je neko vidi nek je fino uslika il procita koji je model, da znamo koje zrake salje...
 
Početnik
ammel je napisao(la):
Pažnja svima koji putuju kroz kiseljak ili tu opštinu, gospoda su zbavili mobilnu kameru/radar, montiraju je pored ceste i odu, tako kad putujete otvorite četvere oči i pridržavajte se ograničenja.




da da , nesto im ovo u modi ..

jucer na putu za bihac , danas cestika 50 ogranicenje ja vozio 80 kmh ... 100 KM kazne;)


mater im
 
Član
Pa nabavis onda antiradar za ta govna i rijesen problem :icon_biggrin:

Vidis da nam vise ne daju normalno vozit...
 
Član
dobili su mobilnih svuda sada... u ze skup drotova kamera montirana i uce kako da ih podese :lol: cesto bude ze-vitez, preko vjetrenica dole na kraju mobilna iz pravca ze, pa tu na skretanju, pa na onom dugoooom pravcu stave, u lasvi isto kod merdana, uzmu meso kod fehre i spuste se dole, nastimaju i slika a oni iza zbunja, zavaljeni i jedu, kaoniku ... ugl, ne mozes ih vise ni upratit, kako te sreca potrefi ili ako neko blicne...
 
Top