skuter KeeWay iskustva

skuter KeeWay iskustva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GreenDevil je napisao(la):
i Benelli je u vlasnistvu Keeway-a

nema veze,meni se ovaj svidio, japansko crvena i perla bijela boja, ide 80 bez problema, nove gume, registrovan trajno, a cijena,cijena nesto malo vise od 600 KM, dok prevedem i jos kupim neke sitnice za njega :cool:

slika-53555-2012-09-1348901074-velika.jpg
 
Bolje ti je ne prevodi ga! Mislim da onda gubis trajnu registraciju! (Tako su barem meni govorili), izgleda da nema vise trajne registracije-vec svake godine tehnicki, osiguranje, i ostali nameti!
 
Član
Druze imam ja keeway-a f-act nisam ga uzeo novog nego polovan skroz nesto malo preso bio pod garancijom lik uzeo na kredu i trebo jos da vrati 1200 KM a dobio otkaz i tako ga proda u toj cijeni

Motor me perfektnoo slusa ja sam ga kupio sa 4.500 sad ima 9.000 km jedino sta sam zamjenio REMEN kais i nista vise mada sam ja stavljo malosi rolnice oprugice i Leovince zx auspuh i ulje promjenio na 6.000 Km stvarno su dobii motori moje preporukeee.... nisam se pokajao ima i moj drug isto Keeway matrixa preso 10.000 kilometara nista mu nije zamjenioo uopste Deklo nije skidano samo sipo ulje i gorivo :cool::cool::cool:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
i Benelli je u vlasnistvu Keeway-a

nema veze,meni se ovaj svidio, japansko crvena i perla bijela boja, ide 80 bez problema, nove gume, registrovan trajno, a cijena,cijena nesto malo vise od 600 KM, dok prevedem i jos kupim neke sitnice za njega :cool:

slika-53555-2012-09-1348901074-velika.jpg




trajno je registrovan na sadasnjeg vlasnika, kad promjeni vlasnika gubi trajnu registraciju i moras ga ponovo registrovat na sebe kao da je nov.
nek je sa srecom da se navozas i da oko tebe budu svi normalni vozaci auta i ostalih vecih vozila ;)
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Bolje ti je ne prevodi ga! Mislim da onda gubis trajnu registraciju! (Tako su barem meni govorili), izgleda da nema vise trajne registracije-vec svake godine tehnicki, osiguranje, i ostali nameti!

nisu ti tacno rekli, ima dalje trajno, samo kad mjenja vlasnika novi vlasnik mora sve uplatiti kao da je prva registracija i opet je trajno registrovan a nije skupa registracija za skuter nemoze bit preko 150KM

mk3_16v je napisao(la):
imao dvije godien keeway fact 125 presao preko 15 hiljada promjenio remen i diskove to je sve nisu losi motori.A clan HFintegrale imao vespu 125 bila brza od mog keewaya:lol::lol::lol:

aaa vespa je bila stroj 125ccm 4T dobro je isla.. ;)

menso je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
inace volim motore i dugo ih vozim, vozao sam i imao svasta, keeway sam vozao i 50ccm i 125ccm i stvarno su dobri motori, iznenadio sam se koliko su kvalitetni i dobro idu za razilu od lifana i yamasaki... (katastrofa)

Po Mostaru se inace puno voza skutera i stvarno ima puno Keeway-a i raja to vozi bez problema, siguran budi da to nisu lose masine.

A to sto kazete da je bolje neki polovan uzet nego Keeway nov, varate se. Novo je novo, ljudi sta vam je?
Ko imalo pazi i vodi racuna nov Keeway ce ga posluziti isto kao i nov Piaggio ili Aprilia... sve ti je isto sto se ne odrzaje brate nemoze ni posluzit.. kakvih sam ja polovnjaka uzimao Piagio, Aprilia, Yamaha... mlada godina lijep na oci kontas marka je to mora bit dobar, e pa to je sve istroseno i svak kurca... katastrofa.
Sad imam u garazi Apriliu SR50 2002 god. motoic mi je stvarno u dobrom stanju i ja to odrzajem i pazim koliko mogu, al rado bi ga zamjeni za keeway kljuc za kljuc.
eto onda ako ti je aprilia toliko losa nek covjek kupi keeway-a i mijenjajte kljuc za kljuc...

nisam rekao da je losa aprilia, nego da mu je bolje uzeti nov keeway nego neku izdrkanu apriliu staru 10-12 godina.. eto kao sto je sad uzeo tog benelia, ne kazem ja da je to los motor al vec nabraja sta mu fali.. a onako uzmes novo, prst u uho i pjevaj...
 
Član
Jedan je prijatelj imao Matrixa, cuvao ga pod staklenim zvonom i sasadi mu se masina nakon 6000 km. Redovni servisi sve zivo po ps.

Drugi imao facta onog ili kako vec, pao sa njega 20-30 puta stuko ga u temelj, nije servisa vidio ni na mapi, ali i dalje radi bez problema. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top