skuter KeeWay iskustva

skuter KeeWay iskustva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me ima li ko kavka iskustva u vezi ovih skutera, nisam neki zahtjevnik trazim samo da me sluzi,ja to necu derat nit cijepat, znaci samo me zanima jel motor ok.
znam da su oni lifan loši

pucam više na keeway matrix 50ccm il 125ccm, dvotaktni su motori ja mislim :icon_rolleyes:
 
Član
uzmi onaj outlook i navozat ces se, za svoju cijenu jako dobri motori. Cura ima onaj najslabiji model, huricane
kupljen je nov kad je tek izasao, znaci prije nekoliko godina, i dan danas se vozi bez ijednog jedinog kvara. Samo taj motor nije za muskarce, vise je za djevojke, onako nema snage bas, ima ako ces se voziti 40km/h. onaj f-act model ( cini mi se da je taj naziv ) je dobar, drug imao 125ccm i isao je extra dobro, i njega sluzio samo tako. Mada ja sam se vozao dosta puta na onom outlook modelu i on me odusevio, za te pare ja ne bi dalje gledao. polovan je oko 1200km, tako nesto. kolega sanel ( zeko na baterije ) je imao skoro jednog, moze ti i on potvrdit da je to extra motor;)
 
ArminM je napisao(la):
uzmi onaj outlook i navozat ces se, za svoju cijenu jako dobri motori. Cura ima onaj najslabiji model, huricane
kupljen je nov kad je tek izasao, znaci prije nekoliko godina, i dan danas se vozi bez ijednog jedinog kvara. Samo taj motor nije za muskarce, vise je za djevojke, onako nema snage bas, ima ako ces se voziti 40km/h. onaj f-act model ( cini mi se da je taj naziv ) je dobar, drug imao 125ccm i isao je extra dobro, i njega sluzio samo tako. Mada ja sam se vozao dosta puta na onom outlook modelu i on me odusevio, za te pare ja ne bi dalje gledao. polovan je oko 1200km, tako nesto. kolega sanel ( zeko na baterije ) je imao skoro jednog, moze ti i on potvrdit da je to extra motor;)

imo sam ja Hurricane 90T, iso je fino al me komsija sa Runner-om 50 opere na svakoj relaciji:lol:
 
Član
nije nesto bog zna taj huricane, nije kvarljiv, ali ne ide nesto bog zna, eto sam si se uvjerio. dok je s ovim jacim modelima vec druga prica
 
Član
Vozao sam par mjeseci prijateljev Matrix 150 i bio sam prezadovoljan,doduse bio je skoro nov i oni su 4T motori...sad da sebi kupujem,to bih kupio,sasvim solidno pruzaju odnosom ulozeno/dobiveno...moja preporuka
 
Član
ako si mislio novog keeway-a uzimat bolje ti je polovnu apriliu, gileru, yamahu i sl. i bit ces miran barem...
 
Član
Ma jebo i polovno nikad ne znas sta ces uzet, vako dobijes nov motor sa gaancijem i bez i jedne parnice :icon_smile:
 
Jest novo dobro (niko nije trljao guzove pe sjedistu,slajdrao i sl)...ali, ja bi ipak uzeo neki polovan (yamaha,aprilia...), jer i onako tzv garancija ne obuhvata gotovo pa nista (licno iskustvo).
 
inace volim motore i dugo ih vozim, vozao sam i imao svasta, keeway sam vozao i 50ccm i 125ccm i stvarno su dobri motori, iznenadio sam se koliko su kvalitetni i dobro idu za razilu od lifana i yamasaki... (katastrofa)

Po Mostaru se inace puno voza skutera i stvarno ima puno Keeway-a i raja to vozi bez problema, siguran budi da to nisu lose masine.

A to sto kazete da je bolje neki polovan uzet nego Keeway nov, varate se. Novo je novo, ljudi sta vam je?
Ko imalo pazi i vodi racuna nov Keeway ce ga posluziti isto kao i nov Piaggio ili Aprilia... sve ti je isto sto se ne odrzaje brate nemoze ni posluzit.. kakvih sam ja polovnjaka uzimao Piagio, Aprilia, Yamaha... mlada godina lijep na oci kontas marka je to mora bit dobar, e pa to je sve istroseno i svak kurca... katastrofa.
Sad imam u garazi Apriliu SR50 2002 god. motoic mi je stvarno u dobrom stanju i ja to odrzajem i pazim koliko mogu, al rado bi ga zamjeni za keeway kljuc za kljuc.
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
inace volim motore i dugo ih vozim, vozao sam i imao svasta, keeway sam vozao i 50ccm i 125ccm i stvarno su dobri motori, iznenadio sam se koliko su kvalitetni i dobro idu za razilu od lifana i yamasaki... (katastrofa)

Po Mostaru se inace puno voza skutera i stvarno ima puno Keeway-a i raja to vozi bez problema, siguran budi da to nisu lose masine.

A to sto kazete da je bolje neki polovan uzet nego Keeway nov, varate se. Novo je novo, ljudi sta vam je?
Ko imalo pazi i vodi racuna nov Keeway ce ga posluziti isto kao i nov Piaggio ili Aprilia... sve ti je isto sto se ne odrzaje brate nemoze ni posluzit.. kakvih sam ja polovnjaka uzimao Piagio, Aprilia, Yamaha... mlada godina lijep na oci kontas marka je to mora bit dobar, e pa to je sve istroseno i svak kurca... katastrofa.
Sad imam u garazi Apriliu SR50 2002 god. motoic mi je stvarno u dobrom stanju i ja to odrzajem i pazim koliko mogu, al rado bi ga zamjeni za keeway kljuc za kljuc.
eto onda ako ti je aprilia toliko losa nek covjek kupi keeway-a i mijenjajte kljuc za kljuc...
 
Član
mozda su dobri u poredjenju s yamasakijem i lifanom
ali su klasicno smeće,
imao 50cc 2t skula prava...
bolje se malo strpiti pa uzeti piaggio ili gileru
 
Član
imao dvije godien keeway fact 125 presao preko 15 hiljada promjenio remen i diskove to je sve nisu losi motori.A clan HFintegrale imao vespu 125 bila brza od mog keewaya:lol::lol::lol:
 
Član
Može lock, kupljen danas benelli . prezadovoljan s cijenom,sad vidjet cemo kako ce sluzit,ima par sitnica da se sredi kao sto je kilometar sajla,zadnji zmigavci,prednje sijalice i tako to.. hvala na informacijama.pozdrav za sve ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top