SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Leon mi se uvijek sviđo :cool: Neka je sretno u nastavku, a biće sigurno nabrijavanja :D To ti sebe lažeš da neće :lol:
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Hvala svima na komentarima, ja sam sa autom zadovoljan poprilicno :)
Ocuvan je nevjerovatno dobro za ovu godinu i ovu kilometrazu, to mi je bilo najbtinije da nema zveckanja, kuckanja, da nije isparan, istrosen jednostavno..
Za sada nisam nesto pretjerano zadovoljan performansama i potrosnjom :D nadao sam se da ce manje trosit, trenutno mi uzima oko 8l otvorene, sto je ipak mislim puno za 1.9tdi bez obzira na 4 motion.. ali eto vidjet cemo.. kopcali smo ga na dijagnostiku, ne pokazuje nista , stoga slijedi ceprkanje oko vakuma, senzora, itd itd..

Ugl ciscenje turbine, usisa, egra, pa onda vidjeti na cemu sam :) trenutno ide ko 110ks :D
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

mislis na maf ?
i ja ponajvise sumnjam u njega, i u one vacuume, ali to je sad samo nagadjanje, ugl dijagnostika nije nista izbacila, vidjet cemo u utorak sta majstor kaze..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

ja maf , probaj naci drugi pa probaj dijagnostika kaze da je sve ok ali zna se desiti da ne bude pa probaj
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

nasao sam bas drug ima leona ARL pa kad ocistim turbinu i pregledam one vakume i to cu zamjenit da vidim je li do njega..
 
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

jesil gledo sam greske ili si mjerio parametre, probaj koristit dijagnostiku u voznji i moram pokazat sta te muci
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Ekstra autić, nek' je sa srećom obojici ;)


P.S.

Nek' ti ChipTuning bude prioritet, taj motor je blesav sa čipom :D
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

vidio uzivo, auto je vrh, predobro izgleda...
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Otvorena 8l,to je puno kao sto kazez naravno..Iako je 4motion,kazez nisi zadovoljan perfomansama nesto pretjerano..?.
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Nisam, vozio sam se sinoc sa drugom u bori 130ks, auto otkida nasprem mog, znaci drugi svijet :D tako da pogotovo nisam zadovoljan :D
auto radi mirno, ne trokira, konstantno ubrzava, nema gresaka, ali nije to to..
ja sumnjam da je uzrok svih mojih problema maf senzor, ali vidjet cemo kad uzmem ovaj od druga, trebalo bi biti to to..
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Iskljuci maf pa probaj, mislim da bi trebao raditi taj motor bez njega. Kod mene na 1.8t motoru je bio uzrok maf, i kad mi covjek iskljuci da dokaze, drugo auto. Naravno je uslijedila zamjena istog nakon tog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top