SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

prevazisao golfa :cool:

super auto, dobar motor, extra oprema, to i jeste puno bolje kad je fabricki da ne moras sve da dodajes kad kupis auto fabricki siromasno...nikad to nije kao fabrika ;)
ovako uloziti novce u par kvalitetnih stvari (kao ljetne felge, gewinde, video audio sistem) i tip top auto :cool:
sa srecom;)
 

OmO

Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Dovoljno konjica i lijep auto. Nek je sa srecom, da se navozas aBd ;)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Pravo je mocan jos kad ti tu svoje ideje ubacis perfekcija;)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

ARL:icon_eek:, nek je sa srecom keno, da te dobro slusa, gledajuci golfa, bice i ovo vrhunsko auto.. ;), ustvari vec je
 

IGY

Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Namirio si se na pravi auto, nek je sa srecom druze i sto vise sretnih km da predzes

zagledao sam i ja ovog leona, jer je on prvi bio u opticaju poslije ibize, predobar je fakat...

Sretn0 ;)
 
Legend
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

odlican auto gledao sam ga na piku, fin motor jos uz sve to 4motion ;)
neka je sa srecom
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

gledam ove slike i nije mi jasno o kojem vi to golfu govorite, nekoj dvici jel:D

auto je premocan, stvarno san snova, svaka cast noke, drago mi je da si ga kupio,jer koliko sam mogao upratit vec se duze vrijeme lozis na ovaj model
 
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Super autic,ovo mi je od kolege bilo auto do neki dan hehehe....odlično očuvano ja mislim da ti je sad srce na mjestu i da ćeš sa zadovoljstvom započet još jedan projekat tuningai style ;-)
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

prije svega da ti cestitam na izboru i da ti pozelim puno predjenih kilometara
auto je bomba, i ja sam se lozio na njega i gledao ga na piku cak sam i pregovarao sa bivsim vlasnikom al mi finansije nisu isle na ruku, tako da sam na kraju i odustao od njega te sam uzeo drugog
u svakom slucaju prelijep auto i nadam se da cu ga nekad vidjet i uzivo u gradu:lol:
 
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

Odličan izbor ! :cool: Pravo momačko auto druže ;) Nek' je sa srećom i da bude bolji od golfa :cool:
 
Član
RE: SEAT LEON cupra4 TDI > nova vozilica

extra je, 150 konjica + pogon uhh ;) nek je sa srecom drug i na bolje da promjenis aBd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top