SCIROOCO GTI 16v

SCIROOCO GTI 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobar siroko boja extra
samo treba neke detalje dotegnuti i skinuti ovu naljepnicu sa vrata;)
 
Član
dobar scirocco,slazem se za ovu naljepnicu,i mislim da bi bilo bolje da su rubovi u boji auta,ostalo sve ok,stvarno lijepa boja,ne znam kakva je tebi za odrzavanje,ja na golfu imao slicnu,patnja ziva
 
Eto kao sto oni rekose skini naljepnicu,ofarbaj ove rubove u boju auta i folije bi mu fino legle,al to je sve do tebe........ostalo.............;),a motor je posebna prica..............:cool:;)
 
Član
slazem se s ljudima da se skine ova slija i ofarba ovo sivilo u boju auta..puknes folije i na ovim ats-icama ofarbas ove bijele linije u crno kako i stoji na orginalu..i bice extra...a i ovako je sasvim ok;)

jesi mozda polirao ove felge ili samo linije bjele izvukao?
 
Član
po slikama djeluje ocuvano pravo,samo ja bi mu cak boju promijeno njemu vise stoje boje tipa crvena,siva.Naravno ako se ima viska para
 
Član
slazem se svama uvezi sivi rubova i naljepnica ali takvog sam ga uzeo!a felge nisu farbane falc je poliran a bjelo je bilo!!!a ako ga neprodam na proljece ga konto srediti ofarbat u bjelu perlu a krov i haubu u mat crnu pa cu jos malo skontat!!!!!imal iko od vas kakvi ideja ili slika gdje ima kakv dobar????a naravno i felge idu druge a nek stoji dok malo neotopli!!!

željko je napisao(la):
evo par slicica od mog rocca!!!!

željko je napisao(la):
evo par slicica od mog rocca!!!!

bice veceras jos koja!!!



evo jos koja slika!
 
željko je napisao(la):
slazem se svama uvezi sivi rubova i naljepnica ali takvog sam ga uzeo!a felge nisu farbane falc je poliran a bjelo je bilo!!!a ako ga neprodam na proljece ga konto srediti ofarbat u bjelu perlu a krov i haubu u mat crnu pa cu jos malo skontat!!!!!imal iko od vas kakvi ideja ili slika gdje ima kakv dobar????a naravno i felge idu druge a nek stoji dok malo neotopli!!!

željko je napisao(la):
evo par slicica od mog rocca!!!!

željko je napisao(la):
evo par slicica od mog rocca!!!!

bice veceras jos koja!!!



evo jos koja slika!



Sad ce ti odmah reci:skidaj te Led diodice....:lol:,a to za bjelu perlu ti nije losa ideja.......;)
 
Član
Fin autic, cini mi se uredan, sto je stvarno rijetko za Scirocca, samo poskidaj ove pijacarske nalje i osvjetljenja volan i sl. ovo je unikatno sportsko vozilo, sve ih je manje, tako da ih trebamo cuvat u sto boljem stanju ;)
 
BHT Ovisnik
fin,samo kakav si da poskidas sve ove ledice,naljepnice po vratima i ovo sivo da ofarbas u boju auta,bio bi prelijep,mada ni ovako nije los:cool:
 
Član
Fino auto ima potencijala,više skinuti nego dodati :D Evo prelistaj malo ovo i vidićeš kako treba da izgleda Scirocco:

http://www.bhtuning.com/vw-scirocco-by-oggy-nove-slike-str-13-t-12759.html
 
Schumi je napisao(la):
Fino auto ima potencijala,više skinuti nego dodati :D Evo prelistaj malo ovo i vidićeš kako treba da izgleda Scirocco:

http://www.bhtuning.com/vw-scirocco-by-oggy-nove-slike-str-13-t-12759.html

da ovo ti moze biti odlican primjer..............:cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top