SCIROOCO GTI 16v

SCIROOCO GTI 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joooooo sto su dobre felge....stravaaa....Bio bi lepsi da je ceo u jednoj boji, al OK je, ovu nalepnicu samo skini :cool:
 
Član
nema sta upravu ste al kako sto reko takvog sam ga uzeo dok otopli pocece radovi pa cete viti obavjesteni :cool:
 
Član
samo ti slusaj sta ti raja govori i to je to,,ovo je sportsko auto,i na njega nikako ne ide taj styling koji je neko zapoceo,ali eto,tu si ti da to popravis;););)
 
Član
ArminM je napisao(la):
samo ti slusaj sta ti raja govori i to je to,,ovo je sportsko auto,i na njega nikako ne ide taj styling koji je neko zapoceo,ali eto,tu si ti da to popravis;););)

;) slazem se ice na njega drugaciji styling samo polako!!!!!
 
BHT Ovisnik
to kad ofarbas u boju auta biti ce prelijepo,ima prijatejl sa foruma sandy jedan jako lijep primjerak scirroca,ima taj body kit kao u tebe,samo u boji auta,prelistaj amlo,fino ide,mogu zamisliti tek kako 16v dere u tvome:cool:
http://www.bhtuning.com/volkswagen-scirocco-mk2-t-29626.html
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
to kad ofarbas u boju auta biti ce prelijepo,ima prijatejl sa foruma sandy jedan jako lijep primjerak scirroca,ima taj body kit kao u tebe,samo u boji auta,prelistaj amlo,fino ide,mogu zamisliti tek kako 16v dere u tvome:cool:
http://www.bhtuning.com/volkswagen-scirocco-mk2-t-29626.html

vidio sam njegovog vec ljep rocco skrozz nema mu se sta rec!!! hehehe dere jarane i te kako neda se drzati :cool:
 
Član
Samo lagano, probaj ga dovest u sto orginalnije stanje sa ovim felgicama ce extra izgledat, rece mi ti negdje da je spusten.. ne djeluje mi tako, mozda su od golfa stavljene krace opruge pa je visociji...
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Samo lagano, probaj ga dovest u sto orginalnije stanje sa ovim felgicama ce extra izgledat, rece mi ti negdje da je spusten.. ne djeluje mi tako, mozda su od golfa stavljene krace opruge pa je visociji...
[/quot

neznam sta bi ti reko uglavnom cupka ko blesav nemoze se zaljuljat ni cent!!!!
a pozadi cu ih malo jos skratit naprjed mi malo struse al samo zeru pa cu pokusat nabavit prednje gume kroz 45 profil!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top