Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Start je napisao(la):
Siljin je napisao(la):
Dobar auto baš mi se sviđa.Sretno u nastavku rada.I da vidio sam te kraj sata (kad je onaj snijeg bio)kako ga driftaš ahahh Ken Block za tebe mala beba ahha :)
Hvala
Ma vehto je ono,kad se taman nailazi na semafor pa nikad ne znas jel crveno :lol:

Po suhom je ipak veca uzivancija.Sad u gradu imaju 4 saxa vts (3 crna i 1 sivi) pa ipak masi kad me vidis,(lako me je prepoznati,jedini ja nisko letim,ovi ostali su kulturni) :D

Primjetio sam da voliš blokadu,i mahat ću obavezno drugi pu.
 
Član
Ma bilo nas hrpa,malo mi žao sto nismo mogli popricati i upoznati se bolje al docicemo maksuz jednom ko ljudi a ne ko zivotinje :lol:

Nego,moram pohvaliti ostozac,spreman je za utrke ;)
Isto tako saxiju,s slabim gumama i lamelom,prati ove Vr ove i turbake :D

Jedina zamjerka sto preko videa izgleda jedno 17 puta sporije al tako je to :icon_rolleyes:

Uglavnom put je bio prelud,morate i vi kod nas malo doci ;)
 
Član
MEDA je napisao(la):
vala ide saxo dere guzove ;)

;)


VR6Boki je napisao(la):
Ovaj put i jeste Saxova teritorija, posebno ove ostrije krivine :icon_biggrin:

Istina iako se super drzi i na medjubrzanjima,ravnice od 100 do 160+ ;)
Pa ipak,malo ekipa raspalila ali sve u granicama normale,pazilo se na saobracaj,nije bilo pretjerivanja,taman da udari adrenalin ;)

Al u svemu ovom mene je saxo impresionirao s kocnicama,prijatelj s koradom i ja smo jedini gasali nizbrdo ajmo reci puno ozb i kocnice nisu posustale ni u jednom trenutku.:icon_smile:
 
Član
Start je napisao(la):
MEDA je napisao(la):
vala ide saxo dere guzove ;)

;)


VR6Boki je napisao(la):
Ovaj put i jeste Saxova teritorija, posebno ove ostrije krivine :icon_biggrin:

Istina iako se super drzi i na medjubrzanjima,ravnice od 100 do 160+ ;)
Pa ipak,malo ekipa raspalila ali sve u granicama normale,pazilo se na saobracaj,nije bilo pretjerivanja,taman da udari adrenalin ;)

Al u svemu ovom mene je saxo impresionirao s kocnicama,prijatelj s koradom i ja smo jedini gasali nizbrdo ajmo reci puno ozb i kocnice nisu posustale ni u jednom trenutku.:icon_smile:




Pa kad kocis ko nane kakva :lol::lol::lol:
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Vidim saxo cesto i ne stedis ga ni sekunde :D..A cujem da dere i mnogo mnogo jaca auta po gradu..

Po gradu,krivinama i ravnom ;)
Ma vadim mast ekipi s -200+ konja,još je jača scena,nakačio nazad 1.1 i pa je sad doživljaj u fulu :lol:

Sviraj kad me vidis,pozz
 

7OZ

Član
Po gradu,krivinama i ravnom ;)
Ma vadim mast ekipi s -200+ konja,još je jača scena,nakačio nazad 1.1 i pa je sad doživljaj u fulu :lol:

Sviraj kad me vidis,pozz

[/quote]

viđen si danas ispred DM-a "saksija" predobro izgleda, i potpisujem ovo sto si gore napisao, uvjerio sam se svojim ocima :cool:
 
Član
7OZ je napisao(la):
Po gradu,krivinama i ravnom ;)
Ma vadim mast ekipi s -200+ konja,još je jača scena,nakačio nazad 1.1 i pa je sad doživljaj u fulu :lol:

Sviraj kad me vidis,pozz

viđen si danas ispred DM-a "saksija" predobro izgleda, i potpisujem ovo sto si gore napisao, uvjerio sam se svojim ocima :cool:
[/quote]

Hvala,ma ovo ljeto se max koristi,samo zadavanje ;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Fin autić , jedan od rijetkih po gradu koji mi se dopada :cool:

oooo hvala ;)
inače mrzim te hahaha (nije jednostavno kad te u 3h u jutro probudi vrištanje valjda 1000000 konja) ;)
Šalim se,baš dobro dođe:D
samo gas :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top