Saxoo VTS

Saxoo VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jes' Dario.. A znaci noc je extra bila, popravit ce se pajdo kad skine katalizator i izvadi siceve, ide rematch :lol: :123:
 
Član
mooamer je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Nocno druzenje prije race-a :D

i ovo zadnje 3 Pile ovog e36 ne racunam ko pilu ne smije renolom 1,4 :D :123:



i da Corrada nema na slikama,covjek dosao objasnio i otisao hahahaha

hahaha,vidimo se mi abd i slabo to sa tim vr6 bgm,a ko sada vozi ovog sivog saxa,jel dario ili???

kakvi slabo,corrado 2.9 a tip top,citao sam mu tablice do 180 i nes sitno i onda je jednostavno covjek warp 9 upalio :D
 
De ugledaj se na covjeka i stavi felge sto su felge
580561_10200235635723115_1720380422_n.jpg

270242_10200235644203327_797201653_n.jpg



haha a ne taj tvoj djubar :D :123:
 
Član
hehehe fazon sto uzivo fakat izgleda prejebeno al neb se nikad odlucio na taj korak,ne ganjam šminku :lol:
 
Član
Samo je razradit:D al mora ici jos bolje,prvo laganini ispravnost ;)

Jucer novo ulje u mjenjacu i filter goriva,odmah 5 konja :lol:
 
Član
Nakon hrpu problema koji valjda i dalje traju...kao npr.mjenjaje seta zupcastog po drugi,treci put,ne znam ni ja vise jer zbog nekog fazona naprosto jede remen i zuji nesto :icon_cry: i ostale govnarije,ja i dalje trpim saxiju,vozim je kao da sam je ukrao...u taj sjebani ćeif evo jedna zimska :lol:
 
Član
Nadji boljeg majstora, cuj jede remenje motor. Mora biti neki uzrok, ako taj ne moze skontati nadji drugog...
 

IKO

Član
a ovo je tvoj kredenac nisam znao davno bi se ja tebi javio u temu! ma prodaj ovo kupi sebi pravo auto nekog svabu sta ce ti francuz uvijek neki problemi vidis i sam! i odtamni ta zadnja stakla prosla je ta furka spusti zatamni!;););)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Nadji boljeg majstora, cuj jede remenje motor. Mora biti neki uzrok, ako taj ne moze skontati nadji drugog...

Promjenuo 3 majstora,zadnji put kod prijatelja,sve covjek rastavio,provjerio sve,cak i zupcanik radilice,pratio sta se desava i skuzio da pumpa ima lufta i da svlaci remen.
Sad smo stavili novu pa cemo otvoriti kroz mjesec dana da vidimo stanje.
Frka je u tome sto i dalje zuji nesto,doduse manje al uvjeran sam da i dalje nes nije ok...vidjecemo :icon_rolleyes:
 
Iko je napisao(la):
a ovo je tvoj kredenac nisam znao davno bi se ja tebi javio u temu! ma prodaj ovo kupi sebi pravo auto nekog svabu sta ce ti francuz uvijek neki problemi vidis i sam! i odtamni ta zadnja stakla prosla je ta furka spusti zatamni!;););)

a to ti smatras zatamnjivanje stakala samo nekom zastarjelom furkom??? :lol:
treba Strucnjacima za LUMAR objasniti neke stvari,propasce im posao nema vise te furke :D

mislim da ti je komentar smijesan i suvisan...ali ovo auto i zasluzuje da bude spusteno a i bas je sexy svaki saxo:D novije auto sa srcem stare skole francuza :)
 
Član
Iko je napisao(la):
a ovo je tvoj kredenac nisam znao davno bi se ja tebi javio u temu! ma prodaj ovo kupi sebi pravo auto nekog svabu sta ce ti francuz uvijek neki problemi vidis i sam! i odtamni ta zadnja stakla prosla je ta furka spusti zatamni!;););)

Ma nije krivo auto,kriv sam ja sto nisam zamjenuo zup na vrijeme i od tog puta nikako da se ''ustela'' :cool:
Sto se tice auta,japanci su za mene vazda bila auta,ove svabe,talijani i francuzi,to je sve jedan veliki djubar :lol:
Nego,stakla ? ma nisam ja to radio,to doslo tako,mene cuniranje ne zanima,samo uzivam u voznji.
I da,nekad je bolje ne dirati nista nego napraviti ciganiju...I da (2 put),saxo ima problema al vazda je spreman da bmwovima objasni neke stvari :D
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top