savjet new fabia

savjet new fabia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ...zanimaju me vasa iskustva sa Skodom Fabiom new...znaci zadnji model...motor 1.2 ili 1,4 16 v.. ili opcenito o autu udobnost kvalitet i ostalo...ako ima neko nesto pametno da kaze samo izvoli te heh:D
 
Član
imam ja pametno da kazem.... NOVI POLO... cijena isti k* bolje uzet 1.2 pola nego 1.4 fabiju.... moje misljenje... moj sta je prezivio moram mu spomenik dignut i novi polo je institucija za fabiju...
 
Hmm otac vozi novu Fabiu otkako je izasla 2,0 TDI i prezadovoljan je...Do sada ima na satu 54 000 KM bukvalno se ne izlazi iz auta...Nije imao nikakavih kvarova, samo redovan servis...Po meni super auto...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Hmm otac vozi novu Fabiu otkako je izasla 2,0 TDI i prezadovoljan je...Do sada ima na satu 54 000 KM bukvalno se ne izlazi iz auta...Nije imao nikakavih kvarova, samo redovan servis...Po meni super auto...

ne bi rekao da ima fabia sa 2.0tdi,najaci od dizela kod nje je 1.9tdi 105ks
 
Član
http://www.skoda.ba/download/CJENOVNIK_FABIA.pdf

Nema druze 2.0 Fabia, od dizela ima 1.9 TDI sa 105 ks, a ima i benzinaca sa 105 ks.. ;)
 
Član
Najjaci je 1.9 tdi sa 105 konja, od dizelasa. Kod fabie 2 meni licno smeta sto se sjedi jako visoko, kao da kombi vozim, sto je nekako dosta uska, onda onaj prazan prostor ukoliko se ne naruci naslon za ruku iznad rucne, jer preruzno izgleda nez naslona. Akusticna izolacija je slabija nego kod stare fabie, i idu H4 sijalice, zar se to jos danas koristi, ali se zato odmah uzmu ksenoni:D

Uglavnom u slabijim/ jeftinijm paketima je ruzna skroz. Dok vec u kombinaciji sa jacim motor, boljim paketom, recimo bijelim krovom izgleda daleko bolje, ali tada i cijena ode u nebesa.
 
Član
evo i ja sad gledao cjenovnik Pola, def. bolje Pola uzet koji je 3 svjetlosne godine iznad Fabie.. 1.2 trendline kosta 15.500, TDI comfortline 20 milja ,uzmes jos klimu, podizaci cd player i to je to
 
Član
daj link ...gdje si gledao pola.... da vidim... ma nesto razmisljam bolje mi je uzeti auto na lizing bez kamata...nego da dignem krediti 10 k i kamate me dodou na kraju skoro pa upola ...tako mislim da je bolje uzeti auto na lizing otplacujes kao kredit bez kamata.. :D
 
Član
http://www.volkswagen.ba/cms/?dio=automobili&poddio=cjenovnik&model=novi_polo&podmodel=novi_polo
 
Član
Pogledaj i ovo, interesantna ponuda
Fiat GrandePunto akcija:

U ovoj prodajnoj ponudi cijena Grande Punto Amore 3P iznosi 17.990 KM do registracije, a cijena vozila s pet vrata iznosi 18.950 KM do registracije.

U ponuđenoj cijeni kupcima se nude vrlo opremljena vozila. Tako su navedeni modeli opremljeni sa ABS-om, klima uređajem, zračnim jastucima za vozača i suvozača, dual drive električnim servo upravljačem, maglenkama, daljinskim centralnim zaključavanjem, električnim podizačima prednjih stakala, auto radiom sa CD + MP3, odbojnicima u boji karoserije, putnim kompjuterom, elektronskom blokadom paljenja motora, zatezačima sigurnosnih pojaseva, prednjim i stražnjim naslonima za glavu, Fiat CODE - om (sustavom zaštite od krađe vozila), FPS-om (sustavom zaštite od požara), podešavanjem visine svjetlosnog snopa, prednjim brisači s intervalnim djelovanjem i td.
 
Auto nije lose, ja sam se vozio u 1.2 16v, fino povuce. Jos, ja sam se vozio sa trojicom ljudi, a vozac ima sigurno 120kg:D. Ima solidno prostora, ne znam sad koje si ti visine, ali ja nisam imao problema, istina nisam bas nesto ni visok(177cm). Medjutim ja bih prije uzeo Grande Punto, puno je ljepsi, veci, udobniji, vise sportski izgleda nego skoda, a cijena je sasvim pristojna;)
 
Član
moja sestra ima fabiu 1.9 tdi 105 konja elegance oprema (karavan doduse). auto fino ide. udobnost je solidna za tu klasu auta, samo mene je strah jer mislim da je mekana. mozda malo negativno razmisljam, ali uvijek mi je u glavi pitanje kako ce podnjeti neki udes ne daj Boze, ili tako nesto.
 
Član
olensoner je napisao(la):
... Medjutim ja bih prije uzeo Grande Punto, puno je ljepsi, veci, udobniji, vise sportski izgleda nego skoda, a cijena je sasvim pristojna;)

Upravo sam zato i napisao da je sada na akciji
Auto je stvarno prelijepo posebno sa 3 vrata a vidis i da dodje brdo opreme
Nisam gledao cjenovnik ali sumnjam da su Fabia i Polo jeftiniji sa ovim paketom opreme...
Meni je puno ljepsi od Fabie a iskreno ova nova Fabia mi vuce na zensko auto :D
 
Član
hah isto mislim za fabiu ..kada je ugledam ono sa zada odmah pomislim da je zensko vozi...a izgleda mi kao da nije cvrsta kao da je iz kinder jajeta izasla..heh.. gdje si gledao tog grande punto...link postaj da vidim..a naravno punto je puno ljepsi...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top