savjet new fabia

savjet new fabia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovjes kao i kod stare fabie..takodje i polo posjeduje isti....do sada sam se namjenjao selena na lfetema ihihiiii :D i na jednom i na drugom, i u servisu orginalni kad se zamjene po meni su katastrofa,svako kocenje ili jaci start tockovi hodaju kao da ih nista nedrzi,po meni najgori do sada
 

emi

Član
sluzbenu vozim 1,2 i preslab je motor za nju, ako ces penzionerski malo trosi al inace moze i srkat ko sestak, a slabo ide. Vise od dvoje i moras joj mast vadit da preteknes ista.
Stara mi se fabia vise svidja, manje sminke al je robusnija i meni ljepsa. Novi polo po meni dosta bolji.
 
Član
D_cash je napisao(la):
hah isto mislim za fabiu ..kada je ugledam ono sa zada odmah pomislim da je zensko vozi...a izgleda mi kao da nije cvrsta kao da je iz kinder jajeta izasla..heh.. gdje si gledao tog grande punto...link postaj da vidim..a naravno punto je puno ljepsi...:D

Ovlasteni uvoznik Fiat - Autocommerce Sarajevo
Nalaze se na Cengic Vili (ides glavnom ulicom i poslije MobilMedia-e prvo skretanje desno)

Link na stranicu:
KLIK
 
Član
Prvo moraš razlučiti što ti je bitno..oprema ili motor.Izjave da je bolji 1.2 od 1.4 su skroz su totalna glupost pošto i u jednom i drugom automobilu su identični motori iz istog koncerna bez obzira dal je polo ili fabia.
Po postovima se može zaklučit da ti i sam ne znaš što hočeš..ili si jako inferioran tj. podložan drugim mišljenjima.
Hrpa love na stol.I onda odlučit što ćeš i kako ćeš.Cijene održavanja isto uzmi u obzir te naravno i kasniju prodaju.
Po trenutnoj situaciji IN auta tu je naravno novi Polo. Al kako sam napisao.Hrpa love. Hočeš li komfor (opremu) ili motor. Po meni motor je uvijek ispred opreme.Odabereš li bilo koji auto nečeš pogriješiti jer uzimaš NOVI auto_Osim naravno recimo novog stojadina.:icon_smile:
 
Član
Za malo manje novaca(23179KM) dobiš i fabiu elegance s 1,6 16v (105ks) s istovjetnom opremom :icon_smile:

ili dizela od 105ks s clasic opremom (22488) pa chip na 136 pa da vidiš onda veselja :icon_twisted:
 
Član
Ali fazon je sto na tih recimo 23 hiljade, treba jos dodati, dok stavis alarm, mul-t-lock ili neku drugu zastitu, a u onim paketima se uvijek jos nesto treba nadoplatiti, radio, klima, sl.. Kao sto hakkler rece, bolje uzeti dobar motor, preko manjka opreme se i moze preci i nesto naknadno staviti, ali motor se jednom bira.
 
Član
Koju god uzmes dobra je kao daily driver... Ipak je Skoda,Seat,Vw u istoj "kuci" vise razlikuje ukus dizajna.. Ali VW sigurno ce zadrzati vrijednost duze od Skode..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top