ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nemojte se dopisivati u temi ps styling zasto je ova tema napravljena bice te diskvalifikovani:icon_mad::icon_mad:
 
ocem i ja na listu.....
Nisam podosta pratio ovo dopisivanje......
ali se slazem sa vasim predlozima i te stvari :)
 
Član
Remblender je napisao(la):
ocem i ja na listu.....
Nisam podosta pratio ovo dopisivanje......
ali se slazem sa vasim predlozima i te stvari :)

Ja sam te dodao na listu a procitaj koji komentar mozda se i neslazes:lol:
 
Član
ajde onda da svi predamo sutra il ko oce nek preda i veceras uglavnom sutra ce mo ocjenit il veceras ko je zavrsio nek stavi;)
 
0g1 je napisao(la):
procitaj koji komentar mozda se i neslazes:lol:

procitao sam sve ..... i sa skoro svim se slazem....
moglo bi da bude npr... da se boduje 4-5 mjesta tako da ima i generalni plasman.....

------------------------- E D I T -------------------

Zamolio bi ove pricljive iz teme sa radovima da izbrisu svoje viska komentare da bi bilo pregledno......
Mogao bi to da uradi i neki moderator ako mu nije mrsko........
 
znaci svi veceras u 00:00 h nek postave svoje radove ma kakvi bili a imaju roka za izmjene do 13:00h 25.11.
i ako bude istih djelova kod dva takmicara da mogu popravit il ako ne promjene se taj dio sto je identican kod drugog takmicara oba se diskvalifikuju jel se slazete:icon_confused:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
znaci svi veceras u 00:00 h nek postave svoje radove ma kakvi bili a imaju roka za izmjene do 13:00h 25.11.
i ako bude istih djelova kod dva takmicara da mogu popravit il ako ne promjene se taj dio sto je identican kod drugog takmicara oba se diskvalifikuju jel se slazete:icon_confused:

tako bi moglo... ja ću u 00:00 staviti dokle sam došo a sutra ABD zaršni rad ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top