ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Death_beat je napisao(la):
hebemu misha, zar moraju sudije biti...ko smije ucestvovati, ko ne smije, koliko sudija treba, ko je kompetentan....nije ovo svjetsko natjecanje u organizaciji UN-a pa da nam trebaju tolika pravila.. :)
stavimo svi radove u jednu temu i onda neka svako glasa i to je to ;)

imace nekog reda . . .
Ako ces da stavljas rad samo zauzmi mjesto , a ja cu te dodati na ono ocjenjivanje :icon_smile:
 
Član
Trozic je napisao(la):
a štaćemo sa onima koji su prekšili pravilo i objavili rad ranije...

pa eto ja bi ih pustio da posteve radove ili oni sto su vec atraktivni pa bi ih ocjenili ali s jednim malimm minusom , moje misljenje.
Dok vec slijedece takmicenje bi bili diskfalikovani
 
ma mescini da jesam, mislio jos nest raditi, ali et rekoste da se veceras predaje tako da necu..
stoji mi 3 dana zavrseno i danas mi naumpalo nest da promijenim, ali nema se vremena :)
 
Član
vremena imas do sutra !!!!! a ako oces postavi veceras a ako oces sutra do tebe je a moze postavis veceras sta si uradio a sutra kad zavrsis kako oces:cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
vremena imas do sutra !!!!! a ako oces postavi veceras a ako oces sutra do tebe je a moze postavis veceras sta si uradio a sutra kad zavrsis kako oces:cool:

mogu ja tako večeras stavim kakvo je tako je a sutra finalnu verziju nisam radio svaki dan pa nisam stigo jbg.
 
Član
Trozic je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
vremena imas do sutra !!!!! a ako oces postavi veceras a ako oces sutra do tebe je a moze postavis veceras sta si uradio a sutra kad zavrsis kako oces:cool:

mogu ja tako večeras stavim kakvo je tako je a sutra finalnu verziju nisam radio svaki dan pa nisam stigo jbg.

lista ucesnika http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=12810&pid=207107&
a ocjene od 1 do 10 tako da svi budu zadovoljni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top